Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 08.01.2008 o 23:14, patryk500 napisał:

drugie moje pytanie brzmi czy
ktos z was znalazł kiedykolwiek jakis przedmiot z ekwipunku ALEKSANDRA !!! z góry dziekuje


Ostatnio jak grałem w TQ to wypadł mi hełm alexandra ze stery kości na legendzie w Grecji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 23:14, patryk500 napisał:

WItam mam małe dwa pytanka jesli ktos był by tak miły mi na nie odpowiedziec był bym bardzo
wdzieczny wiec pierwsze z nich brzmi jakie dwie umiejetnosci najlepiej wybrac mysle ze wojne
i nature jesli sie myle prosze o wyprowadzenie mnie z błedu zas drugie moje pytanie brzmi czy
ktos z was znalazł kiedykolwiek jakis przedmiot z ekwipunku ALEKSANDRA !!! z góry dziekuje

hehe ja wybralem taka kombinacje w mojej pierwszej postaci;p jednak zdecydowanie zawsze polecam zdobywce czyli wojna+obrona:)
a co do aleksandryjskich itemow to mam wszystkie-caly komplecik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 23:14, patryk500 napisał:

WItam mam małe dwa pytanka jesli ktos był by tak miły mi na nie odpowiedziec był bym bardzo
wdzieczny wiec pierwsze z nich brzmi jakie dwie umiejetnosci najlepiej wybrac mysle ze wojne
i nature jesli sie myle prosze o wyprowadzenie mnie z błedu zas drugie moje pytanie brzmi czy
ktos z was znalazł kiedykolwiek jakis przedmiot z ekwipunku ALEKSANDRA !!! z góry dziekuje

Słuchaj sądzę że dobrze zacząć od zdobywce, dobry atak wyśmienita obrona przyjemna postać, ale to zależy od preferencji gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patryk500
Ja na początek polecałbym również zabójcę (łowy+ wojna). Na początku może nie jest najlepiej ale później staje się jedną z najsilniejszych posatci (oczywiście jak wszystko dobrze dobierzesz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie, jeśli Ci się nudzi, to możesz wybrać Korsarza (Obrona + Łotrostwo)... może na normalu jest średni, ale na epiku teraz mam naprawdę niezłą zabawę! Ciacham ich jak chcę, w dodatku ostatnio takie fajne przedmiociki wypadły... jak będę miał wolną chwilę, to załączę screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj stworzyłem postać Łotrostwo+Łowy . czy ktoś kto nim grał mógłby wyrazić ogólną opinie i jak sobie radzi na poziomie legendarnym

POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 01:54, MAZIIZAM napisał:

wczoraj stworzyłem postać Łotrostwo+Łowy . czy ktoś kto nim grał mógłby wyrazić ogólną
opinie i jak sobie radzi na poziomie legendarnym

POZDROWIENIA

ja gralem:) pytanie czego uzywasz... wlocznia? a moze luk? ja osobiscie uzywalem wloczni jak dobrze pamietam i bylo calkiem milo... no wlasnie na legendarze mozesz miec sporo klopotow ale ta postac sobie z nimi poradzi. oczywiscie nie wiem jak jest gdy gra sie wlocznia... twoj wybor;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 11:40, Komski napisał:

A co do zdobywcy to lepiej jest grac z dwoma bronmi czy z jedna i tarcza,jak myslicie??


Ja grałem broń+tarcza. Z atakami tarczą koleś nie do zatrzymania. Najlepszy na duże grupy mobów, ale na bossów też dobry. Epik poszedł bez zadnych problemów a na legendzie tez wielu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAZIIZAM na wstępie powiem Ci, że zbój pod łuk traci cały swój potencjał.
Co do umiejętności: naostrzenie broni nie działa na łuk, i może tak samo być z zabójczym uderzeniem(ale to tylko 50% pewności)
Z AotH, weź wymaksuj Find Cover, daje szansę uniknięcia pocisku a to ważne.
Nightshade też max to z zatrucia broni.
Rozważ czy chcesz łucznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 11:40, Komski napisał:

A co do zdobywcy to lepiej jest grac z dwoma bronmi czy z jedna i tarcza,jak myslicie??

daj spokoj o czym w ogole mowisz zdobywca samo przez sie rozumie sie ze nosi tarcze. zdobywca bez tarczy to nie zdobywca. on mocno opiera sie na tarczy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 13:38, Samildanach napisał:

> A co do zdobywcy to lepiej jest grac z dwoma bronmi czy z jedna i tarcza,jak myslicie??

daj spokoj o czym w ogole mowisz zdobywca samo przez sie rozumie sie ze nosi tarcze. zdobywca
bez tarczy to nie zdobywca. on mocno opiera sie na tarczy....



Przepraszam,ze wogole sie zapytalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2008 o 13:46, Komski napisał:

Przepraszam,ze wogole sie zapytalem...

o ja:) ni eo to chodzi:) ale chyba sama nazwa obrona cos mowi? a poza tym wystarczylo looknac na drzewko umiejetnosci obrony by sie kapnac. tu nie trzeba wiele logiki nawet. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAZIIZAM - ja gram zbójem (łowy + łotrostwo) i gram cały czas łukami, jakoś nie widzą mi sie żadne dzidy itp wręcz przeciwnie gra mi sie nimi źle mimo iż obrażenia mają teoretycznie większe. W tej chwili jestem na 62 levelu w połowie 3 aktu na poziomie legendarnym. Walka łukami jest kapitalna przeciwko bosom, troszkę trudno jest przy dużych skupiskach przeciwników, głównie za sprawą słabych umiejętności obronnych. Ale trzymanie przeciwników na dystans i uciekanie w bardzo trudnych sytuacjach rekompensuje częściowo jego słabości. Na poziomie legendarnych przydałby sie jakiś legendarny łuk (np. srebrny łuk artemidy) - to oczywiście dotyczy korzystających z łuku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:17, Antares77 napisał:

Walka łukami
jest kapitalna przeciwko bosom, troszkę trudno jest przy dużych skupiskach przeciwników, głównie
za sprawą słabych umiejętności obronnych.

kapitalna przeciwko bossom? nie wydaje mi sie. trwa sporo dluzej niz jakbys podlecial normalnym wojownikiem. takie bieganie uciekanie jest zbyt dlugotrwale jesli chodzi juz o takich bossow jak tyfon. lepiej zdecydowanie gra sie wlocznia. co do skiupisk wrogow tu sie zgodze jest ich zbyt duzo by wbijac sie i brac na klate nie posiadajac nawet tarczy... szczegolnie jako zboj wg mnie walka wlocznia zdecydowniae pokonuje luk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wsumie jak dla mnie pasowało by mi cos zeby ich mucic szybko wiec nie jestem pewny co do obrony ale moze sprubuje !!! a aleksandryjskichprzedmiotów nie moge znalesc moze mała podpowiedz hehe dzieki za odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:40, Samildanach napisał:

> Walka łukami
> jest kapitalna przeciwko bosom, troszkę trudno jest przy dużych skupiskach przeciwników,
głównie
> za sprawą słabych umiejętności obronnych.
kapitalna przeciwko bossom? nie wydaje mi sie. trwa sporo dluzej niz jakbys podlecial normalnym
wojownikiem. takie bieganie uciekanie jest zbyt dlugotrwale jesli chodzi juz o takich bossow
jak tyfon. lepiej zdecydowanie gra sie wlocznia. co do skiupisk wrogow tu sie zgodze jest ich
zbyt duzo by wbijac sie i brac na klate nie posiadajac nawet tarczy... szczegolnie jako zboj
wg mnie walka wlocznia zdecydowniae pokonuje luk...


Samildanach - akurat łukami naprawdę mi sie dobrze z bosami walczy, z tyfonem zero problemów, hydra troszkę gorzej, automatoi w knososs ok 10 sek., Manticora również bez problemu i Licz w 3 akcie też , max obrażenia z łuku 18 k, uciekanie raczej stosuje przy dużej ilości przeciwników bo nie nadążam do wszystkich strzelać na raz. Co to Tyfona Zwiastunem 63 level sie męczyłem 15 minut, Magiem bitewnym niewiele krócej i to niestety łukiem, bo w zwarciu żyłem ok 2 sek, w ogóle nie wyobrażam sobie jak można z nimi walczyć bez broni dystansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 15:04, Antares77 napisał:

Co to Tyfona Zwiastunem 63 level sie męczyłem
15 minut, Magiem bitewnym niewiele krócej i to niestety łukiem, bo w zwarciu żyłem ok 2 sek,
w ogóle nie wyobrażam sobie jak można z nimi walczyć bez broni dystansowej


Ja akurat sobie nie wyobrażam walkę z bossami na dystans, a uwierz - próbowałem. Raz kombinacją Łowy+Natura - tak długo zajmowało mi łukiem, że sobie darowałem i wyciągnąłem włócznie. Co do konkretnie Tyfona... to, *kiedy* zaatakujesz jest równie ważne *jak* zaatakujesz. Szarżowanie BANSAII!!! niewiele daje.... próbowałem :]
Wziąłem się ostatnio za Zbója i muszę przyznać, że na poziomie 22 z (prawie) pełnym setem Babiloński, zabija się większość przeciwników za jednym ciosem... nie licząc bossów i bohaterów of koz. Poza tym, po odjęciu umiejętności tych z władaniu łukiem (wydałem na nie około 20) Zbój stał się jeszcze bardziej zabójczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować