Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2006 o 13:04, bombel1981 napisał:

A to kilka screenów z postępu prac nad modem :)

Wygląda rewelacyjnie! :)
Z niecierpliwością czekam na finałową wersję.

Możesz dla zabawy zrobic taki quest, że dwie grupy potworków sie naparza i my możemy wybrać, której z nich pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:11, Goofy23 napisał:

O czym ma być? :>


Narazie mam tylko zarys całości. Wszystko ma się dziać w bliżej nie sprecyzowanym czasie (później się go sprecyzuje ;)) gdzieś w Grecji. Ma być wyspa na oceanie, coś z piramidami i wszystko zakończy się prawdopodobnie w Nekropolis. Będzie kilku bosów do ubicia :) Jestem na etapie obmyślania całości.

Abi
Fajny pomysł. Nie wiem czy wykonalny w takiej formie ale napewno dałoby się przyłączyć chociaż do jakiejś konkretnej grupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 13:45, bombel1981 napisał:

ale napewno dałoby się przyłączyć chociaż do jakiejś konkretnej grupy :)

Też fajnie, bo zadania: idź i zabij złego, brzydkiego monstera już chyba wszystkim się przejadły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY !!! Hej ! mam zajebiaszczy peoblem z Titanem, pomijajac to ze caly czas sie uzeralem z tym iz gra zabugowana i wylaczala sie (przezylem i cierpiliwie wlaczalem i gralem ponownie - niestety zadne patche itp nie daly rady bylo nawet gorzej) to stalo sie nieszczescie!!!! Doszedlem do konca 1 Aktu (Grecji) rozwalilem luzacko Minotaura i tego patalacha maga i heh gadam ze straznikiem i oczywiscie przy aktualizacji zadania wywalilo mi gre, wlaczam ponownie, przechodze cierpliwie jeszcze raz, podchodze do straznika, zadanie juz bylo zaktualizowane ide do portu a tam hmmm kapitan statku nie daje mi opcji wycieczki do Egiptu (wali tylko tekst ze jest zmeczony blblbl) heh i co ja mam zrobic???? Mam taka fajan postac 19lvl fajne staffy czaruje sobie Krola Licza i gra toczy mi sie bardzo milo i bezstresowo prawie a tu taki bug??? ktos wie jak to naprawic?? jest jakis kod do przechodzenia aktow czy cos:(??? bo nie chce mi sie zaczynac gry od nowa i przechodzic tego calego chlamu i znow dolowac sie przy zawiehach:( zreszta heh co dojde znow do tego miejsca i znow ten sam bug bedzie czy co:( ?? POMOCY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 08:06, tosz napisał:

czy zdobyty poziom doświadczenia postaci jest ograniczony ? jeżeli tak to do którego poziomu można dojść ?

Do 65. Ale zapewniam Cię, że dojście do niego zajmie Ci duuuużo czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 08:20, Abi Dalzim napisał:

> czy zdobyty poziom doświadczenia postaci jest ograniczony ? jeżeli tak to do którego poziomu
można dojść ?
Do 65. Ale zapewniam Cię, że dojście do niego zajmie Ci duuuużo czasu :)


chyba tak bo jestem dopiero na 19
a jak to jest ? czy po ukończeniu gry zachowuje się uzyskony poziom doświadczenia ? i przechodząc na wyższy poziom trudności posiada się zdobyty poziom doświadczenia ( tak jak w diablo ) czy nabijamy poziomy od nowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pieknie. Gra sie zawiesiła, zresetowała kompa i wszystkie sejwy poszły do piachu! Ostatni backup 15 lvl temu O.o
Wersja 1.20. Nie ma to jak kupować oryginalne gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 08:20, Abi Dalzim napisał:

> czy zdobyty poziom doświadczenia postaci jest ograniczony ? jeżeli tak to do którego poziomu
można dojść ?
Do 65. Ale zapewniam Cię, że dojście do niego zajmie Ci duuuużo czasu :)

O kurde nie wiedziałem że tylko 65 - ale cóż mam 52 wiec już niedaleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 08:59, Revenant napisał:

No pieknie. Gra sie zawiesiła, zresetowała kompa i wszystkie sejwy poszły do piachu! Ostatni
backup 15 lvl temu O.o
Wersja 1.20. Nie ma to jak kupować oryginalne gry :/


a jaki cudem save ci się wykasowały ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie skasowały, ale cos sie spieprzyło. Najpierw (bo zwisy 2 zaliczyłem) gra mi cofneła postac kilka leveli razem ze sprzetem - jednak mapa pozostała bez zmian - odkryta (robilem wlasnie tyfona 1 raz na normalu). Potem - wywalilo mi gre ponownie i tym razem gra nie widziala postaci wogole, musialem backup przywracac ktory mialem stulecia temu.

Co ciekawe obydwa zwisy w tym samym momencie - kupowania mnóstwa mikstur zdrowia w szybkim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, gupie pytanie - wam sie normalnie upgradowal z 1.15 do 120? mi wyskakiwal blad i dopiero reinstall pomogl...

hmm w 120 albo oslabili potwory na epiku albo wzmocnili assasina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 09:47, gmx napisał:

hmm, gupie pytanie - wam sie normalnie upgradowal z 1.15 do 120? mi wyskakiwal blad i dopiero
reinstall pomogl...

hmm w 120 albo oslabili potwory na epiku albo wzmocnili assasina :)


z tego co wiem to nieco osłabuli niektóre potwory - wzmocnili bosów - a także wzmocnili wszystkie postacie.

Maby być bardziej przyjaźniej dla gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 09:47, gmx napisał:

hmm, gupie pytanie - wam sie normalnie upgradowal z 1.15 do 120? mi wyskakiwal blad i dopiero
reinstall pomogl...


Błędy podczas aktualizacji wyskakują jeśli wcześniej instalowałeć poprawkę Latacha.

Dnia 25.09.2006 o 09:47, gmx napisał:

hmm w 120 albo oslabili potwory na epiku albo wzmocnili assasina :)


I tak faktycznie jest :) Na legendarnym również. Ciągle mam mieszane uczucia co do tej aktualizacji. A i z Typhonem na epiku coś popsuli. Zabijałem go wczoraj 10 razy i aż 2 zielone itemy mi wypadły wśród chłamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 09:47, gmx napisał:

hmm, gupie pytanie - wam sie normalnie upgradowal z 1.15 do 120?

Jeszcze nie upgradowałem (wiecie w co teraz gram? W Diablo 1 :D), ale tak się ponoć dzieje jak ma się zainstalowanego moda by Latach. Dlatego reinstalka jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować