Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2006 o 16:13, Abi Dalzim napisał:

> W obecnej chwili jest to IMHO najlepszy hack/slash na rynku ( pomijając nieśmiertelngo
)
No, bo juz miałem się oburzyć ;)

:)))

Dnia 09.10.2006 o 16:13, Abi Dalzim napisał:

> no chyba że chcesz pograć w sowojskie klimaty Fratra.
Szczerze mówiąc, to oglądałem screeny i nie zachwyciło mnie (może jak bym pograł, to zmieniłbym
zdanie, ale chyba nie).

Polecałem bo jest zrobiony przez polaków i pełna wersja była w CDA :)

Dnia 09.10.2006 o 16:13, Abi Dalzim napisał:

> Możesz jeszcze ?trochę? poczekać, bo zapowiadaja ze dwie trzy gry tego typu.
Ja czekam niecierpliwie na Wiedźmina, a co jeszcze miałeś na myśli?

Silverfall, Mage Knight Apocalypse, Legend: Hand of God, Dungeon Runners, Elveon i nie wliczam MMOG-ów wszelkiego rodzaju np. Conan czy Warhammer.
Osobiście czekam na grę która by dorównywała systemowi walki z Blade of Darkness ( tu szczególnie patrzę na Elveon... ), a z innych tytułów to Disciples 3 bo HOMM 5 zawiódł mnie kompletnie.

PS. TQ jest w 2D - to świetnie, HOMM 5 w 3D - kicha.........
Jak widać do gier action/rpg i turówek/exploracji 3D to baardzo kiepski pomysł.

PSS Po jaką ciężką ch.... wszysckie screeny z gier prezentowane są w takim zbliżeniu, na którym w ogóle NIE DA się grać????? Po co te detale, jak w grze ważny jest ZASIĘG widzenia bohatera ?????? Nawet w TQ używam zumu tylko wtedy, gdy wchodzę do gry i ustawiam na maxymalne oddalenie ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:20, Mindflyer napisał:

PSS Po jaką ciężką ch.... wszysckie screeny z gier prezentowane są w takim zbliżeniu, na którym
w ogóle NIE DA się grać????? Po co te detale, jak w grze ważny jest ZASIĘG widzenia bohatera


Bo po prostu takie screeny lepiej się prezentują :) TQ ma to do siebie, że bazuje na ładnej grafie, więc każdy, kto robi screen, chce to pokazać. Ja sam gram oczywiście na maksymalnym oddaleniu kamery, ale jak pstrykam fotki, to zbliżam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 20:10, zebara napisał:

Czy ktoś miał taki problem z grą : TQ resetuje mi komp z różną częstotliwością czasem po 2
godzinach, a czasem co parę minut. Im dalej jestem w grze tym gorzej . Teraz jestem w labiryncie
pod Knossos i gra resetuje mi co 5 m
in / a wcześniej widac wyrażne spowolnienie gry.
Mój Komp to : PIV 3GH, 1GB RAM, GF7600gs,
Czy może to być wina Servis Packa 2 ?

Sprawdź , jaki chipset obsługuje Twoją płytę główną i zainstaluj sterowniki do niej ! U mnie było podobnie ( ale procek AMD ) - 0,5 fps-a przy wszystkim na minimum ! Teraz 1024 i reszta na high i medium płynnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 13:39, darth 16 napisał:

coś szybko minął szum związany z Titan Quest też tak sądzicie??

Dokładnie. Gra jest fajna, nawet bardzo fajna, ale "starcza" na krótko. Niema takiego samczku ja np. Diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 13:46, Abi Dalzim napisał:

> coś szybko minął szum związany z Titan Quest też tak sądzicie??
Dokładnie. Gra jest fajna, nawet bardzo fajna, ale "starcza" na krótko. Niema takiego samczku
ja np. Diablo...

no ale diablo to legenda a titan korzysta z pomysłów tej legendy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 13:39, darth 16 napisał:

coś szybko minął szum związany z Titan Quest też tak sądzicie??

kto chcial grac - gra dalej, komu sie nie spodopala juz dawno zapomnial... dla mnie gra nie miala byc hitem tylko odstresowujaca sieczka po pracy- dalej taka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 13:47, gmx napisał:

> coś szybko minął szum związany z Titan Quest też tak sądzicie??
kto chcial grac - gra dalej, komu sie nie spodopala juz dawno zapomnial... dla mnie gra nie
miala byc hitem tylko odstresowujaca sieczka po pracy- dalej taka jest :)

no cóz kazdy ma swoje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 20:20, Mindflyer napisał:

PS. TQ jest w 2D - to świetnie, HOMM 5 w 3D - kicha.........
Jak widać do gier action/rpg i turówek/exploracji 3D to baardzo kiepski pomysł.

hę? albo literowka albo nie rozumiem fragmentu- TQ jest ze tak powiem "BARDZO" 3D bo nie chodzi tylko o grafike ale i o fizyke gry. z 3d trzeba sie pogodzic i nie ma wyjscia - 2d zginelo, nawet silniki 2d do gier oszukuja bo uzywaja splaszczone 3D (jak ktos sie bawi w c++ polecam hge). Nie mam nic przeciwko 3d, problemem jest wciskanie ruchomej kamery na sile (na cale szczescie w TQ mozna sie bawic tylko zoomem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 zawiódł mnie kompletnie.

Dnia 09.10.2006 o 20:20, Mindflyer napisał:


PS. TQ jest w 2D - to świetnie, HOMM 5 w 3D - kicha.........
Jak widać do gier action/rpg i turówek/exploracji 3D to baardzo kiepski pomysł.


Czemu 3d jest złe do turówek ?? mnie tam się marzy stell panthers w 3d z bajerancką grafiką i starymi zasadami (no może lekko zmieninymi) a TQ jest w 3d :) a w H5 gra się spoko i 3d nie jest winą mniejszej grywalności tylko sama gra :)
cóż np D2 w 2d jest paskudne (grafika) i nawet jak wyszło D2 to było paskudne (na tamte czasy) i nie miało klimatu jak D1 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tam narzekacie na TQ
Diablo mi sie szybko znudzilo ( ale czesto wracalem do tego ) a w TQ się nie nudzi - jak narazie mialem 26 lvl, ale dzisiaj przyszedl oryginal- gra wypasiona - to jest jak diablo tylko ze z lepsza grafika- grywalnosc jak dla mnie tez git malina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 16:48, Dog57 napisał:

Mam problem z istalowaniu Titan Quest, Patch 1.11 » 1.20 wyskakuje mi blod i nie moge zainstalowac

Instalujesz ściągniętego patcha czy wchodzisz na neta i instaluje Ci się automatycznie?
Może zainstaluj najpierw 1.15 a dopiero potem 1.20?
Instalowałeś wcześniej jakieś mody, dodatki lub coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 16:50, Abi Dalzim napisał:

> Mam problem z istalowaniu Titan Quest, Patch 1.11 » 1.20 wyskakuje mi blod i nie
moge zainstalowac
Instalujesz ściągniętego patcha czy wchodzisz na neta i instaluje Ci się automatycznie?
Może zainstaluj najpierw 1.15 a dopiero potem 1.20?
Instalowałeś wcześniej jakieś mody, dodatki lub coś innego?



Teraz wlasnie scioglem 1,15 i sie zainstalowal patch sciogne jeszcze 1,15 do 1,20 moze tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam problem,mianowcie w dobraniu 1 siklla.mam ang wersję gry i nie wiem jak się nazywa taki skill co przy uderzeniu ma szansę na wytworzenie takiej fali (w stor mastery to jest )proszę o jak najsybsą odpowiedź ...

pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto jest chętny na zaczecie gry od nowa :P od 1 lvl-a albo czy ktos jest na poczatku gry ?? wkoncu w kilka osob to razniej przechodzic cala gre :P moje gg to 7622903 <== zapraszam do wspolnej gry ( czesto na niewidocznym )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 17:48, Bartez89 napisał:

kto jest chętny na zaczecie gry od nowa :P od 1 lvl-a albo czy ktos jest na poczatku gry ??
wkoncu w kilka osob to razniej przechodzic cala gre :P moje gg to 7622903 <== zapraszam
do wspolnej gry ( czesto na niewidocznym )


ja chetnie 681545 gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować