Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 20:48, witkab napisał:

Sorry, pomyliłem się. Napisałem "wojownikiem na 3 levelu" , chodziło o wojownika na 34 lvl
:)


Ja też mam zabójcę (wojna+ łowy) na 33 (prawie 34) lvl, chodze z włócznią i tarczą i postać świetnie sobie radzi jak narazie.
W co pakowałeś pkt i używasz włóczni czy łóku?? Bo aż mi się nie chce wierzyć, że ci taka słaba postać wyszła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:41, Turner Wlliam napisał:

/.../


Tak, dokładnie, jeszcze raz dziękuję za wykrycie tej nieścisłości :) Kafarki robiłem jeszcze zanim wyszedł patch 1.30, a wtedy Ciernisty Kafar miał 100% obrażeń kłutych (na potwierdzenie screen). Poprawka jest już na stronce.

Pozdrawiam :)

20071126210414

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:41, Turner Wlliam napisał:

I już wszystko wyjaśnione:) ależ to była burza mózgów:)
ten kafar(tzn bazowo 100% kłutych był tylko w podstawce do patcha 1.30) później wycofany, bo
za silny. Więc nie ma co szukać.

Piterus, napisz swoje gg, to jakoś będziemy się kontaktować, będę się starał pomagać coś przy
stronce.

Pozdrawiam...


Mój numer GG jest na moim Gramsajcie co prawda, ale niech będzie... gg 7682606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczę jakimś toporem ( nie pamiętam jakim ) i tarczą. A punkty rozdzielałem w 95% w wojnę, jeśli chodzi o łowy to inwestowałem tylko w strzelanie łuku, ale kiepsko mi szło, bo miałem malutko zręczności. Łuku zacząłem używać przed walką z Tyfonem, bo gdy zabił mnie 5 razy, to teleportowałem się bo kupca, kupiłem łuk i zabiłem Tytana
( strzelałem, uciekałem i tak w kółko ). Teraz znalazłem Jadeitowy łuk i wszystkie punkty daję na zręczność i umięjętność łowów. Brakuje mi chyba tylko 1 czy 2 leveli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:19, witkab napisał:

Walczę jakimś toporem ( nie pamiętam jakim ) i tarczą. A punkty rozdzielałem w 95% w wojnę,
jeśli chodzi o łowy to inwestowałem tylko w strzelanie łuku, ale kiepsko mi szło, bo miałem
malutko zręczności. Łuku zacząłem używać przed walką z Tyfonem, bo gdy zabił mnie 5 razy, to
teleportowałem się bo kupca, kupiłem łuk i zabiłem Tytana
( strzelałem, uciekałem i tak w kółko ). Teraz znalazłem Jadeitowy łuk i wszystkie punkty daję
na zręczność i umięjętność łowów. Brakuje mi chyba tylko 1 czy 2 leveli :)


Lepiej byłoby jakbyś zrobił do tego topora i tarczy zdobywcę. Bo tak do łowów to to nie pasuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:34, piero92 napisał:

A co masz z tego setu tropiciela?? Bo ja w sumie to tylko z tego setu kaptur (daje +101% obrażeń
kłutych) chcę a resztę to jakiś inny set złoże :)

wlasnie patrze i widze ze mam kaptur i nagolenniki:) jakby co daj znaka;p
@witkab
jak ty wojownikiem 34 lvl padles 70kilka razy to gratuluje. ja jestem zly ze na 36 lvl mam dwa dedy (jedno pod gora wusao jedno w tajnym przejsciu w 4akcie) a to przez dwie zwiechy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 23:10, Samildanach napisał:

wlasnie patrze i widze ze mam kaptur i nagolenniki:) jakby co daj znaka;p


No to najwyżej jutro mi byś to za coś opchnął bo dzisiaj już jestem zmęczony :/

PS Ja mam 3 śmierci moim zabójcą:
1- sam nie wiem gdzie
2- wbiłem się w stado tygrosoludzi i okazali się silniejsi
3- roślinka na bagnach mnie ubiła (ten kwiat do zadania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 23:45, piero92 napisał:

No to najwyżej jutro mi byś to za coś opchnął bo dzisiaj już jestem zmęczony :/

jasne jakby co daj znac:)

Dnia 26.11.2007 o 23:45, piero92 napisał:

PS Ja mam 3 śmierci moim zabójcą:
1- sam nie wiem gdzie
2- wbiłem się w stado tygrosoludzi i okazali się silniejsi
3- roślinka na bagnach mnie ubiła (ten kwiat do zadania)

tygrysoludzi wg mnie sa sporo mniej klopotliwi od smokowcow ktorych grupka np lansjerzy otaczajacy dwoch magow moze dac sie we znaki...
Ok do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:56, Turner Wlliam napisał:

Cornum, zaraz mikołajki to może warto zainwestować w dodatek jak grasz w TQ, a teraz Immortal
chyba jest tani. Póki co możesz spróbować z patchem 1.30. Daj znać jak poszło.


Zainstalowałem te patche i ubiłem gnojka :), dotarłem do Egiptu i jestem narazie w Gizie. Nie wiem czy to dzięki patchowi czy motywacji i wk...ienia ale mam z głowy tego Telkina.
Pomyślę o dodatku, jak zmęczę podstawkę, chociaż zastanawiam się nad zakupem gry Loki (podobny mitologiczny klimat). co do patcha to nie zauważyłem większych różnic w grze, ale potwory chyba są silniejsze teraz (chcociaż to logiczne, że im dalej tym trudniej). Mam nadzieję, że już nigdzie nie utknę, ale jakby co to będę wołał tu na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2007 o 09:39, Corum napisał:

Pomyślę o dodatku, jak zmęczę podstawkę, chociaż zastanawiam się nad zakupem gry Loki (podobny
mitologiczny klimat). co do patcha to nie zauważyłem większych różnic w grze, ale potwory chyba
są silniejsze teraz (chcociaż to logiczne, że im dalej tym trudniej). Mam nadzieję, że już
nigdzie nie utknę, ale jakby co to będę wołał tu na pomoc.

daj spokoj Loki to najwiekszy syf tego roku. mam wiec wiem. zal wydanej kasy i mam ja przeznaczona na sprzedaz lub wymiane. Loki to najwieksza porazka. stanowczo nie polecam. syf syf i jeszcze raz syf. wezx lepiej dodatek titana przynajmniej sie nie zawiedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był żart ;) Umarłem coś koło 10 razy, ale to była moja pierwsza postać i na samym początku gry zginąłem ze 3 albo 4 razy. Teraz jak gram innymi postaciami nie umieram w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:28, djsuchy99 napisał:

Jak przejsc quest HADES TREASUR w Plains Of Judgment? Biegam po planszy i caly czas zamkniete
sa wrota do tego questu.


Musisz zebrać cztery kamienie. Wypadają one z 3 mini bosów (są oznaczeni na mapce) i z Hadesa, tak więc wykonanie tego questu jest możliwe po wykonaniu głównego zadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 20:22, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Jak przejsc quest HADES TREASUR w Plains Of Judgment? Biegam po planszy i caly czas zamkniete

> sa wrota do tego questu.

Musisz zebrać cztery kamienie. Wypadają one z 3 mini bosów (są oznaczeni na mapce) i z Hadesa,
tak więc wykonanie tego questu jest możliwe po wykonaniu głównego zadania :D

No mam te kamienie, ale jak tam podcjodze do goscia to nic sie nie dzieje. Drzwi nadal sa zamkniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.11.2007 o 21:08, djsuchy99 napisał:

No mam te kamienie, ale jak tam podcjodze do goscia to nic sie nie dzieje. Drzwi nadal sa zamkniete.


Musisz te kamienie postawić na cztery podesty stojące przed drzwiami i w ten sposób drzwi staną przed tobą otworem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:08, djsuchy99 napisał:

> > Jak przejsc quest HADES TREASUR w Plains Of Judgment? Biegam po planszy i caly czas
zamkniete
>
> > sa wrota do tego questu.
>
> Musisz zebrać cztery kamienie. Wypadają one z 3 mini bosów (są oznaczeni na mapce) i z
Hadesa,
> tak więc wykonanie tego questu jest możliwe po wykonaniu głównego zadania :D
No mam te kamienie, ale jak tam podcjodze do goscia to nic sie nie dzieje. Drzwi nadal sa zamkniete.



Moze musisz miec kamienie i klucz straznika dusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:02, misiekao napisał:

Moze musisz miec kamienie i klucz straznika dusz?

klucz straznika dusz sluzy tylko i wylacznie do otwierania klatek z duszami. potrzebne sa tylko 4 kamienie:) ja mam kurde jeden quest niewypełniony(po wykonczeniu normala) nie znalzlem poslanca ktorego kazal mi znalezc neutralny demon;/ tak to jest kiedy wczesniej nie robilo sie 100% mapy i dopiero teraz tak robie;/ wrrr...
aha mam kilka ciekawych itemow dla magow jakby cie interesowaly:) jakby co zglos sie:)
P.S. wklejam aktualnego screena mego zdobywcy:)

20071128072350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden sposób na wejście do IT postacią już stworzoną. Jeśli gracie na wyższym poziomie trudbności to wystarczy grę uruchomić na niższym. Wtedy automatycznie ląduje się na Rodos. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, mianowicie, co doradzacie rozwijać dalej w przypadku postaci Zdobywca, tak orientacyjnie, ja mam tam jakieś swoje plany, ale czytałem wasze posty, coś się w temacie znacie :P, może coś doradzicie??
Ma 24 poziom, jestem przed Gizą w Egipcie, nie śpieszy mi się , co ?? na jakim poziomie przechodziliście 3, a na jakim 4 akt?
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować