Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

ja zacząłem grę - walka/sen - dopiero mam 10 lvl i jak narazie postać nie zachwyca - ale może się rozkręci zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 08:48, Abi Dalzim napisał:

Jak już zdecyduje się na zakup gry, to chyba stworzę sobie takiego Templariusza: http://miniurl.pl/templariusz
Co sądzicie? Na razie punkty po rozdzielałem "na czuja", bo nie wiem jak się gra Snem :)


Bardzo dobrze je rozdałeś :-) mam bardzo podobną postać na 56lvl i nawet przez Legende idzie jak przez masło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 09:29, Dead-pl napisał:

Bardzo dobrze je rozdałeś :-) mam bardzo podobną postać na 56lvl i nawet przez Legende idzie jak przez masło :-)

A przedmioty masz jakieś wypasione (z netowych handlów) czy średnie (to co się znalazło)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 09:29, Dead-pl napisał:

> Jak już zdecyduje się na zakup gry, to chyba stworzę sobie takiego Templariusza: http://miniurl.pl/templariusz

> Co sądzicie? Na razie punkty po rozdzielałem "na czuja", bo nie wiem jak się gra Snem
:)

Bardzo dobrze je rozdałeś :-) mam bardzo podobną postać na 56lvl i nawet przez Legende idzie
jak przez masło :-)

a ile i w jakie statystyki dawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Ja tam prawie cały czas w zręczność, dzięki temu same criticale wchodzą prawie, a ja rzadko kiedy widzę czerwone cyferki koło swojej postaci. Siły mam ~500 ale to dzięki przedmiotom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 10:16, Abi Dalzim napisał:

Walczysz włócznią, tak? A czy podkręcasz szybkość ataku?


mam na samej włóczni +53% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 11:47, Dead-pl napisał:

> Walczysz włócznią, tak? A czy podkręcasz szybkość ataku?

mam na samej włóczni +53% ;)


a jaką masz całkowitą prędkość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 11:48, scott napisał:

> > Walczysz włócznią, tak? A czy podkręcasz szybkość ataku?
>
> mam na samej włóczni +53% ;)

a jaką masz całkowitą prędkość ?


~150%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2007 o 11:50, Dead-pl napisał:

> a jaką masz całkowitą prędkość ?

~150%


no nieźle ja na 55 lvl mam bazową 174 % (także włócznia) ale jak użyję szturmu to wzrasta do 192% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 12:39, Dead-pl napisał:

proszę ;D

Dzięki :)
Fajny ten artefakt. Skoro są większe artefakty (jak Twój), to są i mniejsze jak przypuszczam. Na czym polega budowanie artefaktów. Opowiedz coś o tym dokładniej...

--> Mindflayer - a takie coś: http://miniurl.pl/ritualist_1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

A więc, artefakty dzielą się na trzy grupy : mniejsze, większe i boskie dodatkowo mamy jeszcze trzy stopnie trudności i na każdym są inne artefakty. Proces tworzenia jest banalny... najpierw trzeba znaleść plany(koperte) danego artefaktu...na niej mamy wypisane co daje nam artefakt i co najważniejsze składniki które będą nam potrzbne na jego złożenie(stworzenie).Do mniejszych potrzeba tylko reliktów, większe wymagają już np. twóch mniejszych artefaktów i jednego reliktu. Proste prawda ?? ;) Tylko w teorii, poniewaz gdy np znajdziesz plany boskiego artefaktu...do którego musisz mieć twa większe artefakty....a do tych dwuch kolejne 4 mniejsze....zaczyna się robić starszna piramidka... o szukaniu reilktów już nie wspomne....(ahh te 4h na episką skorópę żółwia...:| )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować