Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

mam problem. wlasnie zaczalem dodatek łowca na 35 lvl. niestety bardzo szybko gine. nie wiem co robie zle. mam nimfe na 2lvl i wilki na 10 i troche umiejetnosi pasywnych. W jakie skille jako lowca powinienem zainwestowac? Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 05:48, RA213L napisał:

mam problem. wlasnie zaczalem dodatek łowca na 35 lvl. niestety bardzo szybko gine. nie
wiem co robie zle. mam nimfe na 2lvl i wilki na 10 i troche umiejetnosi pasywnych. W
jakie skille jako lowca powinienem zainwestowac? Prosze o pomoc.


RA213L - Powinno to wyglądać mw. tak:
W nimfę nie opłaca się inwestować, wymięka na wyższych poziomach.

20080929115336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2008 o 11:55, adiosmuchachos napisał:

RA213L - Powinno to wyglądać mw. tak:
W nimfę nie opłaca się inwestować, wymięka na wyższych poziomach.


na jakich poziomach?..... to śmieszne miałem łowca 59 lvl i do pomocy nimfe szczerze mówiac to ta nimfa błla bardziej użyteczna niż leczenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie. moim bledem bylo to ze najpierw robilem nature a potem łowy. Jak widac trzeba bardziej stawiac na atak, a natura sie tylko wspomagac. COz, jecszcze raz dzieki. Bede musial zgromadzic troche kasy i u mistyka zrobic maly re-built

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak juz przy nimfie jestesmy to jest ona nieoceniona pomoca, gdy gramy tzw. "tankiem" (walczymy w zwarciu ciezko opancerzonym wojownikiem). Natomiast gdy strzelamy z luku staje sie ona raczej balastem o ktory trzeba sie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszych poziomach możesz statów nie rozdawać, nie robi to większej różnicy a skille pakuj te co jesteś pewien, poznasz grę, zastanowisz się, najwyżej później przebudujesz u mistyka. Jeśli chodzi o staty później to pewnie zaraz się na ciebie Sami z Turnerem rzucą żeby w zręczność tyle co do przedmiotów, a resztę w siłę, ew. trochę w zdrowie. Ja osobiście uważam że w zdrowie nie ma sensu (wiem, wiem, muszę kiedyś zmienić zdanie) w siłę więcej jak chcesz mocniej atakować, a w zręczność jak chcesz rozwijać jedno i drugie naraz. O dziwo z łukiem jest tak samo.

Qupeek
Nimfa na najwyższym poziomie wali po 54-75. Te obrażenia są śmieszne - osiąga się je w Sparcie (Zak nie odzywaj się jesteś przypadek specjalny).
RA213L
Martwić? Martwienie wygląda tak że od czasu do czasu rzuci się jakąś niepotrzebną odnowę ew. zrobi nimfę jeszcze raz. Z tym nie ma problemu, ale jak chcesz wydać na to coś 40 punktów (13 1/3 poziomu) to pomyśl zanim to zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:37, m-kirpluk napisał:

Qupeek
Nimfa na najwyższym poziomie wali po 54-75. Te obrażenia są śmieszne - osiąga się je
w Sparcie (Zak nie odzywaj się jesteś przypadek specjalny).

Dlatego używa się nieoficjalnych patchy, które ją naprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:37, m-kirpluk napisał:

Nimfa na najwyższym poziomie wali po 54-75. Te obrażenia są śmieszne - osiąga się je
w Sparcie (Zak nie odzywaj się jesteś przypadek specjalny).
RA213L


widać ze nie kombinowaliście ;]
poziom 30 nimfa na najwyższym poziomie;]
poziom chyba 45 nimfa dostaje w bonusie 5 poziomów;]
poziom 59 i nimfe mam 7 lvli wyższe niż normalna ;] (dzęki wam pierścienie;])
wyobraź sobie jak tera by waliła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, zapomniałem, ale i tak podejdzie do niej ktoś i pstryyyyyk-po nimfie. Swoją drogą ile by waliła? Bo naturą raczej dużo nie gram więc specjalistą nie jestem w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze slaby damage to rozumiem. W koncu ma wspomagac lowce a nie walczyc za niego. Poza tym sumujac damage dwoch wilkow i nimfy mozna zaakceptowac. Ale to ze ginie po jednym ciosie to juz lekka przesada. Troche wiecej hp by sie przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to chcialbym zaczac jakas klase typowo wojownicza. Wezme wojne, zeby miec dwie bronie i jakas klase magiczna. Najlepiej zebym mogl przywolac cos poteznego do pomocy. Co mozecie mi poradzic? Co polaczyc z wojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywoływanie czegoś potężnego? Takich rzeczy raczej nie ma. W Titan Queście jak chcesz przywoływać coś potężnego to zrób sobie Rytualistę. Inne klasy traktują pomocników bardziej jako wsparcie ich skillami. Nimfa- ochrona, Wilki- To najwyższe z nich drzewka, nie pamiętam nazwy, kulka- oko burzy, koszmar- wsparcie innych sojuszników. Nie wszystkich pomocników wymieniłem bo nie wszyscy coś dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, juz sie zdecydowalem mniej wiecej. Wezme Zwiastuna albo Maga bitewnego. A wlasnie, re-built lowcy pomogl. Wyrzucilem troche pktow z natury, dorzucilem do lowow i gra sie o wiele latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:20, RA213L napisał:

Dzieki, juz sie zdecydowalem mniej wiecej. Wezme Zwiastuna albo Maga bitewnego. A wlasnie,
re-built lowcy pomogl. Wyrzucilem troche pktow z natury, dorzucilem do lowow i gra sie
o wiele latwiej.


To co dał ci adiosmuchachos jest nie do końca takie dobre spójrz na to
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Ranger&master1=4&master2=7&sa=21&m1 =32-0-16-12-0-1-0-0-16-0-0-0-0-0-0-12-0-0-4-0-0&m2=32-0-0-6-12-12-6-0-8-0-6-8-12-0-8 -10-6-0-6-12-6-0

Po kolei skopiuj obie czesci do przeglądarki. Tu masz klasycznego łowcę na łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 00:03, Deejay napisał:

Opłaca się pakować w drugą profesje?
Jeżeli tak jaka polecacie dla wojownika?

Wszystko zalezy od tego jaki tryb rozgrywki preferujesz. Jezeli zalezy ci glownie na wojowniku to zainwestuj pare skilli w nature, zeby sie leczyc, albo w lotrostwo. A jesli chcesz byc typowym "tankiem" to polecam obrone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 00:03, Deejay napisał:

Opłaca się pakować w drugą profesje?
Jeżeli tak jaka polecacie dla wojownika?


Za to jak weźmiesz obronę to nie ma sensu używać dwóch broni.
Moim zdaniem:
Dwie bronie-natura/łowy/łotr(głównie jeśli masz kłutą broń)
Obrona-z tarczą
Inne są magiczne i wyjdzie ci hybryda. Wiem, wiem, z naturą też hybryda ale natura jest bardziej dopełnieniem. I do wojownika, i do maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować