Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Goscio na necie dał mi niebieskie ochraniacze (dosyć dobre) ,ale nie wiem czy nie cheat. Powiedzcie czy cheat czy nie , prosze jak czit to wywalam.

20081019171451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:23, kiko14 napisał:

Goscio na necie dał mi niebieskie ochraniacze (dosyć dobre) ,ale nie wiem czy nie cheat.
Powiedzcie czy cheat czy nie , prosze jak czit to wywalam.


Nie musisz się denerwować o swoje epickie buciki, znalazłem kiedyś takie same.

Zak
Żeś mnie zaciekawił. Krytyk czeka z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiko nie przejmuj się na pewno nie są cheatowne. Miałem takie same.

Zak no pochwal sie pochwal :) Czekamy.

PS. Cholera znów brygadzista... a miałem się ścigać z Zakiem do Przewodniczącego :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mogę zrobić (bo jakby to powiedzieć zepsułem postać...) jeśli mam dwie umiejętności siłę i obronę... W co mogę ladowac w obronie bo sile mam na maxa rozwiniętą a obronę 16... W sile mam trzy umiejętności: pradawni czlonkowie, szturm i coś z ogniem... W obronie nie pamiętam i mam 24lvl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:23, kiko14 napisał:

Goscio na necie dał mi niebieskie ochraniacze (dosyć dobre) ,ale nie wiem czy nie cheat.
Powiedzcie czy cheat czy nie , prosze jak czit to wywalam.


dlaczego niby czit? normalne ochraniacze jakich wiele.. no może nie tak wiele ale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:23, kiko14 napisał:

Goscio na necie dał mi niebieskie ochraniacze (dosyć dobre) ,ale nie wiem czy nie cheat.
Powiedzcie czy cheat czy nie , prosze jak czit to wywalam.


Nie to raczej nie cheat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba dosyć nietypowy problem.Chcę wypełnić zadanie ,,bogaty kolekcjoner'''' polegajace na przyniesieniu do gościa jakiegoś przedmiotu.Ide do jaskini zaznaczonej w poradniku ,a przedmiotu nie ma.Podobny problem mam też z zadaniem ,,lesny prześladowca'''' ,a tutaj troche głupia sprawa.Nie moge znależć potwora ,którego mam zgładzić.P.S. -Dziękuje ,że tak wiele osób mi odpowiedziało.Też myślałem ,że raczej nie czit ,ale byłem po prostu zdziwiony ,że ktos dał mi takie za darmo i wolałem sie upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:15, kiko14 napisał:

Mam chyba dosyć nietypowy problem.Chcę wypełnić zadanie ,,bogaty kolekcjoner'''' polegajace
na przyniesieniu do gościa jakiegoś przedmiotu.Ide do jaskini zaznaczonej w poradniku
,a przedmiotu nie ma.Podobny problem mam też z zadaniem ,,lesny prześladowca'''' ,a tutaj
troche głupia sprawa.Nie moge znależć potwora ,którego mam zgładzić.P.S. -Dziękuje
,że tak wiele osób mi odpowiedziało.Też myślałem ,że raczej nie czit ,ale byłem po prostu
zdziwiony ,że ktos dał mi takie za darmo i wolałem sie upewnić.

A w którym miejscu gry są te zadania? Przeszedłem całą grę jakiś rok temu i może będę pamiętał, tylko daj mi konkret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Też tak kiedyś miałem, z tego co pamiętam to obie sprawy były u mnie. Z kolekcjonerem pomógł reset gry, bo akurat musiałem kończyć, a potwora chwilę szukałem, później mapka... O, tu nie byłem! No to fru w to miejsce, i potworek jest.

Zak
Ile ci poziomów brakuje do tego 60? Kiedy będzie niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiko14 odkrywaj dokładnie każdą mapę, wchodź do każdej jaskini a znajdą się i potwór i figurka, nie zawsze są w tym samym miejscu.

m-kirpluk 60 jak 60, on chce znaleźć "dobrą" czapkę więc możemy trochę poczekać:P

Zakrzysiunio pora Cię trochę ostudzić:) To nie frajda wymienić się przedmiotami, i tego to ciągle fiolety, które prędzej czy później który potwór by wyrzucił.
Co do naszyjnika, zazwyczaj jest od Hadesa, ale uważaj ażeby ktoś Ci nie wcisnął jakiegoś shitu-max ma +70.

kiko14 chyba nie znasz tej strony: http://www.gamebanshee.com/titanquest/equipment.php z boku sobie wybierasz, wszystkie niebieskie i fioletowe. Oczywiście mogą się różnić statystykami bo te jak wiadomo są losowo, tzn. będą takie same ale %mogą się różnić czy np. w jednym będzie +10 siły w innym +15.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak sobie czytam ,Zakrzysiunio tez widzialem te pierscienie daja duzo do obrazen rzeczywiscie bezlitosny cheat:D tak na marginesie to ja Ci je pokazalem ale nie przekonywalem Cie do nich(byly zielone a jak wiecie niektore zielone naprawde potrafia szokowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kazdej grze to główny boss powinien być najtrudniejszym przeciwnikiem prawda?A według mnie w titanie IT to wcale nie Hades ,a Typhon jest najtrudniejszym potworem.Jest to troche bez sensu ze strony autorów ,bo jak ktoś pokona Typhona to Hades nie powinien sprawiać kłopotu.Albo takie 2 telkiny Grecki i Egipski.Egipski jest wrecz śmiesznym bossem ,a 1 Telkin moze dla kogoś stanwic przeciwnika prawie niezniszczalnego.Powód?Ożywiane przez Telkina potwory doładowujace życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 20:25, kiko14 napisał:

W kazdej grze to główny boss powinien być najtrudniejszym przeciwnikiem prawda?A według
mnie w titanie IT to wcale nie Hades ,a Typhon jest najtrudniejszym potworem.Jest to
troche bez sensu ze strony autorów ,bo jak ktoś pokona Typhona to Hades nie powinien
sprawiać kłopotu.Albo takie 2 telkiny Grecki i Egipski.Egipski jest wrecz śmiesznym bossem
,a 1 Telkin moze dla kogoś stanwic przeciwnika prawie niezniszczalnego.Powód?Ożywiane
przez Telkina potwory doładowujace życie.


W TQ głównym bossem jest Typhon. Hades jest w dodatku IT. W diablo 2 też głównym bossem jest Diablo a na końcu gry jest Bhall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nigdy się nie wie jaki boss jest najsilniejszy - jest ich tyle że zależy od levela jak się patrzy - ja na przykład nie mogłem ubić na 11 3 królowe gorgony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 07:29, simonemaster22 napisał:

W sumie to nigdy się nie wie jaki boss jest najsilniejszy - jest ich tyle że zależy od
levela jak się patrzy - ja na przykład nie mogłem ubić na 11 3 królowe gorgony.


Na 11 lvl to ja do Sparty wkraczam xD A wg. mnie najsilniejszym bossem jest Hades i Hydra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2008 o 14:40, burczynski napisał:

> W sumie to nigdy się nie wie jaki boss jest najsilniejszy - jest ich tyle że zależy
od
> levela jak się patrzy - ja na przykład nie mogłem ubić na 11 3 królowe gorgony.


Na 11 lvl to ja do Sparty wkraczam xD A wg. mnie najsilniejszym bossem jest Hades i Hydra
;]

A gdzie jest hydra?W dodatku?Bo ja niemoge dodatku uruchomic a podstawke przeszedlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować