Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2008 o 21:02, swiatek94 napisał:

pomoże mi ktoś proszę ?

Po Gorgonach wystarczy porozmawiać z kobietą, która "odkamieniowała" się, ona otworzy Ci wrota i stamtąd huzia prosto do następnych etapów. Wystarczy bardziej pilnie przeszukać lokacje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu załamany swoim templariuszem, który ma beznadziejne itemy, nie ma artefaktu ani żadnych wzmocnień i jest sterowany przez kiepskiego gracza po raz pierwszy zagrałem przez internet. Od razu na pierwszym [polskim] serwerze jedna osoba pomogła mi pokonać byka z 3 aktu(epik). Jeszcze bardziej się zdołowałem widząc jak ta osoba ciśnie potworki a miała z trzy poziomy więcej ode mnie(53 lvl), kiedy ja musiałem oddać z kilka ciosów żeby zabić jednego, nie mówiąc już o tym jakie obrażenia otrzymywała moja postać. Oczywiście ten gracz miał wszystkie przedmioty legendarne. Na drugim serwerze miałem okazje pogadać z Niemcem. Gracz był dość miły i liczyłem, że pokonamy razem Tyfona. Zaproponował mi handel i moim oczom ukazał się miecz, który zadawał kilka tysięcy a może nawet milionów obrażeń(nie liczyłem tych zer). W tym momencie coś mnie chwyciło i już myślałem jak wybijam legiony Hadesa na legendarze ale po chwili wyszedłem z rozgrywki. Na całe szczęście nie dałem się omamić. Choć chciałem tylko zdobyć parę legendarów. Wyrzuciłbym ten zcheatowany miecz. Chcę po prostu przejść wszystkie poziomy trudności i mieć postać, która będzie silna ale z "legalnym" sprzętem. W każdego hack''n''slasha daje rade grać do pewnego momentu, potem jest już za trudno, nie mam dobrych przedmiotów i nie idzie mi. Ja nie wiem jak niektórzy to robią, że tak cisną i dają sobie radę. Jestem aż tak bardzo tępy że nie daje rady grać w hack''n''slasha?! >,<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 00:13, UMC.Hugo napisał:

wiem jak niektórzy to robią, że tak cisną i dają sobie radę.

Używają uprzednio zdobywanych itemów - które znaleźli sami i zostawili na inną postać (to popieram). Lub zwyczajnie wzięły/kupiły niezwykłe przedmioty niecheatowane na necie (czego nie popieram).
Aha.. się jeszcze zapytam: "legalny", to wg. Ciebie zdobyty przez siebie sprzęt, czy też zakupiony/zdobyty od nudnego gracza przez neta..? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hugo tez to mam w hack''slash ;D że mi swietnie idzie ze juz mysle ze nic mnie nie powstrzyma, aż tu nagle za ciezko i nie daje sobie rady :P.ja zatrzymałem sie na 30 lvlu zdobywcą u tyfona :D dla mnie był niezniszczalny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 02:33, Rusty Mike napisał:

Aha.. się jeszcze zapytam: "legalny", to wg. Ciebie zdobyty przez siebie sprzęt, czy
też zakupiony/zdobyty od nudnego gracza przez neta..? :]


Rusty Mike
"legalny" to niecheatowany przedmiot, może być zakupiony, zdobyty, itd. choć najlepiej zdobyty samodzielnie co jednak jest dość trudne :/

maciek999
Chodzi ci o tą tabelkę "Idealne połączenie - razem opłaca się bardziej!"? Bo jeśli tak to w tym wydaniu nie ma dodatku. Tu chodzi o to, że jeśli zamówisz te dwa produkty, które są wymienione w tej tabelce zapłacisz mniej niż kupując je oddzielnie. Jeśli chcesz kupić TQ razem z dodatkiem do masz do wyboru chyba tylko Platynową Kolekcję za 59 zł.

Turner Wlliam
Szukałem jakichś screenów łowców i znalazłem Twoją [wypasioną] łowczynię i zdziwiła mnie jedna rzecz. Czemu
ta postać ma 1374 siły i tylko 473 zręczności? Przecież postać strzelająca z łuku powinna mieć dużo zręczności co nie? A tak by the way to jeśli możesz to proszę o rozkład twoich punktów w mistrzostwa. Możesz nawet skopiować tylko tekst "w co i ile" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 10:45, UMC.Hugo napisał:

maciek999
Chodzi ci o tą tabelkę "Idealne połączenie - razem opłaca się bardziej!"? Bo jeśli tak
to w tym wydaniu nie ma dodatku. Tu chodzi o to, że jeśli zamówisz te dwa produkty, które
są wymienione w tej tabelce zapłacisz mniej niż kupując je oddzielnie. Jeśli chcesz kupić
TQ razem z dodatkiem do masz do wyboru chyba tylko Platynową Kolekcję za 59 zł.

Tyle, że pod tabelką są napisane cechy oraz opis produktu, a tutaj chodzi raczej o oglądany przedmiot, a nie tabelki ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy Niemoge pobrać patch''a 1.20 Gdy dochodzi do 3% Pisze Program Internet Explorer nie może pobrać elementu Titan quest_pl_patch_111_120.zip z fpt4.gram.pl Limit czasu operacji został przekroczony.


Mój Nr GG 10453562
Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podpowiedzieć, jak pokonać głównego przeciwnika w ateńskich katakumbach pod Panteonem? Tłukę go i tłukę, ale on cały czas przywołuje swoje szkielety i nie wyrabiam z eliksirami życia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:59, Laska-z-Polski napisał:

Może mi ktoś podpowiedzieć, jak pokonać głównego przeciwnika w ateńskich katakumbach
pod Panteonem? Tłukę go i tłukę, ale on cały czas przywołuje swoje szkielety i nie wyrabiam
z eliksirami życia :|


Hodzi ci o Alastora ? jeśli niemozez go pokonać sama sprubuj z kimś przez tryb wielo osobowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UMC Hugo:
Jak chcesz to ja ci mogę trochę pomóc. Tylko daj znać kiedy.

A co do dyskutowanej wcześniej postaci Zdobywcy (wojna+obrona) to grałem jakiś rok temu w oryginalnego TQ właśnie nią. Na dwie bronie. Z obrony wziałem tylko kilka skillów (forma kolosa, adrenalina itd). I wcale nie była to kiepska postać. Przeszedłem całą grę na legendarze. A potem dohodowałem ją do 65 lvl (w oryginale max).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem Patch 1,01 > 1,11 i niemoge go zainstalować Bo Wyskakuje błąd Program nie może zaktualizować tej wersji gry TQ Wymagana wersja : v1.01 Aktualna wersja UNKOWN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 12:39, Shinke napisał:

Zzombiee radze ci zainstalowac patcha tak. 1.1 - 1.5 1.5 - 1.30


Nie działa. wyskakuje Błąd : Program nie może zaktualizować tej wersji gry TQ Wymagana wersja : v1.01 Aktualna wersja UNKOWN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to juz sam nie wiem..u mnie poszło bez problemu..


mam pytanie - jak nazywa sie program do przechowywania itemów, przezuciania i bodajze odzyskiwania postaci..i skąd mozna pobrac :) z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do immortal throne nie wiem


a co do tego programu mozna nim tez odzyskac postac?? slyszalem tez ze jak sie go zainstaluje kasuje postacie...;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować