Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 16:37, marian538 napisał:

Witam. Mam pytanko, mianowicie, co doradzacie rozwijać dalej w przypadku postaci Zdobywca,
tak orientacyjnie, ja mam tam jakieś swoje plany, ale czytałem wasze posty, coś się w temacie
znacie :P, może coś doradzicie??
Ma 24 poziom, jestem przed Gizą w Egipcie, nie śpieszy mi się , co ?? na jakim poziomie przechodziliście
3, a na jakim 4 akt?
Pozdro


No byś mógł wziąc forme kolosa + róg przodków bo wtedy to siekasz nieźle :) Sztuke noszenia pancerza też możesz na max dać i te umiejętności od szturmu. Jak chcesz to zainwestój w jakieś ataki tarczą i sztandar bitewny. Rozwiń na max jeszcze tego buffa (zwiększona percepcja) i umiejetnosci od niej. Możesz też dodać jakieś punkty w umiejętności co mają x% szansy na aktywację. Wszystko zależy od ciebie jak rozdasz punkty :) Najlepiej sobie zrób plan rozwoju do 75 lvl (jeśli masz dodatek, a jak nie- to do 65 lvl) i będziesz wiedział, na które umiejętności starczy ci pkt.

PS 3 akt jak kończyłem miałem coś ok 33 lvl a 4 akt ok 40 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dzięki za rady, jeszcze jedno co będzie lepsze Maltretacja, czy szarża tarczą, mam dylemat co do tych dwóch umiejętności, bardziej jestem ku tej pierwszej, druga się długo mi ładuje, co myślisz??
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:30, marian538 napisał:

/.../
Dzięki za rady, jeszcze jedno co będzie lepsze Maltretacja, czy szarża tarczą, mam dylemat
co do tych dwóch umiejętności, bardziej jestem ku tej pierwszej, druga się długo mi ładuje,
co myślisz??
Pozdro


W sumie to nie robiłem zdobywcy i nie wiem jak to w praktyce jest (mój brat ma zdobywcę i brał te umiejetności co wymieniłem w poprzednim poście, ale tych umiejętności dwóch jeszcze nie brał) i nie wiem jak to jest z tymi umiejętnościami. Zależy chyba co lepiej sieka...

PS Najlepiej niech ktoś kto ma zdobywcę to dokładnie opisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:42, piero92 napisał:

> /.../
W sumie to nie robiłem zdobywcy i nie wiem jak to w praktyce jest (mój brat ma zdobywcę i brał
te umiejetności co wymieniłem w poprzednim poście, ale tych umiejętności dwóch jeszcze nie
brał) i nie wiem jak to jest z tymi umiejętnościami. Zależy chyba co lepiej sieka...

I doszedłem do wniosku, że rozwinę obie zdolności, mam opracowany styl walki, obie są świetne, czego nie mogę powiedzieć o "Rogu Przodków". Czas przywołania 24 s, przydaje się to później, może na epiku, albo legendzie??
Trochę żałowałem, ze 8 pkt musiałem stracić, żeby wcisnąć się na 32 poziom i się tak rozczarować :( W wojnie tam mało co jest ciekawego, już lepiej bym zrobił inwestując w obronę. Ubolewam też nad tym, że ani backupa save''ów :P nie mam, ani nie doczytałem tego o tych 24 sek :(
Pozdro
P.S. Postać mi wymiata, nie mam żadnych problemów z uśmiercaniem i to bardzo szybkim, trup się gęsto ściele. Nie ma to jak dać się otoczyć a potem Wir Wojny i papa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pytam - czy komuś udało się załatwić "Istotę Magiczną"" ~V~ w lokacji na Rodos z tajnym wejściem, z wykorzystaniem "żółwika" (pozostałość po Hadesie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 10:58, marian538 napisał:

I doszedłem do wniosku, że rozwinę obie zdolności, mam opracowany styl walki, obie są świetne,
czego nie mogę powiedzieć o "Rogu Przodków".


Róg przodków przydaje się bardzo na epiku i legendzie (jak jest masa potworów to niezła siekana jest), ale widać moc tej umiejętności dopiero po nabiciu na max (sam wziąłem róg przodków moim zabójcą i narazie coś słabi są, co nie można powiedzieć o tej umiejętności na mojej drugiej postaci- tam mam ją na max i świetnie się sprawdza)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porzyczyłem grę titan quest od kolegii trochę zagrałem i doszedłem tylko do tego centaura (bosa).
I nie mogłem go przejść ponieważ rypnął mnie raz i prawie do końca mi spadało życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:52, muniok napisał:

Porzyczyłem grę titan quest od kolegii trochę zagrałem i doszedłem tylko do tego centaura (bosa).
I nie mogłem go przejść ponieważ rypnął mnie raz i prawie do końca mi spadało życie.


walisz go, odbiegasz, ładujesz życie i tak w kółko. Może Ci się uda,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:55, muniok napisał:

Ale jak tak robiłem to on odnawiał sobie życie i odradzały mu się jego łucznicy więc co ja
mam zrobić??

Zdobądź kilka leveli więcej, rozdziel skile i punkty statystyk, zbierz lepszy sprzęt, pozbieraj/dokup potiony i hajda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:18, Mindflyer napisał:

> Ale jak tak robiłem to on odnawiał sobie życie i odradzały mu się jego łucznicy więc co
ja
> mam zrobić??
Zdobądź kilka leveli więcej, rozdziel skile i punkty statystyk, zbierz lepszy sprzęt, pozbieraj/dokup
potiony i hajda....

Acha to dzięki z podpowieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:20, muniok napisał:

> > Ale jak tak robiłem to on odnawiał sobie życie i odradzały mu się jego łucznicy więc
co
> ja
> > mam zrobić??
> Zdobądź kilka leveli więcej, rozdziel skile i punkty statystyk, zbierz lepszy sprzęt,
pozbieraj/dokup
> potiony i hajda....
Acha to dzięki z podpowieć.

NIe ma za co, w tej grze nie ma skalowania siły potworków w zależności od levelu gracza vide Loki, więc wcześniej czy później pokonasz go. Ta metoda skutkuje w zasadzie do poziomu Legendarnego.
Na tym poziomie decyduje nie sprzęt ( bo musisz już mieć dobry :/ ) ale konkretny build postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś powie co to jest Formularz W-900 i do czego służy. Wypadło mi takie coś niedaleko Styksu i nie wiem co z tym zrobić. Nawiasem mówiąc śmieszna rzecz. Biurokracja w zaświatach. :-)

Dałbym screena, ale znowu nie można umieszczać obrazków na forum. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:28, mikal15 napisał:

Nic nie trzeba zrobić, to po prostu taki żarcik twórców, sam zebrałem kilka takich zwojów już :)


Hehehe takie Easter Eggs. Ale fajna rzecz, śmieszy. Nie ma to jak reklamacja na nóż w brzuchu. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 12:51, HumanGhost napisał:

Hehehe takie Easter Eggs. Ale fajna rzecz, śmieszy. Nie ma to jak reklamacja na nóż w brzuchu.
;D


Ja niedawno trafiłem na unikalnego potwora. Nazywał się Łucznik Ziwerzoludzi #437 czy jakoś tak ;) a jak zabiłem go wypadł list "Do Mamy" tego Satyra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może gra Titan Quest ma już za sobą troche lat to ja dopiero sie z nią zapoznaje. Mam zamiar zakupić tą gre tylko nie jestem pewien czy mi bedzie dobrze chodzic na kompie. Mam takie ogólne pytania :
Mam chyba dosyc słaby komputer i nie jestem pewien czy mi pójdzie na nim Titan Guest czyli czy sama gra ma jakieś wielkie wymagania?? i czy mi pójdzie na moim kompie?. To mniej wiecej dane mojego kompa

AMD Athlon(tm) 64 Processor
3000+
2.00 GHz, 1.00 GB RAM
Karta graficzna - Radeon 9200.

Bardzo prosze o odpwiedz potrzebuje jej gdzies do godziny 17!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 16:25, Vuko Drakkainen napisał:

Bardzo prosze o odpwiedz potrzebuje jej gdzies do godziny 17!
Pozdrawiam


Mogłeś znaleźć Cię interesujące informacje w sklepie gram.pl lub na stronie Titana :D
Ale masz tu wymagania :D

Minimalne wymagania:
* Windows 2000 lub XP
* Procesor 1.8 GHz Intel Pentium IV lub równorzędny albo AMD Athlon XP lub równorzędny
* 512 MB RAM
* 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym
* Karta graficzna 64 MB NVIDIA GeForce 3 albo ATI Radeon 8500 z obsługą Pixel Shader 1.1 lub równorzędna
* 16 bitowa karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c
* Napęd CD-ROM 8x
* Klawiatura, mysz
* Internet: modem kablowy, DSL lub lepszy do internetowej gry wieloosobowej

Zalecane wymagania:
* Procesor 3.0 GHz Intel Pentium IV lub równorzędny
* 1 GB RAM
* Karta graficzna 128 MB NVIDIA GeForce 6800 lub ATI Radeon X800
* Karta dźwiękowa Soundblaster X-Fi.


Tak więc powinien Ci chodzić TQ :D Choć może nie będziesz się cieszył pełną grafiką, ale na pewno będziesz się mógł cieszyć fabułą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować