Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - Community Update

23 postów w tym temacie

Domek

W Confessionale, czyli blogu twórców Wiedźmina, pojawił się nowy, interesujący wpis, zdradzający parę szczegółów, dotyczących pracy developerów. W artykule tym można też znaleźć kilka ciekawych liczb, ogólnie zaś rzecz jest dość pouczająca - polecamy! Poza tym zespół CD Projekt Red nie omieszkał pochwalić się pierwszą dużą zapowiedzią Wiedźmina we włoskiej prasie.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin - Community Update" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre, tylko szkoda że po włosku. Mam nadzieje że, włosi wiedzą kim dla polskiej literatury fantastycznej jest Andrzej Sapkowski i nie będzie to dla nich kolejny RPG który jest tylko dobry. Wiedźmin za samą fabułę powinien zostać nominowany do prestiżowych nagród. Oby reszta była równie BARZO DOBRA jak fabuła ale o to jestem spokojny. Widząc te wszystkie screeny i trialery nie trudno odnieść wrażenie że programiści oddają część swojego serca tej grze. Dlatego właśnie jestem spokojny o jej dalsze losy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli gra bedzie taka swietna jak sie o niej mowi, to moze zdobyc slawe chociazby w samej Europie.
Heh, zapowiedz gry we wloskim magazynie :). Super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 19:25, pendejo napisał:

wkoncu POLACY zrobia dobre gre ktora bedzie znana w Europie lol


polacy juz zrobili gre ktora znaja stany i europa - painkiller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo dobrych polskich gier: ja bym tu dodał jeszcze "Chroma", IMO bardzo dobrego shootera w klimatach S-F (z odrobiną realizmu :)). No i oczywiscie Made in Poland :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajer-full! Czy możnaby liczyć na tłumaczenie...? Nie...? A to szkoda :( .

Jak dla mnie-Wiedźmina można uznać za "pewniaka" 2007. Choć gdyby jednak udało się zdążyć na tegoroczną Gwiazdkę... Ech, marzenia ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie wysmienicie. najgorsza jest tylko data premiery - przy takim czasie procesu wytworczego, trudno uwierzyc kiedy naprawde gra powstanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby tylko czasami "Wiedźmin" nie podzielił losów słynnego juz (kazdy wie za co ;)) Duke Nukem Forever :S

J.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować