Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2006 o 17:34, Abi Dalzim napisał:

> ALE... dostałem pewien pierścień
Tzn. dostałeś go od kogoś, tak? W takim razie jest na 200% czitowany :)

Sam zobacz,myślisz,że to możliwe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:31, Goofy23 napisał:

Sam zobacz,myślisz,że to możliwe? :)

Możliwe żeby znaleźć legalnie taki pierścień? Myślę, że nie...
Dla mnie czit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł patch 1.20 - każdy kto korzystał z moda_PL (lub bikini moda) będzie musiał reinstalować grę :(
Patch zawiera poprawki do polskiej wersji - nie trzeba nic więcej instalować.

Tyfon w końcu zachowuje się jak na bossa przystało :)

Latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też gram Duch-ziemia i pakuje w 3 zwoje + zaklęcie ziemi, albo jak to się tam zwie.
Mam 550 dmg na 29lv (nie wiem czy to dużo), a atak trzech zwoi dodaje 5%.

Miałem na starcie licza i gościa z jądra, ale pomagali mi średnio i raz dzięki nim zginąłem :/ Był jakiś błąd, że się zaklinowali razem ze mną i mnie zaciukali w zwarciu, bo nie mogłem się ruszać :P

Zastanawiam się w co pakować jak zwoje i zaklecie ziemi dam na maksa. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:01, MINIONQ napisał:

Też gram Duch-ziemia i pakuje w 3 zwoje + zaklęcie ziemi, albo jak to się tam zwie.
Mam 550 dmg na 29lv (nie wiem czy to dużo), a atak trzech zwoi dodaje 5%.

Miałem na starcie licza i gościa z jądra, ale pomagali mi średnio i raz dzięki nim zginąłem
:/ Był jakiś błąd, że się zaklinowali razem ze mną i mnie zaciukali w zwarciu, bo nie mogłem
się ruszać :P

Zastanawiam się w co pakować jak zwoje i zaklecie ziemi dam na maksa. Jakieś pomysły?

Te 3 zwoje to tylko zaklęcie przeciwnika,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:57, Latach napisał:

Wyszedł patch 1.20 - każdy kto korzystał z moda_PL (lub bikini moda) będzie musiał reinstalować
grę :(
Patch zawiera poprawki do polskiej wersji - nie trzeba nic więcej instalować.

Tyfon w końcu zachowuje się jak na bossa przystało :)

Latach


Hmm biore aktualizacje z menu gry - sciaga patcha - instaluje - odpala gre i... nadal 1.15. I moge znow sciagac O.o
(ofc mam oryginal, polski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:33, Goofy23 napisał:

Te 3 zwoje to tylko zaklęcie przeciwnika,tak?


Nie. 3 zwoje polegają na wystrzeleniu 3 osłabionych pocisków z kostura (wróg ma że potrafi wystrzelić około 6), a na wyższych poziomach jest nawet premia do obrażeń (nie wiem jak w 1.20 jeszcze nie sprawdziłem), a rozwinięcie tej umiejętności to ładny zasięg eksplozji (osłabiony w patchu najnowszym, ale jak bardzo jeszcze nie sprawdziłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:34, Revenant napisał:

Hmm biore aktualizacje z menu gry - sciaga patcha - instaluje - odpala gre i... nadal 1.15.
I moge znow sciagac O.o
(ofc mam oryginal, polski)


Proponuje reinstalke, a żeby nie ściągać ciągle patch''a to lepiej instaluj go z dysku. Gdyż po pierwszym ściągnięciu masz plik instalacyjny w folderze z save''ami. Oczywiście trzeba wgrywać od najstarszego patcha do najmłodszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:34, Revenant napisał:

Hmm biore aktualizacje z menu gry - sciaga patcha - instaluje - odpala gre i... nadal 1.15.
I moge znow sciagac O.o
(ofc mam oryginal, polski)


Jeżeli instalowałeś jakąkolwiek modyfikację to najlepiej odtworzyć kopie zapasowe plików albo reinstalować grę.

Patch ściągnąłem z tego miejsca (wymaga wersji 1.15): http://www.3dgamers.com/dlselect/games/titanquest/patchstandalone_115_to_120.exe.html

Server ostatni na samym dole (Australia (FTP mirror; Courtesy of Internode))

Latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 22:38, MINIONQ napisał:

> Te 3 zwoje to tylko zaklęcie przeciwnika,tak?

Nie. 3 zwoje polegają na wystrzeleniu 3 osłabionych pocisków z kostura (wróg ma że potrafi
wystrzelić około 6), a na wyższych poziomach jest nawet premia do obrażeń (nie wiem jak w 1.20
jeszcze nie sprawdziłem), a rozwinięcie tej umiejętności to ładny zasięg eksplozji (osłabiony
w patchu najnowszym, ale jak bardzo jeszcze nie sprawdziłem).

Mam chyba zamienione nazwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaklęcie 3 zwoi zostało popsute :/ Jak wcześniej pociski leciały mniej więcej koło siebie, to teraz lecą w kącie 90 stopni. Przez co czasem się zdarza, że nie trafia żaden pocisk jak normalnie trafiały 3 :/ Zostały obrażenia na ostatnim poziomie z +5% na -20% zmienione co mi się nie podoba. Puki co jakoś się jeszcze sprawdza, ale coś mi się zdaje, że niedługo będe musiał punkty z tego przerzucić na coś innego. Taka strata.

Co sądzicie o zaklęciu "Fala płomieni"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 23:17, Revenant napisał:

reinstalanlem gre i tera zaden pacz sie nie chce instalnac O.O

biore odpalam instalke, daje ze TAK i sie wyłacza instalator :(


Po usunięciu gry. Usuń folder gdzie była zainstalowana gra by pozbyć się resztek. Nie martw się o save''y są w moich dokumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ftp://83.145.177.178/TQ%20-%20przedmioty/lf%20Palec%20Boreasza.jpg
To chyba nie jest Hecate''s Rod ale jest dosyc podobne, chociaz 100% pewnosci nie mam.

Jak oceniacie tego nowego patcha? Oplaca sie go instalowac czy lepiej na razie se pograc bez patcha? Moje mistrzostwa to lowca/lotr, 55 poziom, jestem na poczatku II aktu na legendzie.

Nie bedzie problemow z TQVault jezeli wrzuce nowa aktualizacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, znalazlem, to co ja mam to Fingerbone of Boreas, ale jest podobne wiec moze chcesz? gg3884775

Tak w ogole to zapraszam na moje ftp: ftp://83.145.177.178:21/ - rozne itemki ktore mam na zbyciu, chetnie oddam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam te:
Komplet "Zbroja Tropiciela" (Tracker''s Armor) (2 elementy)
Komplet Eternal Ward of Tartarus
"Wojenny hełm Aresa" (Ares'' War Helm)
"Zbroja Odyseusza" (Odysseus'' Armor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eternal Ward of Tartarus - to masz cale? wow! Problem tylko w tym, ze ja wiem jakie Ty masz postacie i jakie przedmioty wiec pewnie nic z moich przedmiotow Cie nie zainteresowalo... :( Ze Zbroi Tropiciela mam nagolenniki i kirys ale sa rozne wersje przedmiotow takze chetnie zobacze. No i jeszcze mam ten problem ze niezbyt mi zalezy na sciaganiu najnowszej aktualizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować