Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

ludziska naprawdę trzeba sie tu kłócić ?! naprawdę tu powinny być informacje a nie (za przeproszeniem) wasze pierdoły i bzdury. Tak wiec Love & Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy ktos zna kod ktory odblokowuje zawartosc? jest to opcja gdy jest sie w grze i wciska sie esc opcja ta pokazala mi sie po zainstalowaniu dodatka Immortal Throne i nie znam kodu ktory pozwolil by mi odblokowac ta zawartosc. czy jest ktos kto poda mi ten kod albo powie kiedy sie ten kod dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 17:36, Samildanach napisał:

> Jaka zbroja jest wedlug was najlepsza?? Turner moglbys sie nie podlizywac do innych graczy.Od

> tego raczej jest gg.
nice:):):)
najlepsza zbroja wg mnie to ta ktora nosze-dolaczam screena. jej nazwa brzmi "zbroja peleusza"

tez gralem kiedys zdobywca , i nosilem ową zbroje . ale jezeli mozesz zdobadz Achillesa . Pamietam ze ma cos takiego , lepszego od Peleusza ze ja zmienilem chcoaciaz w Peleusza lepiej wygladalem ;) a wyglad postaci cenie , rezegnowalem czasem z lepszego itema dla wygladu :P oczywiscie w odpowiedniej skali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę! Oto mój Korsarz zaraz po Delfach na epiku. Nie spodziewajcie się żadnych super przedmiotów... dopiero co zaczynam na nie polować. Damage i obrona bez włączenia żadnych umiejętności podnoszącym oba czynniki.

20080102000922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 23:49, siwyyy1987 napisał:

mam takie pytanie czy ktos zna kod ktory odblokowuje zawartosc? jest to opcja gdy jest sie
w grze i wciska sie esc opcja ta pokazala mi sie po zainstalowaniu dodatka Immortal Throne
i nie znam kodu ktory pozwolil by mi odblokowac ta zawartosc. czy jest ktos kto poda mi ten
kod albo powie kiedy sie ten kod dostanie?

nie dostaniesz kodu. nie wywnioskowales jeszcze ze to cheat?:) jak wpisz kody ktore znajdziesz w necie to odblokujesz dodatkowe sety ktore nie wyspeuja w grze. ale stanowczo odradzam. nie dosc ze sety nie sa wcale dobre to psuje to rozrywke. nie uwazasz?:)
lazurek00
watpie by zbroja achillesa byla lepsza niz peleusza... co ona takiego ma? podaj statystyki jesli ja masz bo ja niestety nie mam i nie mopge porownac. ale szczerze watpie by byla lepsza...
Rusty Mike
jesli potrzebujesz itemow to zglos sie do mnie na gg:) ten mieczyk to doxa kalo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 00:12, Samildanach napisał:

> kod albo powie kiedy sie ten kod dostanie?
nie dostaniesz kodu. nie wywnioskowales jeszcze ze to cheat?:) jak wpisz kody ktore znajdziesz
w necie to odblokujesz dodatkowe sety ktore nie wyspeuja w grze. ale stanowczo odradzam. nie
dosc ze sety nie sa wcale dobre to psuje to rozrywke. nie uwazasz?:)


Tylko tyle...? Bleee... miałem nadzieję, że odblokuje coś w rodzaju Flying Bodies, gdzie po uderzeniu potwory lecą niczym w Matrixie! Lub jakieś podobne bajery... heheh! :D

Dnia 02.01.2008 o 00:12, Samildanach napisał:

Rusty Mike
jesli potrzebujesz itemow to zglos sie do mnie na gg:) ten mieczyk to doxa kalo nie?


Tak ,to jest Doxa Kalo, mój pierwszy unikat jaki zdobyłem. Nie narzekam, fajnie się nim ciacha! Hmm... itemki to pewnie nie za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej! Czy ktoś wie gdzie pójść jak się zabije tego Lorda Minotaurów? Przebadałem cały labirynt i nie znalazłem artefaktu. Proszę o szczybką odpowiedź! I jeszcze - czy ktoś ma jakieś fajne przedm. na sell? Mój nr gg: 9167897. Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 11:09, Sandess napisał:

Ej! Czy ktoś wie gdzie pójść jak się zabije tego Lorda Minotaurów? Przebadałem cały labirynt
i nie znalazłem artefaktu.

Jeśli chodzi o koniec I AKTU to po zabiciu Minotaura powinna się otworzyć brama do komnaty Telkina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 00:09, Rusty Mike napisał:

Proszę! Oto mój Korsarz zaraz po Delfach na epiku. Nie spodziewajcie się żadnych super przedmiotów...
dopiero co zaczynam na nie polować. Damage i obrona bez włączenia żadnych umiejętności podnoszącym
oba czynniki.

nieźle, oby tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech mi któryś z Was sprezentuje jakąś dzidę PROszę. Mam lvl 34 Warden, a biegam jak ten gołodupiec, zaczyna mi się robić ciężko. Pomóżcie ziomutkowi w kryzysie, gracze dobrej woli

20080102112736

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 11:27, Sarkoziousz napisał:

niech mi któryś z Was sprezentuje jakąś dzidę PROszę. Mam lvl 34 Warden, a biegam jak ten gołodupiec,
zaczyna mi się robić ciężko. Pomóżcie ziomutkowi w kryzysie, gracze dobrej woli

zagadaj do mnie na gg to ci jakas odpale:) nr na sajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami, nie kieruj się tak bardzo tą stroną, gdyż statystyki są losowe. Ja np. miałem Achillesa +50% obrażeń. I dla Twojego zdobywcy, tak jak kiedyś mi powiedziałeś ważniejsza jest walka niż obrona, i dlatego ta zbroja.

Rusty jeśli mogę Ci coś doradzić, to lepiej graj tym co sam znajdziesz. Większą radość będziesz miał. Ktoś kiedyś mi tak powiedział, i jestem mu wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 14:17, Turner Wlliam napisał:

Sami, nie kieruj się tak bardzo tą stroną, gdyż statystyki są losowe. Ja np. miałem
Achillesa +50% obrażeń. I dla Twojego zdobywcy, tak jak kiedyś mi powiedziałeś ważniejsza jest
walka niż obrona, i dlatego ta zbroja.

ok moj peleusz daje 44%. lepszej zbroi jeszcze nie znalazlem. jak znajde to rozwaze za i przeciw. jednak z moimi 5463 obrazeniami czuje sie swietnie na 50lvl. lepszych itemow niz mam nie znalazlem jeszcze nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 14:17, Turner Wlliam napisał:

Rusty jeśli mogę Ci coś doradzić, to lepiej graj tym co sam znajdziesz. Większą radość
będziesz miał. Ktoś kiedyś mi tak powiedział, i jestem mu wdzięczny.


Ech... więcej w tym prawdy niż sobie mogłeś wyobrazić... ale może zacznę od początku:
Domyśliłeś się, że trochę pohandlowałem z Samildanachem - wymieniłem stare graty na nowszy, 5 razy lepszy sprzęt. Jednak teraz, kiedy gram Korsarzem, już nie czuję takiej radochy jak wcześniej.
Doxa Kalo + Bardzo dobre naramienniki + super nagolenniki. Nawet nie wiedziałem co tracę. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że to są *moje* naramienniki i *moje* nagolenniki. Sprzedawając je, sprzedałem dużą część mojej postaci. Co z tego, że moje aktualne nar. i nag. oraz miecz zadają 4x więcej obrażeń i mają 8x więcej obrony? *Ja* ich nie znalazłem. *Ja* się nie cieszyłem, gdy z kogoś wypadły. *Ja* nie nosiłem ich, dopóki nie znalazłem lepszych. Mimo, że mój stary rynsztunek jest znacznie gorszy od nowego, gra mi się znacznie gorzej.
Teraz nie widzę sensu w graniu dalej Korsarzem. Można powiedzieć, że odsprzedałem duszę tej postaci. Te naramienniki i nagolenniki... nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo wpływają na przyjemność z rozgrywki. Zamieniłbym je co prawda, na lepsze. Ale *ja* bym znalazł te lepsze, więc to jest usprawiedliwione.
Czy Nagolenniki Ateny widziały próbę przedostania się przez Styks w moim stylu? Nie sądzę. Tak samo jak łatwe i przyjemne wytłukiwanie cięższych wrogów.
Mimo, że zachowałem starą tarczę - Ekwipunek Herona - z naprawdę żałosnymi statystykami jak na mój poziom, to poczułem ulgę znowu zakładając tę tarczę. Na Boga! Przecież dzięki niej wytrzymałem starcie z Tyfonem! Różne starcia z wszelakimi Smokowcami i jeszcze więcej! Co z tego, że nowa tarcza jest lepsza, skoro to nie jest do końca *moja* tarcza.
To tak jakby kupić sobie używaną żonę. Lepsza w statystykach, ale.... to nie *nasza* żona. Nic mnie nie obchodzi armor, nic mnie nie obchodzą obrażenia... obchodzi mnie, czy dany item jest *mój*. Szkoda, że dopiero teraz to zauważyłem - oto mój słaby punkt - dopóki coś złego się nie wydarzy, to będę to robił.
Ech... może nie dawałem tym po sobie poznać, ale lubię Cię Turner, zawsze służysz dobrą radą. Nawet jeśli lekko się wywyższasz. ;)
No nic... teraz będę musiał powrócić do innych postaci... na Korsarza nie mam już ochoty. To nie ten sam Korsarz, którym skończyłem Normala... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rusty chociaż Ty jeden:) i uwierz, ja się wcale nie wywyższam, i nie mówię inaczej niż wszyscy na złość, ja po prostu wiem co mówię, ktoś kiedyś powiedział "że jestem profesjonalistą" i były to słowa bardzo dobrego gracza, więc musiały chyba coś znaczyć. Nie chcę kłótni, ale jeśli ktoś od początku obraża, sam nie wiem:/
I wiem ile w tym prawdy, kiedyś jeszcze na początku skasowałem przez to 3(lub 2) postacie, bo straciłem ochotę nimi grać.

Tak z czystej ciekawości, wrzuć screena "nowego" korsarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 16:28, Turner Wlliam napisał:

Tak z czystej ciekawości, wrzuć screena "nowego" korsarza.


Po lewej "nowy" Korsarz. Armor lepszy niż poprzedni, bo wziąłem nowe nogawice... ale to jednak nie to samo co moje stare :/ Chociaż moja szczęśliwa tarcza się odnalazła :)
Po prawej postać, którą zacznę chyba podciągać: Druid.

20080102163940

20080102164018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dalsza część wojaków (na razie małe poziomy)
W lewym narożniku - Zbój z dość ładnym zestawem przedmiotów/
W prawym narożniku - mój Zwiastun - zaraz po Korsarzu ulubiona postać do siekaaania + mój ulubiony zestaw, jeśli chodzi o wygląd - Jadeitowy Rynsztunek!

20080102164610

20080102164658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować