Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2008 o 17:00, shirikendahs napisał:

Na początku też opłaca się nosić zielone itemy wzmocnione reliktami czy dopiero na późniejszych
levelach? Bo mam sporo niebieskich rzeczy...

Zakładasz najpierw jedne, potem drugie i patrzysz jak statystyki sie zmieniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 12:25, lysyyooo napisał:

Witam!
Mam problem z uruchomieniem gry na swoim laptopie. Zainstalowałem Titan Quest, Patch
1.30, TQ Immortal Throne, przeniosłem cracka itp. i podczas uruchomienia wyskakuje błąd:
"Uruchomienie silnika graficznego nie było możliwe".
Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem.
prosze o kontakt:
[m]

Może sprawdż karte graficzną nie wiem jakiego masz laptopa ale titan ma swoje wymagania pod tym względem a z laptopami to różnie bywa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc
chcialbym sie dowiedziec o co chodzi z "odblokuj zawartosc" w TQ immortal-u? nie mam pojecia co zrobic tam,,,a szczerze mowiac to nie mam zielonego pojecia do czego to sluzy:>}}}
Czy ktos moze mi to wyjasnic?
wiem,,wiem,,zielony jestem,,dopiero co kupilem,dwa tyg,temu ,gram juz na legendarnym i ciagle w TQ-podstawke,az tu dzisiaj zalaczylem immortala- i co??? wlasnie sie dowiedzialem ze moglem tak grac od razu;/ i wiecej bylo by wszystkiego,,ech,,
Co wiec zrobic zeby zaczac od nowa?tylko nie piszcie ze mam odinstalowac gre i zainstalowac ponownie;>}}} nie dam sie nabrac:>}}}
Ps.lepiej pozno niz wcale,,a ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie: czy ktorys z tych itemow jest cheatowany??? bo dal mi je gosc ktory mial takich nielegalnych duzo ale o tych mowil ze normalne... wydaja sie w porzo...

20080506184500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:45, Zakrzysiunio napisał:

hej mam pytanie: czy ktorys z tych itemow jest cheatowany??? bo dal mi je gosc ktory
mial takich nielegalnych duzo ale o tych mowil ze normalne... wydaja sie w porzo...


Złoty welon na 100% nie jest cheatem, bo sam znalazłem takie 2. 4 i 3 wyglądają że są w porządku, ale to oko zamyślenia pewnie jest cheatem bo raczej nie znajdzie sie czegoś co daje 2000 siły itp. A co do 1 to nie wiem nie słyszałem o tym secie, ale wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do mojego wczesniejszego post-a,,,jako ze nikt nie odpowiedzial-chodzi mi o ikonke opcji(kiedy gramy sobie to mamy ja na panelu u dolu ekranu z prawej strony) i kiedy ja wcisniemy ,mamy do wyboru kilka "opcji"-jedna z nich jest wlasnie=odblokuj zawartosc=potrzeba wpisac jakies haslo(chyba),czy ktos wiec o co tam chodzi?
Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, i pewnie dużo innych osób: Są 3 dodatkowe zestawy w TQ, zielone. Słabe bo słabe, ale fajnie wyglądają. Kody do ich odblokowania możesz znaleźć w necie. Każdy wymaga 30 lvl i nic więcej. Nie można ich sprzedać w sklepie, tak jak żółwia, czy przedmiotów od zadania. Jeden pamiętam-przebierasz postać za ninję na dwie bronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie wypada form. tajemne lustro i zwój snów ? bo nie mogę znaleść a chce zrobić śieć snów morfeusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta.A ta itemy na kodach są żółte, ale i tak świetnie wyglondają.
Tu macie te "kody":
373624
437626
274267
925678

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:10, Turner Wlliam napisał:

Zakrzysiunio 1 i 2 - 100% czit. Reszta fully legit.



oj, 2 pomyliłem... to był pierscien gai... ale juz wiem ze on jest dobry.... ten z kolekcji zdjec itemow cheatowanych... no przecie 2000 w 3 wspolczynniki to nie mozliwe..

dięki. najbardziej balem sie ze te super naramienniki to cheat... idealne dla mnie, ale mam za mały lvl...
a tarcze juz wyrzuciłem. nie sprzedałem, a wyrzuciłem i nie ma po niej sladu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 09:34, Qokos napisał:

Ta.A ta itemy na kodach są żółte, ale i tak świetnie wyglondają.


Niestety tylko dobrze wyglądają. Są słabe po prostu i znacznie bardziej opłaca isę nosić to co się znajdzie. Ale moze to i lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć elementala na zwarcie i pakujesz tylko w inteligencję to te itemki-wymagające tylko poziom-są świetne! A oczywiste to to nie jest - na przykład dla tego gościa który się o nie pytał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 18:18, darkmoor napisał:

Moglby ktos wkleic linka do stronki z tymi kodami ktore sie wpisuje tam gdzie jest odblokuj
zawartosc.


Nawet nie przeczyta całej najnowszej strony tematu, i już pomocy, pomocy, pomocyyyyyy!
"Bo nie mam googli, bo nie mam oczu, bo nie mam mózgu", tak?

Zauważyliście, że jakiś ten temat niemrawy jak mielonki nie ma?

burczyn, zależy który masz lvl i gdzie jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mogę z wami zagrac jutro- ok 10-14... bede 4h w necie- brat da mi do kompa... i tak samo w piątek- 10-14... ja mam 43 lvl zabojca- zaje... itemy, cała karawana legendarnych, 2000ons, oraz dosc słaba przywoławczyni- 53lvl...
i gram zabojca na normalu (chce skonczyc go na 75... fajnie)
a przywoławczyni- legenda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 18:27, m-kirpluk napisał:

> Moglby ktos wkleic linka do stronki z tymi kodami ktore sie wpisuje tam gdzie jest
odblokuj
> zawartosc.

Nawet nie przeczyta całej najnowszej strony tematu, i już pomocy, pomocy, pomocyyyyyy!
"Bo nie mam googli, bo nie mam oczu, bo nie mam mózgu", tak?

Zauważyliście, że jakiś ten temat niemrawy jak mielonki nie ma?

burczyn, zależy który masz lvl i gdzie jesteś :P

Jak nie masz mozgu to po co sie przyznajesz baranie kogo to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować