Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2006 o 12:59, Abi Dalzim napisał:

> Ja też już nie gram,jakoś tak za dużo w nią chyba grałem ;)
Najgorsze jest to, że nie ma teraz za bardzo gier na rynku, za które można by się złapać...

Właśnie wyszło X3-Reunion. Jest Guild Wars. Gram jeszcze w TOCA3 na multi. Sądzę, ze spokojnie można się za nie "złapać":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 14:12, GeoT napisał:

Widzę, że jesteś online na forum więc do Ciebie stukam. Bywasz czasem na gg?? Bo mam do Ciebie
ważną sprawę ;)

Jestem w pracy i juz nie mam tu gg :(
Coś związanego z TQ? Bo jeżeli tak, to już go nie mam na dysku, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 10:37, boduczek napisał:

Czy istnieja kody do Titan Quest??
nie chodzi mi o te platne(pytam sie z czystej ciekawosci ) :)

a po co ci kody ?? to jest tak łatwa gra ze nie trzeba kodow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest liniowa do bólu i aż za łatwa. Pograłam paroma postaciami, doszłam do końca normala i znudziłam się totalnie. To już w sacred dużo dłużej grałam, chociaż ani jedna ani druga nie wciąga tak jak D2 albo moje ukochane baldursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:23, kuko7 napisał:

Fajna ta gierka bo niewiem czy kupić?? ;]
Słyszałem że grafa fajna, gorzej z grywalnością...


No tak... grywalność rzeczywiście kiepska, no i w ogóle gra nie wciąga... Dlatego od miesiąca w nic innego nie gram tylko w TQ :P

Super jest! Nie zastanawiaj się dłużej! :) Jeśli tylko lubisz gry typu Diablo, ta też Ci się na pewno spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:47, zebara napisał:

Gra jest liniowa do bólu i aż za łatwa. Pograłam paroma postaciami, doszłam do końca normala
i znudziłam się totalnie. To już w sacred dużo dłużej grałam

A nie pomyślałeś, że już sie ograłeś w inne gierki na tyle, że jak wziełeś Titana to bez problemu go rozpracowałeś :) to znaczy musisz przejsc na inny typ gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:08, Bartez89 napisał:

> Czy istnieja kody do Titan Quest??
> nie chodzi mi o te platne(pytam sie z czystej ciekawosci ) :)
a po co ci kody ?? to jest tak łatwa gra ze nie trzeba kodow :P

O tym ze jest latwa to wiem
tylko ciekawi mnie jakie sa do tej gry kody na co dokladnie np:
na jakies przedmioty
na dodatkowe skile itp
czysta ciekawosc nic wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 11:23, kuko7 napisał:

Fajna ta gierka bo niewiem czy kupić?? ;]
Słyszałem że grafa fajna, gorzej z grywalnością...


Mniej więcej co 2-3 strony ktoś, po raz kolejny, wyjeżdża z tym samym pytaniem... Ludzie, wysilcie się trochę i poczytajcie kilka stron spośród tych 118 jakie dotąd powstały - tam na pewno znajdziecie odpowiedzi na te i mnóstwo innych pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie nerwuj się tak :) Przecież jest tydzień ochronny Trolli :)
A tak na poważnie, osobiście pisałem już ze 3 razy odpowiedzi na takie posty. 118 stron to może żeczywiście za dużo do czytania, ale w ostatnich 20 stronach jest całkiem sporo informacji.

Boduczek, kodów chyba nie ma ale to nie jest potrzebne. Możesz dowolnie kopiować przedmioty choćby programem TQVault, jak potrzebujesz innych do się mieniaj z innymi, albo porś o kopię ich Vaultów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówicie że łatwa to po co Wam kody? ;-) BTW grałem w to wojownikiem-zdobywcą a teraz gram rangerem (łowy-natura) i ten ranger to nieco przegięty jest bo od pewnego momentu rozwoju tej postaci strzelając z łuku kładzie się słabszych bolków pokotem po kilku na raz, w dodatku można przywołać kobitkę która też kosi z łuku i wkurza wrogów ;-) Generalnie ani razu nie udało mi się tym rangerem polec a wojownik zdechł mi kilkakrotnie walcząc w zwarciu. Nic, muszę przejść w końcu poziom normal i pograć na wyższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem na normalu i mam przed sobą Tyfona. Kupiłem chyba ze 100 "czerwonych butelek", męczę się już którąś z rzędu godzinę i nie mogę go rozwalić. Niech ktoś poradzi co zrobić, bo mnie zaraz coś trafi (tylko nie piszcie: zabij go! ;D). Ledwie udaje mi się zabrać mu ze 25% życia i na tym koniec. Mi zabierze, sobie doda i po ptokach. Przecież ja tak w kółko nie będę wiecznie ganiał ;)
Mam jeszcze ze 4,5 mln złota więc tych butelek jeszcze sporo kupię ale nie wiem jak się za niego zabrać. Nawet kapliczki niewiele dają.
Jestem na 33 levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 07:53, Snejek napisał:

Jeżeli ma patcha 1.20 to pomników nie da się zniszczyć.

Uuuu, no to tego nie wiedziałem (może dlatego, że od 1.15 nie mam TQ na dysku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 07:50, Abi Dalzim napisał:

Rozwal wszystkie pomniki naokoło niego najpierw.


O_o Ty mi dałeś nadzieję, a Snejek ją odebrał ;)
Nie przyszło mi do głowy je rozwalać, ale mam patcha 1.20 zapakowanego więc i tak jest po sprawie ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować