Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2009 o 15:02, sevrond napisał:

Mógłby opisać mi ktoś jak przebiega w tej grze rozgrywka wieloosobowa?



----- w zasadzie podobnie jak w Diablo II, wchodzisz do gry po prawej stronie masz zakładki, dajesz, rozpocznij grę, potem dołącz do gry, lub hostuj grę; jeżeli wybierzesz dołącz do gry przeniesie cię na ekran gry w sieci, trzeba jeszcze kliknąć odśwież, wyświetlą się dostępne, gry, jeżeli nie będą zabezpieczone hasłem to wchodzisz. jeżeli wybierzesz hostuj grę, to ty ją tworzysz, możesz zabezpieczyć hasłem, lub nie/reszta tak jak w diablo/drużyny, lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 15:31, mortis72 napisał:

> Mógłby opisać mi ktoś jak przebiega w tej grze rozgrywka wieloosobowa?


----- w zasadzie podobnie jak w Diablo II, wchodzisz do gry po prawej stronie masz zakładki,
dajesz, rozpocznij grę, potem dołącz do gry, lub hostuj grę; jeżeli wybierzesz dołącz
do gry przeniesie cię na ekran gry w sieci, trzeba jeszcze kliknąć odśwież, wyświetlą
się dostępne, gry, jeżeli nie będą zabezpieczone hasłem to wchodzisz. jeżeli wybierzesz
hostuj grę, to ty ją tworzysz, możesz zabezpieczyć hasłem, lub nie/reszta tak jak w diablo/drużyny,
lub nie.


a jest może taka skrzyneczka na eq jak w diablo bywała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 17:23, sevrond napisał:

> > Mógłby opisać mi ktoś jak przebiega w tej grze rozgrywka wieloosobowa?
>
>
> ----- w zasadzie podobnie jak w Diablo II, wchodzisz do gry po prawej stronie masz
zakładki,
> dajesz, rozpocznij grę, potem dołącz do gry, lub hostuj grę; jeżeli wybierzesz dołącz

> do gry przeniesie cię na ekran gry w sieci, trzeba jeszcze kliknąć odśwież, wyświetlą

> się dostępne, gry, jeżeli nie będą zabezpieczone hasłem to wchodzisz. jeżeli wybierzesz

> hostuj grę, to ty ją tworzysz, możesz zabezpieczyć hasłem, lub nie/reszta tak jak
w diablo/drużyny,
> lub nie.

a jest może taka skrzyneczka na eq jak w diablo bywała ?



----- jest to dużo lepiej rozwiązane, masz taką postać bn jak przewodnik karawany możesz u niego przechowywać przedmioty, miejsce powiększasz u niego za kasę, można to zrobić 2 x, dysponuje on jeszcze taką zakładką jak obszar transportu, możesz tam wkładać i przechowywać przedmioty, jak również masz możliwość dostępu do tego obszaru wszystkimi twoimi postaciami (np wkładasz tam łuk który znalazłeś wojownikiem, wchodzisz sobie twoja 2-gą postacią łowcą i możesz ten łuk wyjąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do gramowiczów:

Słyszeliście o MI shop''ie?
oto linki:

http://www.titanquest.net/forums/modifications-editor/20333-shopmi-shopping-monster-infrequents-other-greens.html

http://titanquestvault.ign.com/View.php?view=TitanMap.Detail&id=137

to czit waszym zdaniem?

EDIT: Nie wiem jak wam ale mi to nie działa ;) ciekawski byłem to chciałem wypróbować... (tak wiem ciekawość to 1 stopień do piekła etc etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:38, sevrond napisał:

Gdzie jest ten koleś ? w instrukcji nie ma o nim wzmianki ja tez nie znalazłem go


Jeżeli nie masz dodatku Immortal Throne no nie ma tam Karawan, Czarodziei jak również Artefaktów oraz calej masy sprzętów pomocnych przy przebijaniu się przez chordy potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2009 o 18:41, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Gdzie jest ten koleś ? w instrukcji nie ma o nim wzmianki ja tez nie znalazłem
go

Jeżeli nie masz dodatku Immortal Throne no nie ma tam Karawan, Czarodziei jak również
Artefaktów oraz calej masy sprzętów pomocnych przy przebijaniu się przez chordy potworów.


a jak kupie dodatek to w wersji podstawowej tez bede miał te Karawany itp. już w Grecji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2009 o 19:28, sevrond napisał:

a jak kupie dodatek to w wersji podstawowej tez bede miał te Karawany itp. już w Grecji?


----- tak dodatek doda Ci te wszystkie rzeczy i będą one funkcjonowały na normalnej grze, różnica będzie tylko taka że po olimpie będziesz miał jeszcze jedna krainę - Hades i oprócz tego fabuła całej gry się nie zmienia (+przysłowiowa "kawa gratisss":) czyli przewodnicy karawan, czarodzieje do tworzenia artefaktów, same artefakty i dużo dodatkowych przedmiotów, hm to tak jakbyś porównywał zwykłe Diablo II z Lord of Destruction.

Ja również trochę zwlekałem z zakupem dodatku i to był mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm... gram sobie, zabiłem gorgony, lecę do Aten, wchodzę na statystyki poboczne, i...? Jako najsilniejszy pokonany potwór figuruje Polifem... ktoś wie dlaczego?

20090421200124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:53, borek707 napisał:

Mam pytanko do gramowiczów:

Słyszeliście o MI shop''ie?
oto linki:

http://www.titanquest.net/forums/modifications-editor/20333-shopmi-shopping-monster-infrequents-other-greens.html

http://titanquestvault.ign.com/View.php?view=TitanMap.Detail&id=137

to czit waszym zdaniem?

EDIT: Nie wiem jak wam ale mi to nie działa ;) ciekawski byłem to chciałem wypróbować...



Ponawiam :) Super ten sklep, kopiujesz folder do custommaps i masz... Najlepsze wersje najlepszych itemów (np. homados, Kajdany Z.K, czapki anapletke, folgi, gogi, lary) w 3 poziomach czyli na normalu na epicu i na legendarze :) Chyba to uczciwe, bo ceny towarów są strraasznie wysokie. Ponad 100 MI ! na jednej mapie.... i każdy można kupić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lfdracon już pisałem, ten wpis nie zależy od potwora, czy miejsca w którym się znajduje (przykład, zabijasz Hadesa a wpisany jest Smoczy Licz); uzależnione to jest od poziomu potwora, widocznie cyklop miał wyższy niż gorgony.

borek707 nie ma w tym nic uczciwego, byle jaka broń MI wypada raz na 251 potworów (dobrej dużo dłużej się szuka), a część zbroi ma 0,4-0,5% szansy na wypadnięcie (znalezienie moloszej ... bogów to już dramat). A do tego to jest mapa do własnej gry, więc nawet jeśli byłby sposób na przeniesienie,to jest to kolejny czit. I do tego w Shopie nie ma wszystkich przedmiotów, a homados i kajdany i tak każdy już ma bo cały internet to pokopiował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 10:17, Turner_William napisał:

Lfdracon już pisałem, ten wpis nie zależy od potwora, czy miejsca w którym się
znajduje (przykład, zabijasz Hadesa a wpisany jest Smoczy Licz); uzależnione to jest
od poziomu potwora, widocznie cyklop miał wyższy niż gorgony.

borek707 nie ma w tym nic uczciwego, byle jaka broń MI wypada raz na 251 potworów
(dobrej dużo dłużej się szuka), a część zbroi ma 0,4-0,5% szansy na wypadnięcie (znalezienie
moloszej ... bogów to już dramat). A do tego to jest mapa do własnej gry, więc nawet
jeśli byłby sposób na przeniesienie,to jest to kolejny czit. I do tego w Shopie nie ma
wszystkich przedmiotów, a homados i kajdany i tak każdy już ma bo cały internet to pokopiował.



Jest sposób :D importujesz postać za pomocą TQ Defilnera :) Klikasz na postać która ma napisane [Custom IT Quest] i klikasz w menu Copy to Main... i wszystko zalatwione ;) ale pomyśl, gość który zaprojektował tą mapę ile musiał się naszukać o.O... Masz rację wszystkich to tam może i nie ma, ale jest prawie 100 wszystkich ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

borek707 samo posiadanie Defilera to cziterstwo, a używanie go do takiego celu to już dno, jakbym mógł to dostałbyś bana za propagowanie cziterstwa (zachowaj to dla siebie). A koleś tego nie znalazł tylko albo a) stworzył mapę z rzeczami artem i pomieszał w dbr.ach b) stworzył mapę z potworami z których wypadają same MI(sam znam taką osobę, która posiada taką mapę) c) zwiększył częstotliwość wypadania MI też artem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turner_William
Posiadanie defilera to nie jest cziterstwo gdyż oprócz zastosowań "czitujących" ma pare innych, chociażby nawet możliwość naprawiania uszkodzonych plików z postaciami. Poprostu trzeba z niego rozważnie korzystać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:41, kreciuch napisał:

Turner_William
Posiadanie defilera to nie jest cziterstwo gdyż oprócz zastosowań "czitujących" ma pare
innych, chociażby nawet możliwość naprawiania uszkodzonych plików z postaciami. Poprostu
trzeba z niego rozważnie korzystać i tyle


Święta racja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kreciuch jakoś nie widzę ludzi, którym psuje się postać (i wątpię aby defiler naprawiał wszystko). A takich którzy mają 1000 str int dex 75lvl 1 dzień gry i 3000 zabitych potworów bez przerwy. I nie szukaj argumentów na to, że defiler jest dobry bo to typowo cziterski program, tak samo jak zachowanie borka. Dla mnie to bagno i metr mułu, ale widzę że na tym forum cziterstwo to coś normalnego, teraz już nie dziwię się decyzji Zaka.

borek707 i po co spamujesz? b/k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 21:53, Turner_William napisał:

kreciuch jakoś nie widzę ludzi, którym psuje się postać (i wątpię aby defiler
naprawiał wszystko). A takich którzy mają 1000 str int dex 75lvl 1 dzień gry i 3000 zabitych
potworów bez przerwy. I nie szukaj argumentów na to, że defiler jest dobry bo to typowo
cziterski program, tak samo jak zachowanie borka. Dla mnie to bagno i metr mułu, ale



pffff.... A czy ja mówie że go używam? Czy ja powiedziałem że chodze w itamkach z Mapki Test Dummy?
Postać może się zepsuć... (rzadko ale może) mi raz się tak sknociło... Defilner robi backup postaci i dzięki niemu można postać odzyskać, więc to raczej ja nie rozumiem twojego zachowania...

Dnia 22.04.2009 o 21:53, Turner_William napisał:

widzę że na tym forum cziterstwo to coś normalnego, teraz już nie dziwię się decyzji
Zaka.


Przesadziłeś, myślę że innym gramowiczom ta wypowiedź się nie spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 21:53, Turner_William napisał:

kreciuch jakoś nie widzę ludzi, którym psuje się postać (i wątpię aby defiler
naprawiał wszystko). A takich którzy mają 1000 str int dex 75lvl 1 dzień gry i 3000 zabitych
potworów bez przerwy. I nie szukaj argumentów na to, że defiler jest dobry bo to typowo
cziterski program, tak samo jak zachowanie borka. Dla mnie to bagno i metr mułu, ale
widzę że na tym forum cziterstwo to coś normalnego, teraz już nie dziwię się decyzji
Zaka.


Wiem że defiler to typowo cziterski program. Ja sam np. korzystam z możliwości, która zwiększa szanse wypadania unikatowych itemów ale robie to tylko po to żeby się dowiedzieć co gdzie lotuję. A potrzebne mi jest to ponieważ kolekcjonuję itemki.

Po użyciu defilera przywracam normalne wypadanie itemów a potem xmax w dłoń i jazda

Ogólnie to nienawidzę czitowania więc zapewniam cię że ŻADEN item który jest w moim vaulcie pochodzi z normalnej gry i nie został zdobyty dzięki defilerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować