Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2008 o 18:05, kiko14 napisał:

Przy wybieraniu broni na co powinno się bardziej zwracac uwagę??? Na średnie obrażenia
czy na obrażenia na sek.???


Na średnie patrz. To tyle ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 18:05, kiko14 napisał:

Przy wybieraniu broni na co powinno się bardziej zwracac uwagę??? Na średnie obrażenia
czy na obrażenia na sek.???



Moim zdaniem jeżeli grasz mieczem i masz sen albo łotrostwo to na sekundę i żeby mieć jak najszybszą prędkość ataku bo w podst. umiejetnościach tych mistrzostw masz bonusy co 4 uderzenie więc im wiecej uderzeń tym mocniej, tak samo jak przy wojnie. Ale jeżeli masz włócznię czy jakąś pałkę to zdecydowanie średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 01:07, jacoop napisał:

mam pytanie, jak rozwinac druida ? (burza + natura)


Wpisz w wyszukiwarke "druid". Dwie strony tylko o tej klasie, kilka linków do buildów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacoop co do natury ci nie powiem za bardzo ,ale w burzy tak. Ulepszaj se na max. błyskawice,tarcze energi,odłamek lodu i wszystkie jego umiejętności.Te trzy musisz mieć na maxa ,a reszte to to co chcerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z patchem do wersji 1.20 i 1.30.
w pierwszym przypadku wyskakuje błąd w którym pisze że mam nieznaną wersję,
a w drugim że moja wersja gry jest zaktualizowana do 1.30. wchodząc do gry pisze że mam wersję 1.11.
Jak mogę zaktualizować TQ do 1.30?

P.S.
Wciskając aktualizację w grze pisze że "nie ma nowych aktualizacji" (czy jakoś tak)
Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

W Titanie coraz wiecej cheaterow szkoda bo gra fajna. Gracie w necie czy przez hamachi? Bo w necie to normalni gacze sa jak ufo kazdy o nich slyszal ale nikt nie widzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 11:45, NEPS napisał:

Witam

W Titanie coraz wiecej cheaterow szkoda bo gra fajna. Gracie w necie czy przez hamachi?
Bo w necie to normalni gacze sa jak ufo kazdy o nich slyszal ale nikt nie widzial.


I tu masz rację. W titanie cheaterów "jak mrówków". Osobiście nie gram przez sieć, gdyż mam zbyt wolnego neta i jestem skazany na SP. Ale jestem zwolennikiem tego, że jak do czegoś dojść to uczciwie. Wtedy ma się satysfakcje. A zrobić lvl 75 na trainerach, albo dostać item za cheata, zamiast go wydropić to żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy grając magiem bojowym (wojna + ziemia) opłaca się inwestować w żywiołaka? Czy jest on jak nimfa w naturze - w póżniejszych etapach bezużyteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co lepsze??? miecz-średnie obrazenia 92 ,szybkosć 124 i obr. na sek.113 czy włócznia- śr. obr.104 szybkość atk.91 i obr. na sek. 94 co jest lepsze??? proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 13:02, kiko14 napisał:

co lepsze??? miecz-średnie obrazenia 92 ,szybkosć 124 i obr. na sek.113
czy włócznia- śr. obr.104 szybkość atk.91 i obr. na sek.
94 co jest lepsze??? proszę o odpowiedz.



Jaką masz postać? Bo to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:26, kiko14 napisał:

Moja postać to paladyn czyli burza i obrona.Wiem troche zwalona ,ale chciałem wypróbować.


Hmmm ciekawa postać wcale nie taka zła z odpowiednim buildem i dobrym sprzętem moze się sprawdzić. Jeżeli chodzi o te bronie to dla paladyna zdecydowanie jakaś pałka poszukaj w sklepach jakiegoś zielonego buzdygana :D dasz sobie esencje piorunu zeusa i K@R@ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ja pogralbym sobie z normalnymi graczami, same cheaty jak juz wczesniej mowilem. Dzis zrobielm serwa i przezylem atak cheaterow ani jednej postaci normalnej to jest kur...kryzys:D Gram na achillu (jedyny dobry mod zwieksza liczbe przeciwnikow). Kto chce niech wbija zawsze po 21:00 Achilles mod come on pl. Nie wiem jak wy ale ja ide grac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 12:38, m-kirpluk napisał:

Ja jak gram i ktoś się dołącza to robię selekcję. Wiesz jaka to jest satysfakcja wywalić
takiego kretyna z gry?


Zna to uczucie - jest fantastyczne :) Swoją drogą zmieniłeś podpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 15:48, shirikendahs napisał:

> Moja postać to paladyn czyli burza i obrona.Wiem troche zwalona ,ale chciałem wypróbować.


Hmmm ciekawa postać wcale nie taka zła z odpowiednim buildem i dobrym sprzętem moze się
sprawdzić. Jeżeli chodzi o te bronie to dla paladyna zdecydowanie jakaś pałka poszukaj
w sklepach jakiegoś zielonego buzdygana :D dasz sobie esencje piorunu zeusa i K@R@ :)


nie tylko ciekawa a bardzo dobra... ale po moim polaczeniu burza+łowy już nigdy nie skożystam z burzy....
co do itemów, to czasem wypada taki kamienny młotek, on ma dużo obrażeń od elektryczności, nosiłem go kiedyś przez cały normal, z piorunem zeusa jest extra...

Burczyn- ja polecam wojna+duch. jak turner mówi, że lepsza od zwiastuna, to na pewno ma rację;P oza tym zwiastun jakoś mi nie leży, nie lubię... ja osobiście na twoim miejscu spróbowałbym z łotrostwem+duchem, bo to możę być spoko postać.... ale jak chcesz wojnę to raczej duch+wojna... albo wcale nie magię tylko np. łotrostwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ,zgodzę się cheaterów jest teraz masę,ale ja nie o tym. Chciałbym wiedziec które z tych mistrzostw jest naj. do łowów.Wojna , łotrostwo czy natura?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować