Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 18:46, kiko14 napisał:

Da sie znaleść legendarny przedmiot na normalu czy moja postac musi czekać ne epic?


Legendarne itmy - Epicki < Legendarny, nie ma szans znalesc na normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:53, guncia napisał:

> Da sie znaleść legendarny przedmiot na normalu czy moja postac musi czekać ne epic?


Legendarne itmy - Epicki < Legendarny, nie ma szans znalesc na normalnym


znaczy jest jeden wyjątek- Tyfon w podstawce. jestem żywym dowodem na to, że po zabiciu Tyfona na normalu czasem wypadają legendarne itemy. Mi wypadł jak grałem jeszcze w podstawkę, ale jeżeli masz dodatek to szans nie ma- Hades jest zaindeksowany na normal...

Turner- Anioł Stróż xDDDDDDDD zapamiętam to xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 19:11, Zakrzysiunio napisał:

znaczy jest jeden wyjątek- Tyfon w podstawce. jestem żywym dowodem na to, że po zabiciu
Tyfona na normalu czasem wypadają legendarne itemy.


Zatem najpierw powinno się zainstalować podstawkę i przejść zwykły, a dopiero później zainstalować dodatek :D
Coś tam pisałeś o fps-ach, o tym że mam 28 i czy to normalne. Otóż ja ustawiłem sobie najlepszą możliwą grafikę prócz szczegółów obiektów i kilku innych rzeczy. W walce z tego co pamiętam na najsłabszych prawie ustawieniach dochodziłem czasem do 50-60...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 20:02, m-kirpluk napisał:

Zatem najpierw powinno się zainstalować podstawkę i przejść zwykły, a dopiero później
zainstalować dodatek :D
Coś tam pisałeś o fps-ach, o tym że mam 28 i czy to normalne. Otóż ja ustawiłem sobie
najlepszą możliwą grafikę prócz szczegółów obiektów i kilku innych rzeczy. W walce z
tego co pamiętam na najsłabszych prawie ustawieniach dochodziłem czasem do 50-60...


racja. tak masz większą szansę na legendary ;DDD
ja też mam na maksymalnych, ale chodzi mi cały czas na poziomie 30 a w walce nawet do 15... tak zamula że hej! ale grac można...
BTW. ty grasz teraz w Titana? czy rzuciłeś nałóg na pewien czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 20:21, Zakrzysiunio napisał:

BTW. ty grasz teraz w Titana? czy rzuciłeś nałóg na pewien czas?


Ostatnio to ja się zmuszam żeby grać. Słabe postacie, nudny zabójca i zbój, jeden na oriencie drugi w egipcie, dwa akty których najbardziej nie lubię. Hades i Grecja są TAKIE piękne :**
Jeśli chodzi o fps-y - mogę się pocieszyć, masz gorzej ode mnie. Jak będziesz miał sobie podcinać żyły to pomyśl sobie że burczyn ma z tego co pamiętam 4-5 i kup drugi nóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:38, m-kirpluk napisał:


> BTW. ty grasz teraz w Titana? czy rzuciłeś nałóg na pewien czas?

Ostatnio to ja się zmuszam żeby grać. Słabe postacie, nudny zabójca i zbój, jeden na
oriencie drugi w egipcie, dwa akty których najbardziej nie lubię. Hades i Grecja są TAKIE
piękne :**


mylisz się. Piękna jest tylko Grecja... Aż miło pomyśleć, że jak skończę epicki hades to znów powrót do Hellady!

Dnia 28.10.2008 o 20:38, m-kirpluk napisał:

Jeśli chodzi o fps-y - mogę się pocieszyć, masz gorzej ode mnie. Jak będziesz miał sobie
podcinać żyły to pomyśl sobie że burczyn ma z tego co pamiętam 4-5 i kup drugi nóż :D


Ojojojoj, to jak mu wysiadła karta wysiadła! teraz pewnie ma zawrotną ilość 15fps-ów w oknie handlu xDDD
nieno żart. a o nożu dla niego nie zapomnę. tylko jest jeden problem- dwa EMO po podcięciu się nie mogą siedzieć w jednym kącie forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2008 o 21:15, shirikendahs napisał:

hahahaha


Jak można w ogóle tak spamować?

Zak
Mi sie podoba egipt przez chwilę, zaśnieżony orient, hades właściwy i caaaaaała wielka grecja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 08:40, m-kirpluk napisał:


> hahahaha

Jak można w ogóle tak spamować?


tak jak widzisz;D tacy ludzie tworzą to forum;D

Dnia 29.10.2008 o 08:40, m-kirpluk napisał:


Zak
Mi sie podoba egipt przez chwilę, zaśnieżony orient, hades właściwy i caaaaaała wielka
grecja.


ja nie lubię orientu, egipt tak średnio, hades- tylko elizjum i dalej, aż do końca gry... tam jest fajnie
a The best jest Grecja, ojczyzna Sokratesa, zadania może nie są tak fajne jak w hadesie, ale i tak rozwala wszystko na kolana. nie ma lepszej krainy. szkoda, że odwzorowano tylko jej skrawek, szkoda, że nie ma Koryntu, Sparty (nie obozu a miasta), Teb... ale możę jeżeli kiedyś powstanie titan 2, to będzie w całości osadzony w Grecji i Greckich koloniach, a dodatki w innych krainach? to moje marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 11:36, Zakrzysiunio napisał:

jeżeli kiedyś powstanie titan 2, to będzie w całości osadzony w Grecji i Greckich koloniach,
a dodatki w innych krainach? to moje marzenie...


To moze napiszemy petycje do CD Projekt Red by wykupili prawa do TQ i zrobili TQ2? Juz maja doswiadczenie w robieniu dobrych gier wiec moze by zrobili kolejna czesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 15:42, Piterus_Von_Drackus napisał:

> jeżeli kiedyś powstanie titan 2, to będzie w całości osadzony w Grecji i Greckich
koloniach,
> a dodatki w innych krainach? to moje marzenie...

To moze napiszemy petycje do CD Projekt Red by wykupili prawa do TQ i zrobili TQ2? Juz
maja doswiadczenie w robieniu dobrych gier wiec moze by zrobili kolejna czesc :)


nawet nie sądzę aby te prawa były warte bajońskie kwoty, ale to nie wypali... zrobili wiesia, TQ 2 zrobiliby na pewno wspaniałego, ale możemy o tym tylko i wyłącznie pomarzyć.. takie życie... znaczy możnaby się zaangażować, ale jest to sprawa z góry przesądzona... chyba, że zrobimy zrzutę- conajmniej 100$ każdy fan TQ- wtedy rozważą to bardzopoważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP Red? No tak, nie będą musieli robić spolszczenia to gierka wyjdzie fajna :)
Tak, Zak, marzenia.
A kwot bajońskich(sum się pisze zresztą) na pewno nie są warte bo TQ nie jest aż takim hitem, rozpadł się producent... Mogliby TQ2 porobić na wszystkie konsole. Ciekawe jak by wyszło. Swoją drogą, a jakieś 10 lat każda konsolka przenośna pociągnie giery które dziś są szczytem techniki... Ach, taki świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 19:54, m-kirpluk napisał:

CDP Red? No tak, nie będą musieli robić spolszczenia to gierka wyjdzie fajna :)
Tak, Zak, marzenia.


ale jakie piękne!

Dnia 29.10.2008 o 19:54, m-kirpluk napisał:

A kwot bajońskich(sum się pisze zresztą)


racja ;D

Dnia 29.10.2008 o 19:54, m-kirpluk napisał:

na pewno nie są warte bo TQ nie jest aż takim
hitem, rozpadł się producent...


ale jak widać jest jedną z najpopularniejszych gier na gram.pl. poza tym codziennie w multi gra ok. 500 osób (jak nie więcej) i kilkadziesiąt razy więcej w singlu. może wychodzić dziennie nawet do kilkunastu/dziesięciu tysięcy ludzi. ale to i tak nic w porównaniu z innymi grami..

Dnia 29.10.2008 o 19:54, m-kirpluk napisał:

Mogliby TQ2 porobić na wszystkie konsole. Ciekawe jak
by wyszło. Swoją drogą, a jakieś 10 lat każda konsolka przenośna pociągnie giery które
dziś są szczytem techniki... Ach, taki świat...


prawda. a monitory będzą kostkami rubika wyświatlającymi hologramy... albo lepiej- sam będziesz biegał i łapał dedy na prawdę (tryb hardcore, na normalu tylko lekki impuls elektryczny)
wtedy dopiero będzie czad! a settlersy, i heroesy, i diablo 2 będą nadal mistrzami, tyle że odnowionymi pod hologramy;D to nas czeka... psp wmontowane w mózg...

chyba zostanę EMO jeżeli to na prawdę nas czeka.. a titana 2 mogliby zrobić też pod inne platformy i wspólne multi- to byłaby zabawa! ja będę grał ze szkoły z psp z amerykaninemk na wii! fajnie by było... ale to tylko sfera gdybania i marzeń...

A jak wam się chce to wystosujcie petycję do CD Projekt, ja się podpiszę, ale już nigdy ie zorganizuję żadnej petycji... no może jednak nie nigdy ale prawie na pewno nigdy, aby mieć otwartą furtkę ;PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 20:44, Zakrzysiunio napisał:

chyba zostanę EMO jeżeli to na prawdę nas czeka.. a titana 2 mogliby zrobić też pod inne
platformy i wspólne multi- to byłaby zabawa! ja będę grał ze szkoły z psp z amerykaninemk
na wii! fajnie by było... ale to tylko sfera gdybania i marzeń...


Jeśli zostaniesz EMO to nawet jeśli zrobią TQ2 to nie dożyjesz tej chwili bo zbyt często będziesz się podcinał i zginiesz, a inni będą się cieszyć TQ2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z edytorem ekwipunku TQ Vault 2.11. Bestia po Karzdej operacji rozdzielenia przedmiotu z reliktem lub próbie zachowania przedmiotu w programie, uszkodzone zostają pliki postaci w ten sposób że nie można otworzyć gry z tą postacią.Pytanie ! czy jest polska wersja tego edytora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 12:04, Berserk44 napisał:

Ukończylem normal na 36 levelu (zdobywca)... myślicie, że wystarczy na epicki poziom?

i czy to w miare dobry wynik...


Zak potrafi na tym poziomie być na początku orientu. Przeciętny gracz jest tam na 40 około.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 13:00, m-kirpluk napisał:

> Ukończylem normal na 36 levelu (zdobywca)... myślicie, że wystarczy na epicki
poziom?
>
> i czy to w miare dobry wynik...

Zak potrafi na tym poziomie być na początku orientu. Przeciętny gracz jest tam na 40
około.


hmm... w zachodnim szlaku jedwabnym... to nie taki początek... a na 40 to ja jestem na olimpie xDDD albo ostatecznie przy niekożystnym układzie kapliczek doświadczenia na 39 xDDD
FIRERODAN- dzięki za rady, ale jak nie widzisz to temat o TQ a nie o bezsensownym odpowiadaniu na żarty zawarte w poście jedynie dla rozluźnienia atmosfery (i tak już bardzo luźnej i koleżeńskiej), więc na przyszłość radzę pomyśleć zanim odpowiesz...
ja dziękuję... nigdy w życiu nie odpowiedziałbym na taki żart inaczej niż "hahahahaha" albo "xDDD", i to nie samo, tylko z dalszą bardziej sensowną częścią wypowiedzi, a on potraktował mnie jak idiotę xDDD zapamiętam to xDDD

Turner- jak będziesz w domu i będziesz miał czas to napisz, bo na 75% lapek brata dojedzie jutro, i internecie bye bye...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 15:32, Zakrzysiunio napisał:

> > Ukończylem normal na 36 levelu (zdobywca)... myślicie, że wystarczy na epicki

> poziom?
> >
> > i czy to w miare dobry wynik...
>
> Zak potrafi na tym poziomie być na początku orientu. Przeciętny gracz jest tam na
40
> około.

hmm... w zachodnim szlaku jedwabnym... to nie taki początek... a na 40 to ja jestem na
olimpie xDDD albo ostatecznie przy niekożystnym układzie kapliczek doświadczenia na 39
xDDD

Człowieku u mnie typhon pokonany zostaje na 33 poziomie.Na jakim ty poziomie kiończysz normal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować