Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 13:19, T.Boczek napisał:

Ja mam takie pytanie , dopiero zaczynam grę i czy jak mam za dużo przedmiotów u siebie
to mogę je gdzieś sprzedać czy oddać albo przechowywać czy muszę je po prostu wywalić
????


Możesz sprzedawać u handlarzy, a jak masz dodatek to też możesz przechowywać u przewodników karawan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 10:07, winthrop napisał:

a skad moge sciagnac ? bo nie moge w necei znalezc, albo znajduje nie dzialajace linki


Wujek google wie wszystko. Wpisz "TQIT mod xmax" i pierwsza pozycja to poszukiwany mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej możecie mi powiedzieć ja użyć np. odłamku lodu itp. bo mam księgę i odłamek lodu mam już 12/12 czyli max ale nie wiem jak to użyć możecie mi powiedzieć ???? no a ten niebieski pasek mam cały czas pełny jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:19, T.Boczek napisał:

Ej możecie mi powiedzieć ja użyć np. odłamku lodu itp. bo mam księgę i odłamek lodu mam
już 12/12 czyli max ale nie wiem jak to użyć możecie mi powiedzieć ???? no a ten niebieski
pasek mam cały czas pełny jak coś


xD! Musisz przenieść na pasek umiejętności/ataku. Klikasz PPM na takim kwadraciku u dołu ekranu, i wybierasz z listy umiejętność. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać co zrobić aby grając w TQ podstawową wersję można było używać artefaktu oraz porządkowania itemów w workach. Niby to pojawia się IT, ale po screenach widziałem, że biegacie z tymi opcjami już w podstawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:37, gruchaha napisał:

Mógłby ktoś napisać co zrobić aby grając w TQ podstawową wersję można było używać artefaktu
oraz porządkowania itemów w workach. Niby to pojawia się IT, ale po screenach widziałem,
że biegacie z tymi opcjami już w podstawie.


Nic nie mozna zrobić. Jedynie kupić IT. Worki będę dalej w grze, nawet bez IT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osz kurde :D Moja głupota, czasem mnie aż zaskakuje. Mam oczywiście IT ale myślałem, że tam chodzi się tylko po nowych lokacjach, hadesie itp. Nie wiedziałem, że w dodatku można się normalnie teleportować do znanych nam wcześniej regionów Grecji, Egiptu i Orientu. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. jeszcze jedno po co są te kawałki kamieni ???? bo mam trzy a nie wiem jak ich używać itp. i nie wiem też jak przejść misję 3 Legendarny bojownik , szukałem tego gościa kilka razy i nie znalazłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawałki kamieni w Hadesie? Wymagane do zadania ''skarbiec Hadesa'' czy jakoś tak - potrzebne są cztery, ostatni u Pani Nocy w Mieście demonów.

Legendarny wojownik - na wschód i lekko na północ od obozu Spartan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T.Boczek
żeby znaleść tego legendarnego wojownika to gdy będziemy na dolinie pellany to idzemy cały czas w prawo i wówczas nie ma mowy żeby go nie znaleść. Jak dalej będziesz mieć problemy żeby go znaleść to ci mogę mapkę zrobić jak do niego trafić;D Co do tych kamieni to są potrzebne przy misji dodatkowej "Skarbiec Hadesa"

Calci
a zuploadowałbym:) ale nie teraz bo nie ma mnie w domu. Wracam jutro więc jutro wrzuce (już bez żadnych błędów mam nadzieję) mój spis. Dodałem też do niego mały plik tekstowy z paroma słowami wyjaśnienia więc teraz będzie się go lepiej czytało;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 23:36, zdzichu106 napisał:

wie ktos skad wziasc mapy do własnej gry zeby mozna bylo grasz pvp


Po pierwsze: www.google.pl

Po drugie: Patrz ,,Po pierwsze''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:10, T.Boczek napisał:

Dzięki za odp. jeszcze jedno po co są te kawałki kamieni ???? bo mam trzy a nie wiem
jak ich używać itp. i nie wiem też jak przejść misję 3 Legendarny bojownik , szukałem
tego gościa kilka razy i nie znalazłem :(


Pewnie chodzi ci o relikty lub amulety np. esencja siły Heraklesa. Jeśli znajdziesz takie same kawałki możesz je połączyć klikając na nie ppm. Służą one do wzmocnienia broni i pancerzy, aby wzmocnić przedmiot kilinij na relikt ppm i przeciągi go do przedmiotu który chcesz wzmocnić. Nie można nimi nasycać niebieskich i fioletowych itemków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:13, kreciuch napisał:

T.Boczek
żeby znaleść tego legendarnego wojownika to gdy będziemy na dolinie pellany to idzemy
cały czas w prawo i wówczas nie ma mowy żeby go nie znaleść. Jak dalej będziesz mieć
problemy żeby go znaleść to ci mogę mapkę zrobić jak do niego trafić;D Co do tych kamieni
to są potrzebne przy misji dodatkowej "Skarbiec Hadesa"

Calci
a zuploadowałbym:) ale nie teraz bo nie ma mnie w domu. Wracam jutro więc jutro wrzuce
(już bez żadnych błędów mam nadzieję) mój spis. Dodałem też do niego mały plik tekstowy
z paroma słowami wyjaśnienia więc teraz będzie się go lepiej czytało;]



a ten ta dolina Pellany jest przed tą jaskinią gdzie są te pająki i gdzie jest zanieczyszczona woda ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 10:59, T.Boczek napisał:

a ten ta dolina Pellany jest przed tą jaskinią gdzie są te pająki i gdzie jest zanieczyszczona
woda ?????


Dolina Pellany jest od razu za obozem spartan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem tego gostka i gadałem z nim , pisało uaktualnienie misji ale nie zaznaczyło mi dzióbka :( ze wykonane , no i jeszcze ta wyrocznia w Delfach jest gdzieś nie daleko tego trzeciego głównego miasta z teleportacją ???? bo już jak się teleportuje do Sparty to już z trzeciego kwadracika czyli że ta wyrocznia jest gdzieś tam ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 12:04, T.Boczek napisał:

Dobra znalazłem tego gostka i gadałem z nim , pisało uaktualnienie misji ale nie zaznaczyło
mi dzióbka :( ze wykonane , no i jeszcze ta wyrocznia w Delfach jest gdzieś nie daleko
tego trzeciego głównego miasta z teleportacją ???? bo już jak się teleportuje do Sparty
to już z trzeciego kwadracika czyli że ta wyrocznia jest gdzieś tam ????


Człowieku, nie udawaj sieroty. TQ zawsze ma tylko jedną drogę, którą wypadało by badać od A do Z. A żeby tego "dzióbka" mieć, trzeba pogadać z zleceniodawcą w Sparcie. Lol jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2009 o 12:28, Burczyn 1 napisał:

Lol jakich mało.


hmm... to co powiedziec o pytaniu "jak założyc 2 broń"? :)

T.Boczek:
w TQ drogi rozgałęziają się chyba tylko 4 razy- raz w tegei, masz wybór miedzy głównym traktem a wykonaniem zadania pobocznego, 2 raz- w memfis (wybór między gizą a fajum), po raz 3- Teby (droga do doliny królów i świątyni gdzie jest portal do Babilonu) oraz w Changan- tam mamy 3 drogi, jedna do lasu starożytnych, 2- do jadeitowego pałacu, a 3- powrót z jadeitowego pałacu...

możliwe że jeszcze gdzies takowy wybór jest, ale sądzę, że takie rozgałęzienia można policzyć na palcach (2 rąk oczywiście :) )

w innych przypadkach nie ma się co zastanawiać tylo isć prosto- w TQ nie da się zabłądzić i basta :)

EDIT: w zasadzie to powieliłem to, co napisał Burczyn, ale nie chciałem, aby mój post składał się tylko z przypomnienia pytania o 2 broniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować