Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

to jest właśnie mapa własna :)

może i w pewnym sensie mod, ale jeżeli rozgraniczyłeś mapy własne na "mapy do pvp" i "mody", to podzielenie tego w taki sposób i tak pomija jedną rzecz :) albo mapy jak lilith, która jest w zasadzie nową grą, albo mody zmieniające mistrzostwa, ilośc stworów, wygląd bohaterów itp itd...

chyba, że może chodziło Ci o coś innego, podzielenie w iny sposób- jeżeli tak to przepraszam, ale po prostu nie wiem, jak to sklasyfikowałeś :P mógłbys doprecyzować nieco ten podział (doprecyzować w sensie wyjasnic co i jak, a nie coś zmieniać)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę.
Mógłby ktoś dać spis gdzie najlepiej szukać itemków dla maga i których ? Konkretnie interesuje mnie : Wróżbita i Niszczyciel Zaklęć.
Wiem, że rzeczy Szamana z neandertalczyków lecą ale są jeszcze inne sety jak np. Zwierzęce szaty albo Fetysz Kery i inne fajne itemki stricte dla casterów.

ps. Szukam zbroi Szamana ( wersja z normal ) jakiejś nienajgorszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 22:38, Wisho napisał:

Mam małą prośbę.
Mógłby ktoś dać spis gdzie najlepiej szukać itemków dla maga i których ? Konkretnie interesuje
mnie : Wróżbita i Niszczyciel Zaklęć.
Wiem, że rzeczy Szamana z neandertalczyków lecą ale są jeszcze inne sety jak np. Zwierzęce
szaty albo Fetysz Kery i inne fajne itemki stricte dla casterów.

ps. Szukam zbroi Szamana ( wersja z normal ) jakiejś nienajgorszej.



Link do tematu: Titan Quest - Wymiany http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11925&u=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 22:38, Wisho napisał:

Mam małą prośbę.
Mógłby ktoś dać spis gdzie najlepiej szukać itemków dla maga i których ? Konkretnie interesuje
mnie : Wróżbita i Niszczyciel Zaklęć.
Wiem, że rzeczy Szamana z neandertalczyków lecą ale są jeszcze inne sety jak np. Zwierzęce
szaty albo Fetysz Kery i inne fajne itemki stricte dla casterów.

ps. Szukam zbroi Szamana ( wersja z normal ) jakiejś nienajgorszej.


Rzeczy dla maga to:
Grecja
Satyry- Laska Mędrców, Amulet Maga, Kaptur Maga
Megalezjos - Woal i Pieczęć Megalezjosa

Egipt
Szakaloczłeki - Wilcze Bransolety, Szaty, Całun

Orient
Tygrysoczłeki - Diadem oraz Opończa Bai Hu,
Bandari - Przeklęte Karwasze oraz Hełm, Nagolenniki i Kaftan Bandari
Neandertalczycy - Zwój, Nogawice, Ornament, Przybranie Głowy Szamana

Hades
Kerery - Całun, Zwój, Szata, Nogawice oraz Fetysz Kery
Empusy - Bransoleta, Korona, Napierśnik, Nogawice, Uścisk Pani Nocy
Melenidy - Krwawa Przyłbica, Szarfa, Nogawice, Ochraniacze

Tyle jest MI dla maga w całej grze. Jak jakiegoś itema pominąłem to mnie poprawcie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kreciuch dzięki o to mi właśnie chodziło :)

ps. jak masz czas zapraszam na mój serv ( Wisho PL - No Cheat ) - aktualnie 15 lvl zaraz będę kończył 1 akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2009 o 08:17, kreciuch napisał:

Egipt
Szakaloczłeki - Wilcze Bransolety, Szaty, Całun


Mumie- ceremionialne naramienniki, nagolenniki, hełm i szata (chyba szata)

Dnia 13.03.2009 o 08:17, kreciuch napisał:

Orient
Tygrysoczłeki - Diadem oraz Opończa Bai Hu,
Bandari - Przeklęte Karwasze oraz Hełm, Nagolenniki i Kaftan Bandari
Neandertalczycy - Zwój, Nogawice, Ornament, Przybranie Głowy Szamana


korona i berło licza z góry wusao (oraz chyba również hadesu)

Dnia 13.03.2009 o 08:17, kreciuch napisał:

Hades
Kerery - Całun, Zwój, Szata, Nogawice oraz Fetysz Kery
Empusy - Bransoleta, Korona, Napierśnik, Nogawice, Uścisk Pani Nocy
Melenidy - Krwawa Przyłbica, Szarfa, Nogawice, Ochraniacze


Anuranie- rzeczy szamana
Rzeczy ch''kry oraz myrmigiki (to chyba tak :P) z formicydów

Dnia 13.03.2009 o 08:17, kreciuch napisał:

Tyle jest MI dla maga w całej grze. Jak jakiegoś itema pominąłem to mnie poprawcie;P


pewnie jeszcze czegoś brakuje, ale wiecej z pamięci nie powiem :P

Burczyn: No i po nitce do kłębka może odpowiesz na pytanie czemu mapy własne podzieliłeś na "mody i mapy do pvp"? czy mapom do gry jako nowa kampania nie jest bliżej do map pvp niż do modów właściwych jak np. achil czy xmax? bo o to właśnie mi chodzi- jak można rozgraniczyć same mapy pvp, a nowe kampanie jak lilith zostawić w jednej kupie razem z xmaxem, masteries modem i modami zmieniającymi wygląd :P
W tym tkwi moje pytanie czemu tak właśnie to podzieliłeś...
Wiem, że się czepiam i jestem wredny, ale jak czegoś nie rozumiem to muszę :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że coś pominąłem:)
Co do ceremonialnych rzeczy to jest to ceremonialna zbroja. Z kolei formicydy to rzeczy myrmigki;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wrr! Koleś mod to mod i wszystko dałem do jednej grupy. Kurde, przestań już się sprzeczać bo mnie irytujesz.
A mapy do PvP to też właściwie mody. A JAK JUŻ CI MÓWIŁEM ŻE MODY MOŻNA GRUPOWAĆ! Więc lilith a xmax to mody, ale nie z tej samej grupy. Jednak WCIĄŻ TO SĄ MODY. Czego ty tu nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich graczy TQ i proszę o radę otóż chciałem sobie stworzyć postać skupiającą się głownie na walce dystansowej a mianowicie na łukach :P no i wiem że do tego najlepiej mistrzostwo łowów ale moje pytanie brzmi z czym te łowy można wymieszać ?:D A tak poza tym to byłbym wdzięczny za kompletny build na łuki :) z góry dzięki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 23:50, mochu4 napisał:

Witam wszystkich graczy TQ i proszę o radę otóż chciałem sobie stworzyć postać skupiającą
się głownie na walce dystansowej a mianowicie na łukach :P no i wiem że do tego najlepiej
mistrzostwo łowów ale moje pytanie brzmi z czym te łowy można wymieszać ?:D A tak poza
tym to byłbym wdzięczny za kompletny build na łuki :) z góry dzięki pozdrawiam.


Polecam łowcę ( łowy+natura ) chyba najbardziej optymalne zestawienie. Masz wilki dla odwrócenia uwagi, Serce dębu które da mnóstwo HP Tobie oraz Twoim pupilom, ich zew podnosi dmg. Można też wrzucić punkciki w plagę. Bardzo ciekawa postać sam mam i chwale sobie.

Tu masz link jak ja bym to widział:

http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Ranger&master1=4&master2=7&sa=0&m1=25-0-16-12-0-1-8-0-1-8-0-0-0-0-6-12-0-8-0-0-0-0&m2=32-0-0-6-12-12-6-0-0-0-0-8-12-0-8-0-6-0-6-12-6-0


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 20:00, mochu4 napisał:

Hmm ten łowca wygląda nieźle :D a są jeszcze jakieś inne ciekawe opcje ?


Na łuk to raczej nic lepszego nad łowcę nie znajdziesz. Oczywiście możesz lowy połączyć np. z ziemią ale wtedy postać będzie slabsza niż w przypadku łowów i natury

Wisho
Co do buildu to ja bym z każdego skilla ( z wyjątkiem kiereszowania i instynktu przetrwania ) pozabierał po jednym punkcie i rozwinął zew łowów razem z modyfikatorem. Pozatym co do plagi to jest ona chyba bardziej przydatna dla magów korzystających z magii natury aniżeli dla wojaków ale mogę się mylić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:26, mochu4 napisał:

A co myślicie o połączeniu łowów z łotrzykostwem ? Warto ?


Zbój jest dobry ale raczej pod włócznię ponieważ naostrzenie broni nie działa pod łuki.
Poza tym łowca ma więcej skili defensywnych ( serce dębu , wilki jako zapora ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dość często podczas otwierania skrzyń, koszy etc., gra wiesza się i wychodzi do Windows. (Immortal Throne, bez modów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:26, mochu4 napisał:

A co myślicie o połączeniu łowów z łotrzykostwem ? Warto ?


Bronią podstawową zbója jest włócznia. Łuk natomiast to broń drugorzędna. Osobiście robię sobie teraz taką postać i żeby móc swietnie posługiwać się włócznią oraz łukiem na legendzie trzeba będzie znaleść kajdany zaklinacza kamieni, korona upiora oraz 2 wole apollina co łatwe nie jest ale wykonalne. Jak robisz postać tyko na łuk to tak jak powiedział mój pzedmówca łowca jest najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 12:23, Lfdracon napisał:

Mam problem. Dość często podczas otwierania skrzyń, koszy etc., gra wiesza się i wychodzi
do Windows. (Immortal Throne, bez modów)


Dużo zależy od karty graficznej (ale zakładam że masz dobrą), u mnie jakiekolwiek problemy skończyły się gdy dołożyłem drugie giga ramu, nie wiem czy nie będziesz musiał przeinstalować gry, może to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 13:08, mortis72 napisał:

Dużo zależy od karty graficznej (ale zakładam że masz dobrą), u mnie jakiekolwiek problemy skończyły się gdy dołożyłem drugie giga ramu, nie wiem czy nie będziesz musiał przeinstalować gry, może to pomoże

Problem pojawił się wczoraj, w Oriencie na legendarnym... gra bardzo długo działała normalnie. Sprzęt - nie sądzę(GTX 260, 4 GB RAM). Mogę przeinstalować, ale możesz mi powiedzieć, w jakim folderze gra trzyma postaci, zapisy gry etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować