Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 16:17, jarcionek napisał:

(...głupoty...)A nie chcialo mi sie przegladac poprzedniej strony,(...głupoty...)

Jeśli chcesz pouczać innych w kwestiach językowych zwróć najpierw uwagę w jaki sposób sam się nim posługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 17:04, Abi Dalzim napisał:

> tylko cięzko uzywac pewnie trucizn i "krawawienia" - jesli sie duzo zainwestuje w walke
(u
> woja) (2 bronie itp)
Nie jest tak źle. Docelowo moja postać będzie wyglądała mniej więcej tak: http://miniurl.pl/16893


ja bym włożył punkty w scierzke battle rage itd. oraz lethal strike zamiast blade honing i battle standard - choć to jest dobre na multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde zal mi ciebie, innych pouczasz gdzie maja przecinki stawiac, a sam probujesz pisac idealna wypowiedz, zebym nie mial sie czego uczepic i nawet nie sprawdzisz gdzie sie przecinki stawia... Gdybym mial wiecej czasu i nie mial innych zajec niz odpisywanie jakiemus analfabecie, w temacie do tego nie przeznaczonym, to moze bym ci jeszcze uswiadomil jaki jestes glupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiegne troche od waszego tematu :)
Ma moze ktos jakies ciekawe bronie dla assasina, posiadam sporo zeczy na wymianke natura/magia/wojna
Posiadam prawie caly komplet nadzorcy, kroczacego w ogniu i lowcy jesli ktos jest zainteresowany to jest moje gg 6411685

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagraj sobie na 1.20 to wogule sie .......... :) ja gram assasinem i tez mam niezly problem a mam juz 42 level nie wiem wydaje mi sie ze wbicie sie z takim poziomem na legende to glupota chyba ze masz naprawde kozackie zeczy i perfekcyjnie do nich dobrane drzewko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 13:56, b58 napisał:

Zagraj sobie na 1.20 to wogule sie .......... :) ja gram assasinem i tez mam niezly problem
a mam juz 42 level nie wiem wydaje mi sie ze wbicie sie z takim poziomem na legende to glupota
chyba ze masz naprawde kozackie zeczy i perfekcyjnie do nich dobrane drzewko :)

Ja mam 36 na normalu i jak mówiłem olimp to tortura... czy to wina niewłaściwie dobranego poziomu trudności w stosunku do przedmiotów? Ja mam berełko epickie z całkiem dobrymi parametrami i a Grobowego Wyrma musze męczyć z 10 sek. !!! Coś jest nietak i to widać odrazu po zagraniu w ostatnich etapach orientu, nie mówiąc o olimpie!!! Zastanawiałem się czy to niewłaściwe dobranie umiejętności, ale doszedłem do wniosku, że to niemożliwe - to tylko NORMAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 15:25, Kawosz napisał:

> Zagraj sobie na 1.20 to wogule sie .......... :) ja gram assasinem i tez mam niezly problem

> a mam juz 42 level nie wiem wydaje mi sie ze wbicie sie z takim poziomem na legende to
glupota
> chyba ze masz naprawde kozackie zeczy i perfekcyjnie do nich dobrane drzewko :)
Ja mam 36 na normalu i jak mówiłem olimp to tortura... czy to wina niewłaściwie dobranego poziomu
trudności w stosunku do przedmiotów? Ja mam berełko epickie z całkiem dobrymi parametrami i
a Grobowego Wyrma musze męczyć z 10 sek. !!! Coś jest nietak i to widać odrazu po zagraniu
w ostatnich etapach orientu, nie mówiąc o olimpie!!! Zastanawiałem się czy to niewłaściwe dobranie
umiejętności, ale doszedłem do wniosku, że to niemożliwe - to tylko NORMAL!!!


hmm, ja gram wyrocznią (burza + duch) jestem na epiku, a gdy kończyłem normala, to nie sprawiało mi nic kłopotu (tyfon 10 sekund) - gram na patchu 1.19 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 13:36, Abi Dalzim napisał:

Ja teraz przycinam w Diablo 1 :)
Do TQ coś serca nie ma...


Tak tak d1 było najlepsze d2 to już eee te śmieszne potwory nie dla mnie - D1 miało klimat było najlepsze
a TQ jest jak dla mnie lepsze od D2.
Szkoda tylko że mało czasu na granie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 16:30, michał26 napisał:

hmm, ja gram wyrocznią (burza + duch) jestem na epiku, a gdy kończyłem normala, to nie sprawiało
mi nic kłopotu (tyfon 10 sekund) - gram na patchu 1.19 ;)


1.19... a był taki wogóle?

Tak pozatym z czystej ciekawości w jakie zaklęcia pakujesz duchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 23:08, MINIONQ napisał:

> hmm, ja gram wyrocznią (burza + duch) jestem na epiku, a gdy kończyłem normala, to nie
sprawiało
> mi nic kłopotu (tyfon 10 sekund) - gram na patchu 1.19 ;)
>

1.19... a był taki wogóle?

Tak pozatym z czystej ciekawości w jakie zaklęcia pakujesz duchem?


No nie wiem jaki patch ale ten przed 1.20 ;)

Duchem ide w Ternion (+arcane lore), enslave spirit no i licha abusuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 17:46, michał26 napisał:

Duchem ide w Ternion (+arcane lore), enslave spirit no i licha abusuje ;)


To ja z tego pakuje tylko w Ternion z arcane lore. Osobiście daje jeszcze w osłabiającą aurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój problem jest taki mam wersje 1.8 jak wchodze we własna gre i pozniej na lan to nie moge schostowac zadnej gry bo nie mam zadnej mapy co moge z tym zrobic i gdzie można wgrać nowe mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować