Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2009 o 09:06, GeoT napisał:

A propos xmaxa. Udało się komuś załatwić na normalu 3 Tyfonów?
Bo niestety muszę się ze wstydem przyznać, ale graliśmy z Piterusem i nie dało rady.
Telkiny padały jak muchy ale ta plaga nie chciała :)



Ja swoim haruspikiem lecę od normalnego helos na xmaxie i jestem w legendarnym ambrossos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ostatnio magazyny, ktoś tu zbierał teksty, chyba kreciuch;

kreciuch jak nadal cię interesują to mam takie, jak coś chcesz to ci dam, napisz to jakoś sprawę zgadamy:

Błaganie
List od łucznika zwierzoludzi
Formularz w-900
Przepis na zupę z krakinosa
Oda do nocy
Pamiętnik Soriusa
Dziennik Kar''taka
Raport z frontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szadzik
Dalej stoisz w Ambrossos tym haruspikiem??:P

Mortis
Wezmę "Błaganie" oraz "Pamiętnik Soriusa". Nr. gg parę razy podawałem w wątku o handlu

P.S. Wie ktoś gdzie jest najlepsze miejsce aby znaleść tego itema niżej? Myślałem ostatnio żeby go poszukać u skrzynki u Nessusa ale nie wiem czy to dobre miejsce do szukania tej zbroi

http://gamebanshee.com/cgi-bin/search/banshee_search.pl?_layout=TitanQuest_Items_Page&_cgifunction=search&TitanQuest_Items.id=71

edit: Co do 3 tyfonów to ja raz poszedlem czarodziejką na xmax na Olimp. Po 30 minutach zażartej walki doszedłem na sam szczyt a tam... nie ma tyfonów. Widocznie uciekli na mój widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 20:29, Buhahahahaha napisał:

Jak mam zachowac save żeby mi nie znikły po reinstalacji?



----- Wodzisz do Moje dokumenty/My Games/Titan Quest Immortal Throne/ stamtąd kopiujesz plik SaveData np. na dysk D i już :) , aha lepiej przeżuć wszystkie itemy z karawany na postacie , bo karawany nie kopiuje tzn. przechowywania i obszaru transportu i dopiero skopiuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 01:43, mortis72 napisał:

> Jak mam zachowac save żeby mi nie znikły po reinstalacji?


----- Wodzisz do Moje dokumenty/My Games/Titan Quest Immortal Throne/ stamtąd kopiujesz
plik SaveData np. na dysk D i już :) , aha lepiej przeżuć wszystkie itemy z karawany
na postacie , bo karawany nie kopiuje tzn. przechowywania i obszaru transportu i dopiero
skopiuj.


Lecz, jeśli nie mam IT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 03:17, Buhahahahaha napisał:

> > Jak mam zachowac save żeby mi nie znikły po reinstalacji?
>
>
> ----- Wodzisz do Moje dokumenty/My Games/Titan Quest Immortal Throne/ stamtąd kopiujesz

> plik SaveData np. na dysk D i już :) , aha lepiej przeżuć wszystkie itemy z karawany

> na postacie , bo karawany nie kopiuje tzn. przechowywania i obszaru transportu i
dopiero
> skopiuj.

Lecz, jeśli nie mam IT?


Jeśli nie masz IT to wchodzisz do Moje dokumenty/My Games/Titan Quest/ i kopiujesz SaveData. Nie masz karawan więc nie musisz przerzucać itemków. Po reinstalacji wklejasz SaveData tam gdzie było. Jeśli nie będzie tego katalogu to go stwórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 20:29, Buhahahahaha napisał:

Jak mam zachowac save żeby mi nie znikły po reinstalacji?


Żeby mieć 100% pewności że ci się nic nie zepsuje kiedy znowu odpalisz grę to polecam skopiować cały folder "My games". Dzięki temu wszystko będzie chodzić jak w zegarku i nie stracisz postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----- Rada Kreciucha jest bdb, ponieważ, w My Games przechowywanych jest większość sejwów z wszystkich gier jakie masz zainstalowane więc za jednym zamachem zachowasz wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gram w TQ IT po raz 3, ale dopiero dzisaj udało mi się dojśc do dodatku. Mam parę pytań dotyczących gry:
1. Czy jeśli biłem Tyfcia 1h na 28 lvl to dużo?
2. Gram postacią "Mędrzec" czyli Łowy i Burza, ale nie wiem czy dobrze zrobiłem dobierajac Burze jako drugą. Czy są lepsze modele postaci z Łowami dodam tylko, że nie atakuje z łuku tylko z włóczni?
3. Jak długo trzeba grać żeby uzbierać 1 cały set?
4. Doszedłem do IT na 28 lvl. Czy na taki sobie tam poradzę?
5. Podsumowując czy mam zaczynać nową postacią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 22:37, VooDoo napisał:

1. Czy jeśli biłem Tyfcia 1h na 28 lvl to dużo?

Jak na ten poziom to chyba nawet niezły wynik.. :D

Dnia 10.05.2009 o 22:37, VooDoo napisał:

2. Gram postacią "Mędrzec" czyli Łowy i Burza, ale nie wiem czy dobrze zrobiłem dobierajac
Burze jako drugą. Czy są lepsze modele postaci z Łowami dodam tylko, że nie atakuje z
łuku tylko z włóczni?

Na włócznię do łowów można by dobrać coś dużo ciekawszego od burzy, na przykład obronę(ataki tarczą) albo łotrostwo, słyszałem też że haruspik(łowy+sen) to dobra klasa.

Dnia 10.05.2009 o 22:37, VooDoo napisał:

3. Jak długo trzeba grać żeby uzbierać 1 cały set?

Możesz grać kilkaset godzin i nie uzbierać, równie dobrze możesz znaleźć wszystkie elementy w kilka godzin. Przedmioty wypadają losowo.

Dnia 10.05.2009 o 22:37, VooDoo napisał:

4. Doszedłem do IT na 28 lvl. Czy na taki sobie tam poradzę?

Może być ciężko, ale raczej dasz radę.

Dnia 10.05.2009 o 22:37, VooDoo napisał:

5. Podsumowując czy mam zaczynać nową postacią?

No cóż, łowy i burza to nie za ciekawe połączenie moim zdaniem, ale możesz usunąć mistrzostwo i odzyskać punkty umiejętności Defilerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 22:44, VooDoo napisał:

Dzięki za odpowiedz :]. Tylko jak to mistrzostwo usunąć? U mistyka jakoś nie widzę opcji.


Mistrzostwo możesz usunąć za pomocą Defilera (Takiego programu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 14:46, VooDoo napisał:

A powiesz jak to zrobić?

*Pobierasz program Defiler, np. stąd:
http://titanquestvault.ign.com/fms/Download.php?id=3750
*W polu Characters: zaznaczasz postać, którą chcesz przerobić;
*Przechodzisz w zakładkę "Character", stamtąd wybierasz zakładkę "Masteries";
*Obok pola tekstowego, gdzie będzie nazwa mistrzostwa(będzie po angielsku, czyli Storm) wciśnij Remove, a następnie Exit - odzyskasz wszystkie punkty zużyte na mistrzostwo burzy do ponownego rozdania, z możliwością wybrania drugiego mistrzostwa na nowo.

Ważne: Na czas używania Defilera najlepiej wyłączyć Titan Questa, wtedy przynajmniej jest pewność że nic się nie zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się. Chcę wam podziękować, bo teraz gra się o wiele lepiej. Wybrałem Obronę. Tak więc.. dzięki :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytania:
Jaki mag będzie najlepszy dla początkującego.? Dodam, że magiem grałem tylko 1 raz.
Z czym będzie dobrze grał Duch?
Jaki kostur jest wg. was najlepszy(ogniowy, lodowy czy błyskawic)?

Z góry dzięki za odpowiedzi :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ja mam pytanie do Was czy po zachowaniu save gry i zainstalowaniu systemu -mam viste i wracam do xp- to zachowam tez miejsce pobytu w grze czy tylko postac i znowu od normalu musze zaczynac ? bardzo prosze o odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować