Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Call of Duty 2

833 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2005 o 08:51, Darkstar181 napisał:

Gra zostanie wydano tylko na DVD.W sumie to nawet dobrze napęd DVD wcale nie jest taki drogi(od 70zł do 120zł)Ja tam kupiłem
sobie od razu przegrywarke DVD i mam spokoj.Spojrzcie chociaż na CDA.Nie dość że wersja CD zawiera DUŻO mniej dem gier,programow
to jeszcze JEST DROŻSZA(!!!)

znaczy ja nie mam problemu z kupieniem napedu DVD ale nie kupuje narazie bo chce poczekać na te nowe na pedy Blu-ray czy coś w tym stylu.jak beda za drogie to wtedy kupie normalne dvd.Wie ktoś moze ile bedzie kosztowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteś pewien że tylko na dvd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 11:49, tomeksmy01 napisał:

jesteś pewien że tylko na dvd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pewien nigdy nie bede...jak narazie w kazdym sklepie jest wersja tylko na dvd....al ja jak juz mowiłem.Kupie sobie orginał pojde do kolegi a on mi to na płyty cd rozłoży tylko nie wiem czy wtedy bedzie działało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 11:55, BaRt3k. napisał:

> jesteś pewien że tylko na dvd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pewien nigdy nie bede...jak narazie w kazdym sklepie jest wersja tylko na dvd....al ja jak juz mowiłem.Kupie sobie orginał
pojde do kolegi a on mi to na płyty cd rozłoży tylko nie wiem czy wtedy bedzie działało:(


no może nie działać.Ale troche tak głupie te płytki bez tłoka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 21:32, PiotrekThrall napisał:

Mam pytanie ile gdzieś tak będzie kosztować sklepowa wersja CoD2??

100,- / 120,- cos pewnie miedzy tymi cenami lub kolo 100,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie wkleic cytacik z planu wydawniczego LEM:

Call of Duty 2 DVD PL Activision PC FPP/Zręcznościowa 99.90 18Listopada2005

Rzuca sie wam cos mrocznego w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 15:38, Rayic napisał:

Pozwole sobie wkleic cytacik z planu wydawniczego LEM:

Call of Duty 2 DVD PL Activision PC FPP/Zręcznościowa 99.90
18Listopada2005

Rzuca sie wam cos mrocznego w oczy?

cena czy data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To też, ale DATA! Premiera wpierw miala byc 4, potem 10, a tu nagle cichcem zmienili na 18, gdybym z ciekawosci nie zajrzal do nich w tabelki, to bym dzis na marne jechal do MM. Wypadaloby, zeby dali chociaz jakis news nie wspominajac o przedstawieniu powodow przesuniecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 20:36, Rayic napisał:

To też, ale DATA! Premiera wpierw miala byc 4, potem 10, a tu nagle cichcem zmienili na 18, gdybym z ciekawosci nie zajrzal
do nich w tabelki, to bym dzis na marne jechal do MM. Wypadaloby, zeby dali chociaz jakis news nie wspominajac o przedstawieniu
powodow przesuniecia...



No prawda nie dbają o klijentów nie to co Cd-projekt wchodze na stronke i już widze kiedy będzie gra na którą czekam dlaczego premiera się przesuneła a wrazie potrzeby to obniżą cene tak jak to było w przypadku Total Overdouse(nie to że się podlizuje czy cuś ale podoba mi się postawa Cd-projekt):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 20:47, Sycylius napisał:

> (nie to że się podlizuje czy cuś ale podoba mi się postawa Cd-projekt):)


CDP dbalo i dba dalej o klientow, wie, ze spasione owce lepiej strzyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponizszy news umieszczony dzieki uprzejmosci klanu BMF

Dzis dzwonilem do LEMu, zeby ostatecznie potwierdzic informacje wydania Call of Duty2 PL w dniu 18.11.2005 i niestety mam zle wiesci. LEM nie potrafi okreslic 100% terminu wydania, poniewaz nie ma bladego pojecia kiedy otrzyma kopie master z Activision. Powiedzili tylko, ze jak ja otrzymaja to w przeciagu tygodnia plytki zostana wytloczone. Natomiast bardzo zyczyliby sobie, zeby udalo sie to do konca listopada....., poniewaz wszystko maja gotowe z ich strony,a czekaja tylko na Activision.
Na pytanie na czym polega problem otrzymalem informacje, ze na bledzie powodujacym problemy miedzy wersja PL a serwerami w wersji ENG, gdzie wyskakuje blad zwiazany z niezgodnoscia wersji.
Stad kolejne pytanie brzmialo, czy w przyszlosci moga pojawic sie problemy przy nowych patch''ach. Niestety moj rozmowca nie byl tego pewny, aczkolwiek stwierdzil, ze raczej nie, ale jaka b?dzie rzeczywistosc to zobaczymy.
I nastepne pytanie to dlaczego nie wydadza wersji ENG. I odp, ze niestety dystrybutor zazyczy? sobie, zeby wszystkie gry sprzedwane na terytorium Polski mialy cene min. 250 zl, stad LEMowi sie to po prostu nie oplaca i trudno sie z tym niezgodzic. Ogolnie otrzymalem info, ze taka sytuacja bedzie mialla miejsce rownie? w przyszlosci, takze coraz wiecej tytulow bedzie tlumaczonych na jezyk Polski.


Żródło: www.codcenter.net

Czyli po naszemu, dupa zbita :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że to moze być prawda. Dziś miałem zamawiac grę w Wirtusie ale patrzę a tam info :
Premiera CALL of DUTY 2 PL ponownie przesunięta

Z przykrością informujemy że premiera gry Call of Duty 2 PL została ponownie przesunięta przez polskiego dystrybutora firmę LEM tym razem na 30 listopada 2005.

17-11-2005 15:55:41 - info prasowe

Szkoda bo się na grę napaliłem i chciałem ją mieć oryginalną. Ale za 2 miesiące i za 250 zł to jej nie kupię. Jak znam życie jakiś znajomy mi ją podrzuci za kilka dni ściągniętą z sieci i taki będzie finał.. THX Activision :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 21:09, Evil Khan napisał:

Ale za 2 miesiące i za 250 zł to jej nie kupię.

nie wiem!moze ja jestem jakiś slepy ale czy to jest 250zł?? http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=9619
>Jak znam życie jakiś znajomy mi ją podrzuci

Dnia 17.11.2005 o 21:09, Evil Khan napisał:

za kilka dni ściągniętą z sieci i taki będzie finał.. THX Activision :(

Buuuu my tu piractwa nie popieramy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2005 o 15:43, BaRt3k. napisał:

nie wiem!moze ja jestem jakiś slepy ale czy to jest 250zł?? http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=9619

A tą cenę to podał kolega Rayic z mejla powyżej

Dnia 18.11.2005 o 15:43, BaRt3k. napisał:

Buuuu
my tu piractwa nie popieramy...


Ja też nie, ale pewno tak się skończy.. Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować