Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2007 o 20:17, Abi Dalzim napisał:

> a on zapytał się czy niemugłbyś dać jeszcze buildu pod samą burze (tzn. głównie burzę)
Najlepiej będzie jak obczai to: http://vnboards.ign.com/titan_quest_character_class_build_board/b23099/p1
> i dziękuje ci :)
Nie ma sprawy :)
> Ponoć też miał już zainwestowane pkt. w Summon Liche King (czy coś takiego) =]
Król Lich potrafi nieźle namieszać (pod warunkiem, że jest dobrze rozwinięty {czytaj: na maxa})



Dobra przesłałem mu to, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po dlugiej przerwie, bo prawie pol roku powrocilem do grania w tq.postacie mam dalej, ale mam stara wersje gry (1.11 bodajze) gdy sciagam patcha trwa to ponad poltory godziny, a sciagnelo sie 4/26.ma ktos moze linka (bezpiecznego) do patcha 1.36 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 14:00, Iroks1 napisał:

mnie tam w max 30 sec ściąga tego patcha (łącze 8 mb)


i co się chwalisz , no ale nie którzy tak mają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 08:09, scott napisał:

> mnie tam w max 30 sec ściąga tego patcha (łącze 8 mb)

i co się chwalisz , no ale nie którzy tak mają ...

chodzi o to że patch z aktualizacji działa spokojnie a transfer jest taki jakie masz łacze (w polsce powyżej 300kb/sec downloadu bardzo żadko wyciagniesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 21:56, Mindflyer napisał:

Dla zainteresowanych diablo podobnymi gierkami: w sieci pojawiło się demo Loki''ego niestety
w wersji francuskiej.....

mam to demko , nie wiem co o nim mysleć poczekamy na pełną wrersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:04, cmurder napisał:

mam to demko , nie wiem co o nim mysleć poczekamy na pełną wrersję

No ale jaka jest ta gra? Fajna? Jaki system walki, jaka grafika? Opowiedz coś, być może rodzi nam się następca Diablo :) Chociaż w to akurat wątpię, no ale być może będzie kolejny dobry h''n''s ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 22:04, cmurder napisał:

mam to demko , nie wiem co o nim mysleć poczekamy na pełną wrersję

To przynajmniej opisz grafę i sposób gry, bo język francuski mi zupełnie nie leży ( nie żebym się go nie uczył 4 lata ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtórze co napisałem bo widze że dużo osób doszło do tego tematu i może ktoś mi jeszcze pomorze :D . Witam mam problem z titan questem. Podczas instalacji kiedy wyswietla sie okienko przygotowywania do instalacji, do chodzi do konca i wyskakują błędy: In function `SdWelcome`: Unable to create dialog. I drugi komunikat: In function `SdCustomRegisterUserEx`: Unable to create dialog. I jak naciskam ok i przechodze do instalacji do instalator nie prosi mnie o CD- key. GRA JEST ORYGINALNA I NIE JEST TO EDYCJA PRZED PREMIEROWA, KARTA GRAFICZNA SPEŁNIA WYMAGANIA GRY I MAM NAJNOWSZE STERY .POMOCY. CO MUSZE ZROBIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:19, Pawlo100 napisał:

Powtórze co napisałem bo widze że dużo osób doszło do tego tematu i może ktoś mi jeszcze pomorze
:D . Witam mam problem z titan questem. Podczas instalacji kiedy wyswietla sie okienko przygotowywania
do instalacji, do chodzi do konca i wyskakują błędy: In function `SdWelcome`: Unable to create
dialog. I drugi komunikat: In function `SdCustomRegisterUserEx`: Unable to create dialog. I
jak naciskam ok i przechodze do instalacji do instalator nie prosi mnie o CD- key. GRA JEST
ORYGINALNA I NIE JEST TO EDYCJA PRZED PREMIEROWA, KARTA GRAFICZNA SPEŁNIA WYMAGANIA GRY I MAM
NAJNOWSZE STERY .POMOCY. CO MUSZE ZROBIĆ?


A czy instalujesz TQ z konta administracyjnego(nie chodzi mi tu o to konto co jest ukryte w panelu powitalnym i dostępne w trybie awaryjnym) czy zwykłego użytkownika?
Jeżeli z administracyjnego to będziesz musiał chyba zaktualizować sobie Windowsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:28, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Powtórze co napisałem bo widze że dużo osób doszło do tego tematu i może ktoś mi jeszcze
pomorze
> :D . Witam mam problem z titan questem. Podczas instalacji kiedy wyswietla sie okienko
przygotowywania
> do instalacji, do chodzi do konca i wyskakują błędy: In function `SdWelcome`: Unable to
create
> dialog. I drugi komunikat: In function `SdCustomRegisterUserEx`: Unable to create dialog.
I
> jak naciskam ok i przechodze do instalacji do instalator nie prosi mnie o CD- key. GRA
JEST
> ORYGINALNA I NIE JEST TO EDYCJA PRZED PREMIEROWA, KARTA GRAFICZNA SPEŁNIA WYMAGANIA GRY
I MAM
> NAJNOWSZE STERY .POMOCY. CO MUSZE ZROBIĆ?
>

A czy instalujesz TQ z konta administracyjnego(nie chodzi mi tu o to konto co jest ukryte w
panelu powitalnym i dostępne w trybie awaryjnym) czy zwykłego użytkownika?
Jeżeli z administracyjnego to będziesz musiał chyba zaktualizować sobie Windowsa


Wreszcie jakies mądre stwierdzenie hmmm tak z konta administarycjnego a troche cie nie ruzumiem jakto zaktualizowac windowsa?? wgrac cos do niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chciałby zagrać z początkującym w h''n''s? Mam 16 lvl i póki co doszedłem dopiero do telkina w Grecji na poziomie normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowym graczem i juz sobie upodobalem builda na moja postac ale mam takie jedno pytanie: jaki jest maxywalny level? bo nie chcialbym sie zdziwic ze pakuje punkty a tu nagle koniec i moj plan bedzie mnie kosztowac kupe kasy i mistyka :{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 22:09, Mindflyer napisał:


> mam to demko , nie wiem co o nim mysleć poczekamy na pełną wrersję
To przynajmniej opisz grafę i sposób gry, bo język francuski mi zupełnie nie leży ( nie żebym
się go nie uczył 4 lata ) :)

Grafika jak dla mnie jest świetna . Jesli chodzi natomiast o rozgrywkę to mogę powiedzieć , że jest rozbudowana mimo , że jest to jednak klasyczne hack n slasch . A to moje screeny

20070619010727

20070619010743

20070619010818

20070619010828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam gra podoba. Te różne ścieżki, kombinacje dzięki którym można je łączyć w całość. Ja gram Pyromanta + Walka= Mag bitewny (jak żul). Demejdż wielki, tylko czasami problemy z bossami, ale to już przeszłość. Aktualnie jestem w Egipcie drugie miasto. Telkin mi się ani trochę nie wydawał trudno tylko trudni byli jego obrońcy.Musiałem uciekać, podbiegać , walić , uciekać itd. W podsumowaniu według mnie gra może bardzo daleko zajść na rankingu gier typu RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 01:08, cmurder napisał:


ty na jakimś modzie grasz?


byłby ktoś chętny na wyprawe\ę w multi ale na podstawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować