Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2009 o 21:50, kreciuch napisał:

Burczyn
Chyba Odzienie Króla Skorpiona podziekuje. Dzisiaj u Aktajosa wyleciały mi cisi biegacze
więc może niedługo reszta setu wyleci:) Dodatkowo jeszcze Łuk Nilu wyleciał. W sam raz
do mojej kolekcji

Kroxss
Ile chcesz za ten tekst?


a ja wiem pierwszy raz handluje (chyba max 100k). Najlepiej powiedz ile możesz mi dać ??

PS. Jutro nie mam za dużo czasu więc jak chcecie kupić to gdzieś o 14:30-15:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:09, Kroxss napisał:

a ja wiem pierwszy raz handluje (chyba max 100k). Najlepiej powiedz ile możesz mi dać
??


Moja postać najbogatsza ma 11 milionów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę pograć na Legend to zapraszam na grę Wisho - PL No Cheat.
Aktualnie jestem w Grecji gdzieś w połowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał kupić oryginalne keye do TQ i TQIT to mogę sprzedać bo mam od kumpla nieużywane bo nie gra już. Cena do negocjacji. Wiem że są tu ludzie bez orga :] A nie każdemu chce się bawić w allegro i te sprawy.

Moje gg : 13576815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 22:09, Kroxss napisał:

PS. Jutro nie mam za dużo czasu więc jak chcecie kupić to gdzieś o 14:30-15:30


Nazwa serwera? Bo już szukam twojego serw''a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 14:49, Burczyn 1 napisał:

> PS. Jutro nie mam za dużo czasu więc jak chcecie kupić to gdzieś o 14:30-15:30


Nazwa serwera? Bo już szukam twojego serw''a :D



Polska go go

odpale go za 5 min bo dopiero wróciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 14:59, Kroxss napisał:

> > PS. Jutro nie mam za dużo czasu więc jak chcecie kupić to gdzieś o 14:30-15:30

>
>
> Nazwa serwera? Bo już szukam twojego serw''a :D


Polska go go

odpale go za 5 min bo dopiero wróciłem


Za ok. 20 minut będę, bo muszę x4 xmax pokonać greckich telkinów, a nie chce mi się rozpoczynać od nowa... :)))) Postaram się jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 17:53, osa9321 napisał:

Mam problem ze zrobieniem dobrego screena proszę o porady

...? o.O
Wciskamy na klawiaturze klawisz PrintScreen, otwieramy MS Paint, wciskamy Ctrl + V, zapisujemy i voila.
Uwentualnie w programie typu xFire odpowiedni skrót klawiszowy będzie automatycznie zapisywał każdy screen zrobiony przez wciśnięcie tego skrótu. PrintScreen "pamięta" tylko ostatni zrzut ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem wczoraj "Titan Quest", zainstalowałem i natrafiłem na spory problem, który nieco przeszkadza w graniu.
Otóż poza efektami specjalnymi, jakie widać na załączonym screenie, pojawia się również w losowych momentach słup ognia z nieba, którego niestety nie udało mi się uchwycić. Może bym nie narzekał, gdyby chodziło tylko o przekłamania graficzne. Znacznie bardziej kłopotliwe jest to, że co kilkanaście sekund następuje nagły przeskok akcji. Biję potworka stojącego obok mnie, a nagle ten sam potworek pojawia się parę kroków dalej. Nawet w menu głównym ptaki latające w tle poruszają się w ten klatkowy sposób. I to nie jest mała ilość FPS-ów. Raczej jakieś nagłe zmiany położenia w czasoprzestrzeni. :P

Mój komputer to:

Athlon 64 X2 6000 +, 2 GB Ram, Geforce 9800 GT, Windows XP Home z zainstalowanym SP3.

Grę uruchamiałem na starszych sterownikach. Dodam, że chodził na nich "Bioshock", "Crysis" czy "Red Alert 3". Przeszedłem całego "Legend: Hand of God" i również nie było żadnych problemów.
Po zainstalowaniu najnowszych sterowników było nieźle, menu chodziło jak trzeba, a nawet początek rozgrywki był w porządku. Wyszedłem jednak na pierwszą lokację ze stworkami i cały cyrk rozpoczął się od nowa. Odniosłem wrażenie, że stało się tak z powodu efektu ognia, ale to tylko moje przypuszczenia.

Próbowałem obniżać ustawienia graficzne, zwiększać je, wyłączałem antywirusa i firewalla, zainstalowałem też Dual-Core Optimizer. Wciąż nic.
Dwadzieścia złotych to nie jest duży pieniądz, więc ewentualnie odstawię pudełko z grą na półkę, ale mimo wszystko, gdyby ktoś był mi wstanie pomóc, ja byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam :)

20090224194403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:56, lodoss napisał:

Grę uruchamiałem na starszych sterownikach. Dodam, że chodził na nich "Bioshock", "Crysis"
czy "Red Alert 3". Przeszedłem całego "Legend: Hand of God" i również nie było żadnych
problemów.
Po zainstalowaniu najnowszych sterowników było nieźle, menu chodziło jak trzeba, a nawet
początek rozgrywki był w porządku. Wyszedłem jednak na pierwszą lokację ze stworkami
i cały cyrk rozpoczął się od nowa. Odniosłem wrażenie, że stało się tak z powodu efektu
ognia, ale to tylko moje przypuszczenia.


Zainstalowałeś najnowsze patche do gry? Zainstaluj również najnowsze stery do płyty głównej, grafy i najnowszego DirectXa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co da lepsze połączenie:

Wojna+łowy czy Wojna + Łotrostwo ?

Zależy mi na noszeniu dwóch mieczy a Łowy i Łotrostwo dają bonusy do obrażeń kłutych tylko które więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować