Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Nie ma to jak widziec stare przekonania:) Turner jak zawsze nie przekonany do mojego ulubienca:) nie ma to jak obrona+wojna;p a przyznam iz ostanio zrobilem raczej niezbyt lubiane przeze mnie polaczenie sen+burza jako ze specjalizuje sie w klasach silowych. i dodam iz koncze wlasnie trzeci akt. narazie idzie jak po masle jednak najwiekszy sprawdzian bedzie teraz-tyfon. probowalem wkleic ssa jednak cos ciagle odrzuca ale jak mi sie uda to nieomieszkam sprezentowac moje nowe dziecko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się dziwnego dzieje z TQ. Najpierw ten bug (screen) teraz jeszcze nie ma wykrzyknika nad głową tego co ma mnie wziąć do Egiptu... Ja nie mogę, boję się przenosić cokolwiek przez karawanę bo znika. Reinstalka może pomóc? Czy może coś innego?

20080830105215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:
1) reinstall
2) patchowanie ( http://www.titanquest.net/forums/modifications-editor/22442-bugs-fixes-unofficial-p atch.html - unoffcial patch 1.15)
3) nieużywanie karawan tylko zainstalowanie TQVault ( http://www.titanquest.net/forums/modifications-editor/25940-tqvault-2-16-released.h tml - v2.16). Programik umożliwia modyfikację (przenoszenie przedmiotów) ekwipunku wszystkich postaci poza grą i tworzenie wirtualnych mułów. Dodatkowo daje opcje kopiowanie przedmiotów czy tworzenie np. reszty itemów z setów, ale z tego nie trzeba korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem głównym w akcie I ze znalezieniem odpowiedzi w jaskiniach Parnamskich które powierzyła mi wyrocznia z Delf.Otóż wybiłem wszystkie potwory w jaskini i odsłoniłem całą jaskinie i nie wiem teraz gdzie szukać tej odpowiedzi. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:13, Godryk14 napisał:

Mam problem z zadaniem głównym w akcie I ze znalezieniem odpowiedzi w jaskiniach Parnamskich
które powierzyła mi wyrocznia z Delf.Otóż wybiłem wszystkie potwory w jaskini i odsłoniłem
całą jaskinie i nie wiem teraz gdzie szukać tej odpowiedzi. Proszę o pomoc


Wyjdz z jaskini :) podążaj na wschód i przechodząc przez 2 spore obozowiska potworów dotrzesz do 3 sióstr meduz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2008 o 15:17, shirikendahs napisał:

Wyjdz z jaskini :) podążaj na wschód i przechodząc przez 2 spore obozowiska potworów
dotrzesz do 3 sióstr meduz.


A czy te siostry są za miastem parnas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:20, DragonLord napisał:

Jak dla mnie:
1) reinstall

Spróbuję :D

Dnia 30.08.2008 o 12:20, DragonLord napisał:

z tego co zrozumiałem z tego tematu to dodatek jest razem z wbudowanym najnowszym patchem?

Dnia 30.08.2008 o 12:20, DragonLord napisał:

3) nieużywanie karawan tylko zainstalowanie TQVault ( http://www.titanquest.net/forums/modifications-editor/25940-tqvault-2-16-released.h
tml - v2.16). Programik umożliwia modyfikację (przenoszenie przedmiotów) ekwipunku wszystkich
postaci poza grą i tworzenie wirtualnych mułów. Dodatkowo daje opcje kopiowanie przedmiotów
czy tworzenie np. reszty itemów z setów, ale z tego nie trzeba korzystać.

Już dawno miałem to zrobić :(

Problem jest ciekawy o tyle, że mój zabójca wg. dziennika powinien iść do delf a tak na prawdę to jestem po telkinie pierwszym i wykonywałem po drodze wszystkie zadania :D
Z ciekawości pograłem sobie nadzorcą-wykonałem zadanie, zresetowałem grę. Wszystko dobrze, zadanie wykonane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 10:52, m-kirpluk napisał:

Coś mi się dziwnego dzieje z TQ. Najpierw ten bug (screen) teraz jeszcze nie ma wykrzyknika
nad głową tego co ma mnie wziąć do Egiptu... Ja nie mogę, boję się przenosić cokolwiek
przez karawanę bo znika. Reinstalka może pomóc? Czy może coś innego?

GZ wlasnie zostales Bogaty xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turner Wlliam Wiem ze się znasz na łucznikasz ,dasz jakies rady?? :)
Ps. Ma ktos jakis fajny Łuk gdzies tak na 1-10 lvl? :P bo by mi się przydal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 19:24, truptus napisał:

Turner Wlliam Wiem ze się znasz na łucznikasz ,dasz jakies rady?? :)
Ps. Ma ktos jakis fajny Łuk gdzies tak na 1-10 lvl? :P bo by mi się przydal ;]


Może ten?Mi służy od 10 już 24 lvl''e.

20080830200232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 20:02, Maxtreme napisał:

> Turner Wlliam Wiem ze się znasz na łucznikasz ,dasz jakies rady?? :)
> Ps. Ma ktos jakis fajny Łuk gdzies tak na 1-10 lvl? :P bo by mi się przydal ;]


Może ten?Mi służy od 10 już 24 lvl''e.

Świetny mzoe teraz po handlujemy? moje gg to :5648658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 17:13, m-kirpluk napisał:

> 2) patchowanie ( http://www.titanquest.net/forums/modifications-editor/22442-bugs-fixes-unofficial-p

> atch.html - unoffcial patch 1.15)
z tego co zrozumiałem z tego tematu to dodatek jest razem z wbudowanym najnowszym patchem?

W jakim sensie? Musisz mieć postawkę+dodatek, i wtedy możesz ściągnąć i zainstalować patch w linku. Jest nieoficjalny, dlatego nie jest możliwe, by po instalacji IT już go mieć (IT w złotej edycji ma się zdaje v1.1, która jest ostatnią wydaną przez producenta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 08:59, burczynski napisał:

> Świetny mzoe teraz po handlujemy? moje gg to :5648658

Akurat miałem mu ten sam łuk zaproponować :D


To sprzedaj mu,bo ja nie mam na składzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam duży problem błagam pomóżcie.... mam Titan Quest IT orginałke no i mam postać 65 lvl zdobywce. dzisiaj coś sie pochrzaniło w moim profilu windows. po zalogowaniu windows dostalem komunikat o tym że mój wcześniejszy profil uległ uszkodzeniu i teraz został uruchomiony profil tymczasowy. Nacisnąłem OK no i patrze tapeta domyślna brak niektórych ikonek. Kiedyś się z tym styknąłem wieć zrobiłem jak wcześniej utworzyłem nowe konto i ustawiłem co potrzeba, skopiowałem folder My Games z Moich Dokumentów z mojego wcześniejszego konta do nowego profilu. No i fajnie uruchamiam Titan Questa postacie są właćzam mojego 65 lvl i zaglądam do schowka do przewodnika karawany..... i .... SZOOKK!! wszystkie przedmioty zginęły ze schowka. Nawet przywracanie systemu z wczorajszego dnia nie pomogło. Nie wiem co robić a tam było z 15 epickich przedmiotów 2 legendarne i mnóstwo relikwi i amuletów potworów... Błagam prosze was pomóżcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

truptus lepiej poszukaj sobie woli Telliama (większy dmg) lub Cypryjskiego Rogu (szybszy) wszystko w 1 akcie. Ten burzy jest słabiutki.

Maxtreme stary, szacun dla Ciebie że doszedłeś do IV aktu tą postacią...

borek707 rada na przyszłość, nie trzymaj przedmiotów w karawanie. Teraz już nic nie da się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 17:02, Turner Wlliam napisał:

borek707 rada na przyszłość, nie trzymaj przedmiotów w karawanie. Teraz już nic
nie da się zrobić.


to gdzie w takim razie trzymać? bo ja za kilka dni będę robił reinstal i dobrze że przeczytałem;PPP

P.S: oto build mojej korsarki. jestem na 8lvl w helos i gra się ok... zobaczę co będzie dalej
kopiować we fragmentach które mieszczą się w linijce


http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Corsair&master1=6&master 2=5&sa=21&m1=32-8-6-12-0-0-8-0-6-12-0-0-0-0-12-8-8-0-0-0-0-0&m2=32-0-12-12-6-12-0-0- 6-6-6-0-0-12-6-8-6-0-0-1-6-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować