Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Mam pytanko mam TQ z dodatkiem IT zawsze po tym jak gram i wyjde z gry zmienia mi godzine w kompie.
Czy ktoś się już z tym spotkał i może zna rozwiązanie tego problemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 17:07, shirikendahs napisał:

polecam Siłę Hefajstosa poniżej fotka efektów.


LOL, co to? nie masz w Titanie polskich znaków??? może masz system w ang wersji, spróbuj zmienic...
dzięki, wydaje się być niezły, ale nie mogę rozczytać tej umiejętności. no i obrażenia od żywiołów, nie jestem pewien czy premiuje on pojedyncze od ognia a nie tylko jak jest "+x obrażeń od żywiołów"
co do przywoływacza to jestem w atenach, właśnie nabiłem 18lvl... no i użyłem programu do titana, stworzyłem przywoływacza 75lvl zgodnie z buildem, i patrzcie jak będzie wyglądał na 75 (tylko zrobiłem wersję płci pięknej;-))))
niezle, nie??? to dodam że to były te przedmioty od ognia które pokazywałem + amulet który znalazłem w karawanie u mojego maga, daje kilkadziesiąt % od ognia + obrażenia od oparzeń, no i to co nosi zabójca... dodam że ten młotek na 2 screenie to irys, mam 2, zabójca jeszcze nie nosi bo ma 43lvl a to wymaga 48... no i jest lepiej niż się spodziewałem, ale jeszcze mam kilka na oku itemów które zdobędę w necie. prognozuję, żę będzie zadawał bez problemu 5000;-))) dodam eszcze, ze mam psioniczny dotyk- co 4 uderzenie jest +90% obrażeń, czyli po prostu zaje... mieszanka!!! nie spodziewałem się, że taka postać może by tak dobra... ale to dopiero jak nabiję 75, ale i tak jestem dumny;-))) będzie idealny...

pozdrawiam
Zakrzysiunio

20080630162134

20080630164411

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed labiryntem minojskim na poziomie epickim jest legendarny automatii ,i czy da sie go wogole pokonac czy trzeba nabic kilka lvl i wrocic do niego bo on zabiera mi prawie całe zycie ogniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem go bez problemu, bez żadnego "hodowania" postaci. Mam postać, którą ciągle idę do przodu, bez nabijania leveli. Na tego automatoi napotkałem na moim poziomie 44, mam Zwiastuna (wojna+sen).

A z innej beczki... chcę sobie w końcu pograć w to na necie z innymi ludźmi... Można was spotkać? Jakie nazwy serwerów? Oczywiście gram bez żadnych cheatów czy oszustw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToySoldier. to moj nr gg 1482202.

Radger na którym lvlu pokonałes tego tytana na olimpie? i ile miales onsow. bo ja mam 30 lvl i około 160onsów i go sie pokonac nie da :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radger to strasznie niski ten lvl miałeś. Normal zwykle kończy się w okolicach 50...

Shinke da się go pokonać. A jeśli nie możesz sam, to ktoś przez sieć czy internet może Ci pomóc. I większą uwagę zwracaj na średnie, a nie ons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinke jeśli masz IT to jeszcze 1 akt przed Tobą. Granie na samej podstawce jest dla mnie trochę dziwne a) dużo więcej błędów b) już bardzo mało osób gra w podstawkę co uniemożliwia multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem. i mi sie też wydaje ze z IT są wieksze obrażenia (tak wywnioskowalem poniewaz wiekszosz na moim lvlu ma conajmniej 300 ons..) ale mam zamiar wybrac sie do sklepu i zakupic ten dodatek. bo gra jest warta tej ceny 30zł+ :D..
a tak btw. mozesz doradzic cos na tego tytana? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinke jakoś nigdy nie miałem problemu z tymi "dużymi" ale to przez nabijanie lvl i szukaniu rzeczy. Nie wiem co Ci powiedzieć, w podstawce podobno można niszczyć te posągi (4), któryś tam odnawia mu życie (czerwony chyba:/) spróbuj, a do tego nie daj się trafić meteorytami, pij miksturki i lpm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 00:16, Radger napisał:

Ty miales 44lvl to chyba na legendarnym go spotkales bo ja mam 33lvl


Nie, na epiku. I miałem taki level. Ja po prostu chodzę wszędzie, odkrywam całe mapy i wybijam wszystkie potwory z danej lokacji zanim pójdę dalej. No i zrobił się taki level jak już byłem przy nim.

Jak coś to możemy się umówić na necie to ci pomogę.

Teraz zaczynam akt 3 epic, mam 47 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2008 o 22:12, Enigmato napisał:

A z innej beczki... chcę sobie w końcu pograć w to na necie z innymi ludźmi... Można
was spotkać? Jakie nazwy serwerów? Oczywiście gram bez żadnych cheatów czy oszustw.



Czasem nie grałem z tobą wczoraj na serwerze o nazwie "gra"? Pykałem wtedy moim druidem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 12:54, Enigmato napisał:

Możliwe. Act 1, labirynt minojski?

Moja ksywka postaci to Eni. Jaką ty masz ksywe?


Moja ksywa to Chce Lego xD, heh wiec to byleś na pewno Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:13, Turner Wlliam napisał:

Radger to strasznie niski ten lvl miałeś. Normal zwykle kończy się w okolicach
50...

Shinke da się go pokonać. A jeśli nie możesz sam, to ktoś przez sieć czy internet
może Ci pomóc. I większą uwagę zwracaj na średnie, a nie ons.

Ale ty miales 50poziom jak skonczyles Titan quest i Immortal Throne czy tylko podstawowa wersje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego. nigdy nie ubije tego tyfona moim zdobywcą :| probowalem teraz juz 3 razy i tylko za 2 razem tako tako go zraniłem ;/

ToySoldier - daj nr gg :) i pokaż screen swojej postaci ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować