Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2008 o 14:06, Ringno5 napisał:

oni twierdzą, że Legendarne pojawiają się dopiero powyżej 40 poziomu, to chyba raczej tak właśnie
jest.


Wtrącę się chamsko. :)
Mi 2 legendarne itemy wypadły, gdy miałem poziom 38, więc dla *mnie* ta teoria jest obalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do przypadkowości przedmiotów... to wszystko naprawdę zależy od szczęścia. Mi teraz w przeciągu 10 minut wypadły 3 niebieskie (mam 18 lvl) - Dwa przedmioty z zestawu Nekromanty oraz coś, co szukam już zbyt długo - Toga Wyroczni! W końcu mojej Druidce mogę dać pełny zestaw Wyroczni.... w końcu!
Teraz natomiast czeka mnie koleeejne wędrówki po Grecji. :/ Tym razem nie byle kim, ale moim nowym Nadzorcą, który w dodatku jest kobietą. :)
Jeśli okaże się lepszy od Zbója, to Zbója kasuje i zastępuje Nadzorcą.
-------
Ale jeszcze małe pytanko do wszystkich:
Jaki rozdział (lub jego część) lubicie najbardziej? Tylko, błagam, nie odpowiadajcie, że lubicie np. Orient ponieważ tam jest największy wysyp dobrych przedmiotów. Chodzi mi tu o lokacje, ew. muzykę, kolorystykę i ogólne wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
zwracam sie z prośbą do osób kturym udało sie juz przejśc dodatek. otóż na samym poczatku gry na plaz znajdują sie pewne wrota kturych nie moge otwożyc (mam 65 lv) może wam sie jakoś udało.
ps macie moze jakis poradnik do dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 18:01, przemek kopeć napisał:

witam
zwracam sie z prośbą do osób kturym udało sie juz przejśc dodatek. otóż na samym poczatku gry
na plaz znajdują sie pewne wrota kturych nie moge otwożyc (mam 65 lv) może wam sie jakoś udało.
ps macie moze jakis poradnik do dodatku

podejrzewam ze chodzi ci o cos na plazy rodos co jest tajnym przejsciem. zeby tam wejsc musisz miec taki klucz-przedmiot o nazwie najwyzszy wladca a wyglada jak zolwik. wypada rzadko z hadesa.
Rusty Mike dla druida jest cos lepszego niz toga wyrocznia;p set druida konkretnie;p nie zaproponuje bo nie bedziesz i tak chcial;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a przy czarodzieju (duch + ziemia) lub wyroczni (duch + natura) z ducha brac tylko licza czy może coś jeszcze? a może to drzewko ducha ma być rozwijane głownie
próbowałem klas stricte bojowych, hybryd i jednak to gra klasa magiczna sprawia mi najwiecej radochy takze jeszcze raz proszę o pomoc przy skillach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2008 o 17:18, Rusty Mike napisał:

Ale jeszcze małe pytanko do wszystkich:
Jaki rozdział (lub jego część) lubicie najbardziej? Tylko, błagam, nie odpowiadajcie, że lubicie
np. Orient ponieważ tam jest największy wysyp dobrych przedmiotów. Chodzi mi tu o lokacje,
ew. muzykę, kolorystykę i ogólne wrażenia.


Mi najbardziej przypadła do gustu Grecja. Lubię oglądać greckie itemki i rozwalać potwory z greckiej mitologii i chyba dlatego jakoś najepiej mi się tam gra :) A tak w ogóle to z tych wszystkich mitologii jako tako znam grecką i może to też robi jakiś nastrój.
PS Hades też jest nawet fajny (niektóre widoki aż chce się długo oglądać np. widok z latarnii obok rodos albo krainy w wieży osądu- a dokładniej to ten obraz kosmosu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2008 o 18:52, piero92 napisał:

Mi najbardziej przypadła do gustu Grecja. Lubię oglądać greckie itemki i rozwalać potwory z
greckiej mitologii i chyba dlatego jakoś najepiej mi się tam gra :) A tak w ogóle to z tych
wszystkich mitologii jako tako znam grecką i może to też robi jakiś nastrój.
PS Hades też jest nawet fajny (niektóre widoki aż chce się długo oglądać np. widok z latarnii
obok rodos albo krainy w wieży osądu- a dokładniej to ten obraz kosmosu) :)

hehe mi rowniez Grecja:) i tez przede wszystkiem itemy-barwne hoplickie helmy z pioropuszami i w ogole. krajobrazy rowniez.:) a dodatkowo w hadesie byly te takie gigantyczne schody do styksu bodajze. te przelatujace dusze i w ogole same schode... no i tajne przejscie w rodos a dokladniej to co jest pnizej drogi ktora sie idzie-te wszystkie budowle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie będe oryginalny i powiem że Grecja

No i fajnie zrobili Hades . Myślałem że bedzie wszedzie czerwono i rożne płominie,wulknay itd, a tu taki klimat był fajny że się chciało grac ( szczególnie chodzi mi o tą fioletową część gry odrazy po wejściu pod ziemię ) . Ale zarazem było tam b.trudno . Zawsze odczuwałem przejście pomiedzy podstawką a dodatkiem ..
Na podstawce wszystkim młuciłem na 3x a w Hadesie już tak szaleć mi nie pozwalano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archeee wyrocznia to duch i burza*
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Theurgist&master1=2&master2=0&sa=0&m1=32-6-0-12-8-0-8-0-0-16-6-6-8-0-12 -0-12-0-1-1-16-0&m2=0
dla maga te umiejętności...
Sami set druida jest od 32vl i dopiero na epicu, więc Rusty szybko nie znajdzie:)

przemek kopeć, możesz wstawić screena postaci, gdzie nią jesteś/jaki poziom trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2008 o 19:13, Turner Wlliam napisał:

Sami set druida jest od 32vl i dopiero na epicu, więc Rusty szybko nie znajdzie:)

w sumie nie pamietalem jak on jest dostepny:) jakos nie gralem magicznymi postaciami od razu. kurde wzialbym sie za jakas nowa postac tylko nie wiem jaka... trzeba troche swiezosci wprowadzic w szeregi moich miesniakow:) zastanawiam sie tylko co takiego stworzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jednak powrócę do postaci maga. Naprawdę nie łączyć ducha z inna klasą? słyszałem ze wyrocznia to najlepsza klasa magiczna, chodzi mi tylko o szkic buildu - najważniejsze skille z obu drzewek
ps. mój błąd z natura za duże przyzwyczajenie, dzięki Turner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 19:28, Archeee napisał:

ja jednak powrócę do postaci maga. Naprawdę nie łączyć go z inna klasą? słyszałem ze wyrocznia
to najlepsza klasa magiczna, chodzi mi tylko o szkic buildu - najważniejsze skille z obu drzewek
ps. mój błąd z natura za duże przyzwyczajenie, dzięki Turner


Ducha już masz, a z burzy, w sumie wyrocznia :) :
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Oracle&master1=2&master2=8&sa=21&m1=32-6-0-12-8-0-8-0-0-16-6-6-8-0-12-0 -12-0-1-1-16-0&m2=32-0-10-0-12-8-0-0-0-0-0-8-0-12-0-0-1-0-0-8-0-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok wielkie dzięki,
ale czy ktoś może po "ludzku" wyjaśnić "storm nimbus" bo po prostu ani po angielsku ani po polsku nie rozumiem tego skilla, a jak go miałem to nie zauważyłem efektu, może trzeba walczyć w zwarciu a nie jak ja kosturem a jeśli to dotyczy broni kontaktowej to odpada (no chyba ze mam w klasie magicznej latać z Toporem 2-ręcznym :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież tam jest napisane "Chance for one of the following" czyli ze dodatkowe obrażenia nie są pewne a jedynie losowe? hmmm jakoś tego nie widze ale jeśli piszesz to znaczy że masz doświadczenie i używałeś. Jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi bardziej o to, że dostaniesz premię pod broń, np. jak masz kostur mrozu to dostaniesz obrażeń od mrozu, jak masz kostur ognia to nic nie dostaniesz:) Bardziej sprecyzowane masz te 2 synergie, wybierasz tą, która odpowiada broni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 22:03, Archeee napisał:

a jeśli mam sobie kostur z obrażeniami od elektryczności to dodaje mi to premie od elektryczności
a od zimna olewa ?


to chyba normalne, że elektryczny kostur nie będzie strzelał mrozem i tym samym nie doda Ci premii od zimna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować