Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Turner Wiliam jakim cudem udało Ci się przyzwać aż 3 wilki twoją łowczynią? Ja miałem wilki i wszystkie ulepszenia do nich rozwinięte na maxa i mogłem przyzwać tylko 2 wilki. Te 3 wilki widziałem na screenie ze strony 365. Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 16:04, KYSY646 napisał:

Turner Wiliam jakim cudem udało Ci się przyzwać aż 3 wilki twoją łowczynią? Ja miałem
wilki i wszystkie ulepszenia do nich rozwinięte na maxa i mogłem przyzwać tylko 2 wilki.
Te 3 wilki widziałem na screenie ze strony 365. Czekam na odpowiedź.


pozwolę sobie odpowiedzieć za Turnera
jesli masz rozwiniete na max przywołanie (15 albo 16), to powyzej 17 albo 18 mozesz przyzwac 3. wystarczy miec itemy podwyższające umiejętnosci, lub uzyc kapliczki bieglosci. kapliczka daje ci do 20- max dostępne w kodowaniu programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie gdzie najczęściej wypada ciernisty kafar bo właśnie takiej broni poszukuje. Czy naprawdę jest taki dobry jak ludzie o nim piszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 16:41, KYSY646 napisał:

Mam kolejne pytanie gdzie najczęściej wypada ciernisty kafar bo właśnie takiej broni
poszukuje. Czy naprawdę jest taki dobry jak ludzie o nim piszą?

nie słyszalem o nim, ale w tq wypadanie jest losowe. np. do orientu przyporządkowane są itemy a do prowincji szansa na wypadnięcie

wiec tak naprawdę nie ma to duzego znaczenia, wystarczy zebys byl w dobrej krainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 16:51, Maciek 1997 napisał:

witam,Ma ktoś amulet czy coś takiego co daje dużo szybkości ataku??


ja mam i pewnie prawie kazdy z forumowiczów ma. ale określ sie o ile procent ci chodzi lub lepiej nazwę itemka


Informuję wszystkich fanów Titan Questa, iż 29 lutego Roku Pańskiego 2008 TITAN QUEST + TITAN QUEST: IMMMORTAL THRONE zostanie wydany w Edycji Platynowej!!! To już jutro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 20:58, Dante PL napisał:

Co sądzicie o mojej najnowszej postaci?? I jak myślicie czy zbój dobrze sprawdza się
na bossów?? I czego używać na PPM.


Postać teoretycznie powinna być dobra, a pod PPM najlepiej chyba używać obserwacji zwierzyny (jeśli weźmiesz tą umiejętnośc to bierz też synergie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2008 o 21:35, piero92 napisał:

Postać teoretycznie powinna być dobra, a pod PPM najlepiej chyba używać obserwacji zwierzyny
(jeśli weźmiesz tą umiejętnośc to bierz też synergie) :)

Co masz na myśli mówiąc teoretycznie powinna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 22:06, Dante PL napisał:

Co masz na myśli mówiąc teoretycznie powinna ??


No bo jest to w zasadzie dobre połączenie ale wymaga również dobrego buildu i dobrych itemów. Ale jak będziesz spełniał wszystkie te wymogi to postać powinna wymiatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na 15 lvl to postac jest bardzo mocna ;) ale czy bedzie sie tak rozwijała dalej to juz zalezy od ciebie i tego jakie bedziesz miał do dyspozycji itemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 20:58, Dante PL napisał:

Co sądzicie o mojej najnowszej postaci?? I jak myślicie czy zbój dobrze sprawdza się
na bossów?? I czego używać na PPM.

jak dla mnie moglaby by byc troszku lepsza ale ogolnie jest git:) ladny ekwipunek choc przyznam ze labiryntowy ladniej by ci pasowal i by cie wzmocnil:) ale generalnie-nice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2008 o 20:58, Dante PL napisał:

Co sądzicie o mojej najnowszej postaci?? I jak myślicie czy zbój dobrze sprawdza się na bossów??


Zbój świetnie sprawdza sie na bossów. Sam grałem takim i nie narzekam. Bardzo fajna postać do walki włócznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2008 o 17:17, Zakrzysiunio napisał:

Informuję wszystkich fanów Titan Questa, iż 29 lutego Roku Pańskiego 2008 TITAN
QUEST + TITAN QUEST: IMMMORTAL THRONE zostanie wydany w Edycji Platynowej!!! To już jutro!!!


Skąd wytrzasnąłeś datę 29 lutego ?? ;) O ile mi wiadomo ten pakiecik zostanie wydany 13 marca, wystarczy wejść na stronę główną gram.pl oby się tego dowiedzieć :)

Mam smutną wiadomość dla wielbicieli studia Iron Lore Entertainment - twórcy świetnego Titan Questa, otóż zmuszeni zostali zwinąć interes, dokładniej to można powiedzieć że zbankrutowali ponieważ nie mogli zdobyci pieniędzy na kolejny projekt, studio zostało zamknięte z dniem 19 lutego, a jego pracownicy szukają pracy u innych producentów. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.02.2008 o 11:54, Sebat1 napisał:

Mam smutną wiadomość dla wielbicieli studia Iron Lore Entertainment - twórcy świetnego
Titan Questa, otóż zmuszeni zostali zwinąć interes, dokładniej to można powiedzieć że
zbankrutowali ponieważ nie mogli zdobyci pieniędzy na kolejny projekt, studio zostało
zamknięte z dniem 19 lutego, a jego pracownicy szukają pracy u innych producentów. ;(

O Kurcze...;/ a ja juz marzylem o kolejnym dodatku do Titana;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować