Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Te podejście do gry przyprawia mnie o mdłości Dj Deszczu....
Ja sam bez żadnej pomocy przeszedłem gre na wszystkich poziomach trudności,
bez żadnego problemu...
A gra na czyichś seywach, jest najgorszą żeczą jaka może być...
Jeżeli masz problem z bosem, odpal TQ przez sieć, zaproś kogoś do grupy i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, z Automatoiem się trochę namęczyłem, znacznie bardziej, niż z Mantikorą. Akurat nie miałem pod ręką żadnego porządnego pancerza przeciwko obrażeniom od ognia i błyskawic. Ale się działo:D Podbiegnięcie, ucieczka przed atakiem, obiegnięcie Automatoia, szybciutki atak, spłukać, czynność powtórzyć. I tak do skutku. Ale poległ, drań. Za drugim razem było znacznie łatwiej, grałem kombinacją Łotra i Łowcy. Zasypałem drania pułapkami, i padł. Za łatwo było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopaki pomózcie grałem sobie w titana i nagle zaiwsila mi sie gra no to zresetowałem kapa i jak chciałem właczyc jeszcze raz to moja postac znikneła macie na to jakas rade odpiszcie błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze chyba nie dam rady tego juz na[rawic wiec nie pozostaje mi nic innego jak tylko błagac kogos o save gdzies na poziomie epickim w ostatnim miescie orientu i jesli jest taka mozliwosc to polaczenie wojny z lotforstwem jesli bedzie ktos tak miły i mi pooze bede naprwde bardzo wdzieczny no pomyslcie sami grac od poczatku wszystko to samo przeciez to straszne wiec jeszcze raz prosze o pomoc moje gg to 3337651 lub mail patryk17-90@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 16:15, patryk500 napisał:

mysle ze chyba nie dam rady tego juz na[rawic wiec nie pozostaje mi nic innego jak tylko
błagac kogos o save gdzies na poziomie epickim w ostatnim miescie orientu i jesli jest
taka mozliwosc to polaczenie wojny z lotforstwem jesli bedzie ktos tak miły i mi pooze
bede naprwde bardzo wdzieczny no pomyslcie sami grac od poczatku wszystko to samo przeciez
to straszne wiec jeszcze raz prosze o pomoc moje gg to 3337651 lub mail patryk17-90@tlen.pl

Sprawdź w folderze z savami - w katalogu Backup powinien być plik player.chr (ALBO PODOBNY) skopiuj go do poprzedniego katologu, lub zmień nazwę pliku player... .chr w katalogu głównym postaci na player.chr - wcześniej zrób kopie zapasowe.Powinno pomóc (trochę obetnie grę, ale mało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziki stary pomogło juz mam swoja postac jak bedziesz potrzebował jakiejs pomocy to wal jak w dym moje gg jest w poprzednim poscie jeszcze raz wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 13:49, Ringno5 napisał:

Oj, z Automatoiem się trochę namęczyłem,

no ja akurat mialem wiecej problemu z mantikora:) na poczatku szczegolnie mialem klopot z jej nieswiezym oddechem:D a automatoi... hmm z nim mialem problemu raczej. tylko na pierwszej postaci. a teraz to po prostu wbijam i na klate go:D tylko zastanawiam sie teraz nad nowym wojownikiem-na dwie broni tylko nie znam dobrych buildow bo gralem tylko raz takim wojownikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Heja! moim zdaniem Titan Quest to naj rpg od czasu diablo! Kto sie ze mna zgadza?

ja.
pod wieloma wzgledami jest znacznie lepszy. oczom latwiej wytrzymac grafę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 16:47, Patryk Mogilno napisał:

Heja! moim zdaniem Titan Quest to naj rpg od czasu diablo! Kto sie ze mna zgadza?

napewno nie ja.
Dlaczego? A bo TQ DIABLO czy inny LOKI NIE JEST RPG! To jest h''n''s!
PS: Ja tam mam level (ojć nie jestm pewny ale chyba...) 7 i używam burzo-ataku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 17:20, Bartek 93 napisał:

> Heja! moim zdaniem Titan Quest to naj rpg od czasu diablo! Kto sie ze mna zgadza?

napewno nie ja.
Dlaczego? A bo TQ DIABLO czy inny LOKI NIE JEST RPG! To jest h''n''s!

bardzo się mylisz H''N''S jest podgrupą rpg- ów. jedną z wielu. nie obrażaj TQ!!i starego dobrego Diablo! loki jest do bani

Dnia 06.02.2008 o 17:20, Bartek 93 napisał:

PS: Ja tam mam level (ojć nie jestm pewny ale chyba...) 7 i używam burzo-ataku:)

na pewno nie 7, od 8 jest 2 mistrzostwo
i nie burzo- ataku, bo atak to wszystkie mistrzostwa. natura też atakuje. pewnie burzo- wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami, Ringno: nie łatwiej Talos zamiast automatoi, i matikora*

Zakrzysiunio Bartkowi chodziło pewnie o to, że używa któregoś skilla z burzy, więc nie pisz błędnie, a naturą ciężko atakować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 17:52, Zakrzysiunio napisał:

bardzo się mylisz H''N''S jest podgrupą rpg- ów. jedną z wielu. nie obrażaj TQ!!i starego
dobrego Diablo! loki jest do bani

To ja zacytuje Wielką Wikipedię. Oto co pisze pod hasłem hack and slash - (...)To termin używany głównie dla rozróżnienia tego rodzaju gier od innych gier cRPG, lub sesji RPG, w których walka i pokonywanie potworów nie stanowi dominującego elementu rozgrywki.(...) i dalej (...) nnym znanym przykładem jest Dungeon Siege. Kolejne nowsze przykłady gier typu hack'n'slash to: Sacred, Titan Quest, LOKI lub polski Frater(...)

Dnia 06.02.2008 o 17:52, Zakrzysiunio napisał:

na pewno nie 7, od 8 jest 2 mistrzostwo

no może... to w takim razie będzie to 9, pamiętam tylko że jeden nad drógim mistrzostwem

Dnia 06.02.2008 o 17:52, Zakrzysiunio napisał:

i nie burzo- ataku, bo atak to wszystkie mistrzostwa. natura też atakuje. pewnie burzo-
wojna.

wielka mi różnica... chodzi o burzo-wojne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:20, Bartek 93 napisał:

To ja zacytuje Wielką Wikipedię. Oto co pisze pod hasłem hack and slash - (...)To termin
używany głównie dla rozróżnienia tego rodzaju gier od innych gier cRPG, lub sesji RPG,
w których walka i pokonywanie potworów nie stanowi dominującego elementu rozgrywki.(...)
i dalej (...) nnym znanym przykładem jest Dungeon Siege. Kolejne nowsze przykłady gier
typu hack''n''slash to: Sacred, Titan Quest, LOKI lub polski Frater(...)


właśnie! innych, czyli jest jedną z nich! czyli jest podgrupą RPG/cRPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:45, Zakrzysiunio napisał:

właśnie! innych, czyli jest jedną z nich! czyli jest podgrupą RPG/cRPG

tja... tylko że poto stworzyli odpowiedni podgatunek by RPG nie kalać porównywaniem do Diablo! To prawie tak jakby twierdzić że Heroes i Settlers to niemal to samo (no co? to i to strategia)
Twój drugi post:
KE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:48, Bartek 93 napisał:

> właśnie! innych, czyli jest jedną z nich! czyli jest podgrupą RPG/cRPG
tja... tylko że poto stworzyli odpowiedni podgatunek by RPG nie kalać porównywaniem do
Diablo! To prawie tak jakby twierdzić że Heroes i Settlers to niemal to samo (no co?
to i to strategia)


prawda. dla tego są podgatunki. Settlers to czas rzeczywisty, a Heroes turowa. czy turowość kala strategie? nie, gry turowe są ważne w historii strategii
dla tego H''A''S'' są RPG i ich nie kalają bo są ich fragmentem

swoja droga ciekawa gra słów- Kala księżniczka to z gumisiów. oczywiście ja tylko stwierdzam fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:52, Wojt12345678 napisał:

Siema

Mam problem znalazlem fajny program TQ Defiler Full sciagnac go mozna tutaj http://titanquest.gram.pl/down.php?downid=6
sluzy od min do edycji bohatera level itp ale zqwsze jak cos zmienie to potem nie moge
grac ta postacia co robie zle?Wie ktos lub moze sprawdzic u siebie??Prosze oszybka pomoc


gdy juz dokonasz zmian zatwierdż je, ale nie wylaczaj programu (defilera) wlaczasz TQ, klikasz alt + tab i wokienku defilera masz duży guzik (bodajże Patch Game) na 1 zakladce. klikasz, wracasz do tq i możesz grac

ale takie podkrecacze są nie fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 18:53, Zakrzysiunio napisał:

> > właśnie! innych, czyli jest jedną z nich! czyli jest podgrupą RPG/cRPG
> tja... tylko że poto stworzyli odpowiedni podgatunek by RPG nie kalać porównywaniem
do
> Diablo! To prawie tak jakby twierdzić że Heroes i Settlers to niemal to samo (no
co?
> to i to strategia)

prawda. dla tego są podgatunki. Settlers to czas rzeczywisty, a Heroes turowa. czy turowość
kala strategie? nie, gry turowe są ważne w historii strategii
dla tego H''A''S'' są RPG i ich nie kalają bo są ich fragmentem

Tia... tylko kufffa, chyba przy swojej światłości umysłu zauważyłeś że nikt nie nazywa RTS''ów strategiami, gdyż to już inny gatunek... ach co ja ci tłumacze, i tak cie nigdy nie przekonam do tego że Diablo Titan Qest czy Fratery to nie cRPG''i (chcesz cRPG? Kup Baldurana)

Dnia 06.02.2008 o 18:53, Zakrzysiunio napisał:

swoja droga ciekawa gra słów- Kala księżniczka to z gumisiów. oczywiście ja tylko stwierdzam
fakt...

KE?!

Dnia 06.02.2008 o 18:53, Zakrzysiunio napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować