Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

lazurek a nie mozesz dac mi postaci bez broni porostu golego nie chce miec takich itemow jak ty poprostu prosze o sama postac bez sprzetu , prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mindflyer wiem o tym, ale jest sens się tak bawić na użytek kogoś? :)

googiell zarezerwuj sobie trochę wolnego czasu, bo jak odpalisz grę to z niej szybko nie wyjdziesz :)

zmudus w podobnym momencie padł mi kiedyś save i drugą postacią gra się o wiele fajniej :) Zacznij od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mika15 -moze i fajnie sie gra ale juz zaczynalem legendarny poziom a naprawde nie mam ochoty przechodzic gry od nowa gdy na niedlugo przyjedzie do mnie z poczty Tq:it (bo sobie zamowilem)
jezeli nikt nie bedzie podzielic sie ze swoją postacia ,to prosze o instrukcjie jjakim programem mam stworzyc postac na 50 lvl ,jakim programem dac nowe bronie , i czy wogle da sie grac nim od poziomu legendarnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 14:46, zmudus napisał:

mika15 -moze i fajnie sie gra ale juz zaczynalem legendarny poziom a naprawde nie mam ochoty
przechodzic gry od nowa gdy na niedlugo przyjedzie do mnie z poczty Tq:it (bo sobie zamowilem)
jezeli nikt nie bedzie podzielic sie ze swoją postacia ,to prosze o instrukcjie jjakim programem
mam stworzyc postac na 50 lvl ,jakim programem dac nowe bronie , i czy wogle da sie grac nim
od poziomu legendarnego

oj kolego niema lekko - wiele osób traktuje taką postać "osobiście", a także stworzenie takiej postaci to czas i pewien wysiłek więc nie oczekuj od innych że dostaniesz postać koło 50lvl.
a tworzona postać programem nie daje tyle radochy co od nowa - inna sprawa czy grasz w tą grę dla chwalenia się postacią czy też dla przyjemności grania ?
ja tam lubię grać od nowa - różnymi postaciami (skile) - polecam także tobie
jako że będziesz miał dodatek to tym bardziej - bo lepiej jest w TQ z dodatkiem grać od zera .
i chodź mam kilka wylewelowanych postaci to się nie podzielę -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 14:06, gogiell napisał:

Mam pytanie
Czy polecacie mi Titan Questa? Pytam się was bo zdania są podzielone. Na razie zasysam demko
:D

To jest Super Gra !! Polecam Ci ja baaardzo !! Mnie wciagnela od samego poczatku i wcale sie nie nudzi !!
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:24, Kermit5738 napisał:

> Mam pytanie
> Czy polecacie mi Titan Questa? Pytam się was bo zdania są podzielone. Na razie zasysam
demko
> :D
To jest Super Gra !! Polecam Ci ja baaardzo !! Mnie wciagnela od samego poczatku i wcale sie
nie nudzi !!
Pozdro!

co do czasu uwaga!!
jezeli grasz pierwszy raz i poznajesz historię to nie licz że w mniej niż 5 dni przejdziesz (liczę ze robisz 100% mapy i zadań dodatkowych) :)
straszny pożeracz czasu ładna grafiika i dodatek lepiej działa od podstawki uwaga tylko na klasy hybrydowe nie łacz maga z wojownikiem i na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie profesje polecacie dla super wojownika oprocz wojna + obrona , lotrostwo + lowy , lotrostwa + wojna ? jezeli jakies macie powiedzcie w co inwestowac ;) mam swoej wlasne przepisy ale chce zobaczyc jak graja inni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 21:55, lazurek00 napisał:

jakie profesje polecacie dla super wojownika oprocz wojna + obrona , lotrostwo + lowy , lotrostwa
+ wojna ? jezeli jakies macie powiedzcie w co inwestowac ;) mam swoej wlasne przepisy ale chce
zobaczyc jak graja inni ;]

gram łowy + obrona - całkiem całkiem oraz łowy /wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest maksymalny poziom postaci w grze?
Czy granie samym wojem (bez 2 profki) jest opłacalne?
Czy dodatek działa z podstawką czy osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 22:43, MastAlol napisał:

Jaki jest maksymalny poziom postaci w grze?

65. W dodatku 75.

Dnia 18.07.2007 o 22:43, MastAlol napisał:

Czy granie samym wojem (bez 2 profki) jest opłacalne?

Wojna-obrona chyba bardziej. Ja tam gram burzą i z natury mam dwie umiejętności.

Dnia 18.07.2007 o 22:43, MastAlol napisał:

Czy dodatek działa z podstawką czy osobno?

Razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro aż taki lvl to pogram dalej tylko Wojem :) Na razie idzie aż za łatwo, dzielenie skilli na 2 profesje jest trochę bezsensowne IMO na początku gry, może potem, ale wszystko wyjdzie w praniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj grałem z ludźmi z USA i...wpędzili mnie w kompleksy. Nie wiem, czy to normalne, ale jedna dziewczyna miała lvl 33, grała druidem i zadawała obrażenia na sekunde (uwaga, uwaga) 1573. Inna osoba grała skrytobójcą, 31 lvl i obrażenia 1100...nie wiem, naprawdę nie wiem, bo ja wtedy miałem druida na 41 lvl i zadawałem 560 obrażeń legendarną włócznią. Czy to może wynikać z różnic wersji gry? Czy oni są tacy dobrzy czy muszą czitować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 01:35, mikal15 napisał:

Dzisiaj grałem z ludźmi z USA i...wpędzili mnie w kompleksy. Nie wiem, czy to normalne, ale
jedna dziewczyna miała lvl 33, grała druidem i zadawała obrażenia na sekunde (uwaga, uwaga)
1573. Inna osoba grała skrytobójcą, 31 lvl i obrażenia 1100...nie wiem, naprawdę nie wiem,
bo ja wtedy miałem druida na 41 lvl i zadawałem 560 obrażeń legendarną włócznią. Czy to może
wynikać z różnic wersji gry? Czy oni są tacy dobrzy czy muszą czitować?

mogli używać przedmiotów które mają zdięte wymagania itd. ewentualnie czit :)
co do postaci walczącej (skrytobójca) taki dmg jest możliway na tym levelu - wszystko zależy od itemów
ogólnie wiadomo że gre w tq na necie jest - wolnaa można robić co się chce )
nic się nie martw widziałem ludzi na 40-50 lvl co mieli po 25000 hp i many i twierdzili że to uczciwa postać w 100% ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hejo pozdrawiam all. gram pierwszy raz i nie moge zrozumiec pewnych rzeczy czy ktos mi pomoze? czy ktos moze mi powiedziec czemu korzystajac z umiejetnosci rog przodkow z mistrzostwa wojna przywolalem 5 wojownikow. umiejetnosc trwa 24 sec. z tym ze na poczatku babilonu gdy przywolalem ich kolejny raz to oni nie znikli!! dopiero spowodowalo to usmiercenie ich przez rozne potwory.... nie rozumiem tego. czy ktos mi powie co jest grane??? i jesli moglby mi jeszcze ktos podpowiedziec w jaki sposob wyjsc z miastda changdu czy jokos tak tam gdzie byla terakotowa armia? bo jak probuje wyjsc to wszystkie bramy zapieczetowane sa;/ i jak niby mam isc w ten sposob do jadeitowego palacu??? pomozcie z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować