Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2009 o 14:30, Wisho napisał:

Co da lepsze połączenie:

Wojna+łowy czy Wojna + Łotrostwo ?

Zależy mi na noszeniu dwóch mieczy a Łowy i Łotrostwo dają bonusy do obrażeń kłutych
tylko które więcej?

Łowy dają chyba obrażenia ale do łuku i włóczni.Wiem że są tam umiejętności od tych broni. Łotrostwo na 100% działa z bronią białą taką jak miecz czy topór. A ponadto łotrostwo posiada umiejętności dodające obrażenia od trucizn. Ja bym wybrał Wojnę i łotrostwo, jednak moja opinia niewiele może dać bo grę mam od tygodnia i gra Wojna + Ziemia i mam 20 poziom w Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 15:02, MasterHeroes napisał:

Łowy dają chyba obrażenia ale do łuku i włóczni.Wiem że są tam umiejętności od tych broni.
Łotrostwo na 100% działa z bronią białą taką jak miecz czy topór. A ponadto łotrostwo
posiada umiejętności dodające obrażenia od trucizn. Ja bym wybrał Wojnę i łotrostwo,
jednak moja opinia niewiele może dać bo grę mam od tygodnia i gra Wojna + Ziemia i mam
20 poziom w Egipcie.


Mylisz pojęcia. Łowy dają bonusy do łuku i włóczni ale oba mistrzostwa dają obrażenia do uderzeń kłutych ( miecz , topór , łuk , włócznia ) .
Chciałbym się dowiedzieć które mistrzostwo da mi ich więcej po wymaksowaniu tych skili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Nie ten temat...

Wisho: ja polecam zabójce, super postać na dw, chociaż wojna+łotrostwo też jest ok (mam na 18lvl i jest cąłkiem całkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 16:21, Zakrzysiunio napisał:

EDIT: Nie ten temat...

Wisho: ja polecam zabójce, super postać na dw, chociaż wojna+łotrostwo też jest ok (mam
na 18lvl i jest cąłkiem całkiem)


Zabójca to Wojna+łowy tak?

Też chyba się skłonie ku temu rozwiązaniu bo łowy dadzą mi możliwość korzystania z łuku jak się znudzi machanie mieczykami no i ta obserwacja zwierzyny ( na bossów killer ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2009 o 16:29, Wisho napisał:

Też chyba się skłonie ku temu rozwiązaniu bo łowy dadzą mi możliwość korzystania z łuku
jak się znudzi machanie mieczykami no i ta obserwacja zwierzyny ( na bossów killer ^^)


eee? a na co Ci to? chyba po to, aby zmarnować tylko punkty umiejętnosci... takie łączenie pomysłów nie przynosi nic dobrego..

ja radze spróbować skrytobójcę- postać z większym damage, i jest ich ostatnio coraz mniej... przy czym zabójca staje się ostatnio oklepany...

P.S: na którym lvl masz tego haruspika że zabierasz się za kolejna postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 16:36, Zakrzysiunio napisał:


> Też chyba się skłonie ku temu rozwiązaniu bo łowy dadzą mi możliwość korzystania
z łuku
> jak się znudzi machanie mieczykami no i ta obserwacja zwierzyny ( na bossów killer
^^)

eee? a na co Ci to? chyba po to, aby zmarnować tylko punkty umiejętnosci... takie łączenie
pomysłów nie przynosi nic dobrego..

ja radze spróbować skrytobójcę- postać z większym damage, i jest ich ostatnio coraz mniej...
przy czym zabójca staje się ostatnio oklepany...

P.S: na którym lvl masz tego haruspika że zabierasz się za kolejna postać?


50lvl ale postacie typu "Blade" zawsze mnie fascynowały :)
Które połączenia mistrzostw dają skrytobójcę a które zabójcę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2009 o 16:46, Wisho napisał:

50lvl ale postacie typu "Blade" zawsze mnie fascynowały :)
Które połączenia mistrzostw dają skrytobójcę a które zabójcę ?



skrytobójca- łotrostwo + wojna
zabójca- łowy+wojna

P.S: mógłbym prosić o screena owego haruspika? byłbym baaardzo wdzięczny :)
P.S2: jak szybko wybiłeś tą 50... 3 dni i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 16:52, Zakrzysiunio napisał:

P.S: móg3bym prosia o screena owego haruspika? by3bym baaardzo wdzieczny :)
P.S2: jak szybko wybi3eś tą 50... 3 dni i ju?...


Proszę bardzo :)
Mam trochę wolnego wiec gram po kilkanaście godzin dziennie ( wiem przesada xD ) nie problem wbić taki lvl. ( 49 nie 50 pomyłka )

20090225170655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, Skrytobójca i Zabójca są super, jednak sądzę, że na Zwiastunie wyciąga się najwiekszy damage z nich wszystkich. Upiorne uderzenie, Szturm, Sztandar wojenny, szał bitewny, wir wojny no i zakłócenie rzeczywistości i trans gniewu :) I już mamy xxx% do damage, a do tego mieć 199% szybkości ataku i wtedy... rzeź :) Zwłaszcza na xmax x4! :D Chcecie screena mojego Zwiastuna? Bardzo polubiłem tę postać, zwłaszcza z moimi ulubionymi bronmi, dwoma szablowymi zębami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:11, Burczyn 1 napisał:


Hehe, Skrytobójca i Zabójca są super, jednak sądzę, że na Zwiastunie wyciąga się najwiekszy
damage z nich wszystkich. Upiorne uderzenie, Szturm, Sztandar wojenny, szał bitewny,
wir wojny no i zakłócenie rzeczywistości i trans gniewu :) I już mamy xxx% do damage,
a do tego mieć 199% szybkości ataku i wtedy... rzeź :) Zwłaszcza na xmax x4! :D Chcecie
screena mojego Zwiastuna? Bardzo polubiłem tę postać, zwłaszcza z moimi ulubionymi bronmi,
dwoma szablowymi zębami :)


dawaj tego screena ;p
Pokaż te mieczyki też bo ja szukam jakiś dobrych tego typu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 17:25, Piterus_Von_Drackus napisał:

Właśnie robię tabelę pokazującą co powstanie po połączeniu mistrzostw ze sobą no i natrafiłem
na problem. Sen + Duch to Wróżbita, ale czy Natura + Duch to też Wróżbita?


Tak Natura + Duch to też Wróżbita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 18:09, Burczyn 1 napisał:

Lapaj :-)


No fajne cacuszko ale mam podobny i jeszcze jeden ładniutki.

W mistrzostwie snu to upiorne uderzenie jest bardzo kuszące ;p ale nie ma tam żadnych bonusów do obrażeń kłutych i pasuje "brzydkie Folgi" nosić. Natomiast łowy czy łotrostwo maja tego pod dostatkiem i wtedy dopiero te szabelki powinny pokazać pazurki ^^

20090225190554

20090225190559

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piterus_Von_Drackus, FIRERODAN to na pewno nie jest wróżbita; sen + duch - Diviner (wróżbita), duch + natura - Soothsayer (przywoławca, przywoływacz) myślę że któreś z tych dwóch, ale zawsze mi się myli.

Burczyn 1 największe średnie wyciągniesz na assie, z tym że jedna broń to niestety kafar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:47, Turner Wlliam napisał:

Piterus_Von_Drackus, FIRERODAN to na pewno nie jest wróżbita; sen + duch - Diviner
(wróżbita), duch + natura - Soothsayer (przywoławca, przywoływacz) myślę że któreś z
tych dwóch, ale zawsze mi się myli.


W instrukcji niestety ucięło to połączenie :( Może po dodatku klasy mają przez przypadek tą samą nazwę w polskiej edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 20:47, Turner Wlliam napisał:

Piterus_Von_Drackus, FIRERODAN to na pewno nie jest wróżbita; sen + duch - Diviner
(wróżbita), duch + natura - Soothsayer (przywoławca, przywoływacz) myślę że któreś z
tych dwóch, ale zawsze mi się myli.


Słowo "soothsayer" wpisałem do słownika angielskiego i jedna z pozycji która mnie zaciekawiła to "wróżbiarz". To słowo jest chyba najlepszym odpowiednikiem dla angielskiego "soothsayer" ale widocznie jest popełniony błąd i mamy teraz dwóch wróżbitów więc jak ktoś powie że chce zrobić sobie wróżbitę to nie wiadomo o którego chodzi:]

słownik z którego korzystałem to www.ling.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować