Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2007 o 23:33, Viper1 napisał:

Jak ty sie zwiesz?

jestem sir gregorian szukaj mnie na jakims serwie o polskiej nazwie najlepiej polska lvling albo inny ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 23:39, Samildanach napisał:

jestem na plska lvling wbijaj czekam

Ale strasznie spamujecie..... takie rzeczy to na GG załatwiajcie....

Ja już się raczej z TQ pożegnałem i czekam na Lokiego we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 00:21, piero92 napisał:

Moim zdaniem losowo generowane mapy dałyby titan quest większą żywotnośc..
A co wy o tym sądzicie??

zgadzam sie calkowcie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 00:32, Viper1 napisał:

Znowu mnie wywalilo. Nie widze servera. Sprobojmy jutro o 22.00 na tym samym serverze. Dzieki
za dobre checi.

spoko
o fdo jutra 22:00 mnie tez wyrzucilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały a raczej spory problem. Dotarłem do Olimpu i zastała mnie tam nie miła niespodzianka. Jak do jasnej ciasnej pokonać tego włochatego potwora\tytana imieniem Tyfus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 01:50, Lord Riven napisał:

Mam mały a raczej spory problem. Dotarłem do Olimpu i zastała mnie tam nie miła niespodzianka.
Jak do jasnej ciasnej pokonać tego włochatego potwora\tytana imieniem Tyfus??

no to zalezy jaka postacia grasz;p kazde mistrzostwo-inna taktyka... choc musze powiedziaec ze ja rozwaliem go za pierwszym razem, "nie udalo" mi sie na nim pasc moim czempionem... ale musze nrowniez powiedziec ze Tyfon jest dosc pokaznych rozmiarow a co za tym idzie jest dosc silny. ogolnie rzecz biorac taktyka jest taka, przywolaj swoich sojusznikow jesli takowych masz, uzyj kapliczki (znacznik bitewny) ktora znacznie podniesie twoj potencjal bitewny i pruj w tytana. uzywaj jako oslon (jesli chcesz, wojownikiem sie nie oplaca) kolumn predstawiajacych bogow;p ale mysle ze jak pokonales wszystkie potwory wczesniejsze to i z tym sobie dasz rade;p a tak w ogole to jaka postacia grasz i ktory masz level?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 18:21, lazurek00 napisał:

> > a i na wysokich detalach pójdzie ci bez problemy ale czasami może sie przyciąć na
kilka
> sekund.
> > Najczęściej sie tnie jak sie wychodzi z jakiejś jaskini na słońce
> >
> słyszałem ze titan quest lubi sie trochę ciąć na kazdym sprzecie gdy są włączone cienie.

dobrze slyszales , dlatego jak ktos nie ma kompa za 10 000 zl to wylacza cienie ;]


bez przesady kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam gram Ziemią + Burzą jak narazie postać wymiata nie wiem tylko co rozwijać w burzy. Proszę o podpowiedz z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aloha, wie ktos może co to za muza w tle, jak sie biega w "bonus planszy"?? .... albo jak ja "wyciągnąć"??, w katalogu i na płytce nic nie ma :|
z góry thx za odp :xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 15:53, DevilMis napisał:

aloha, wie ktos może co to za muza w tle, jak sie biega w "bonus planszy"?? .... albo jak ja
"wyciągnąć"??, w katalogu i na płytce nic nie ma :|
z góry thx za odp :xD


ja szczerze mowiac chetnie bym sioe dowiedzial co to jest w ogole ta bonus plansza;p wiec jakbys zechcial mnie uswiadomic bylbym bardzo wdzieczny;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 17:18, Samildanach napisał:

> aloha, wie ktos może co to za muza w tle, jak sie biega w "bonus planszy"?? .... albo
jak ja
> "wyciągnąć"??, w katalogu i na płytce nic nie ma :|
> z góry thx za odp :xD

ja szczerze mowiac chetnie bym sioe dowiedzial co to jest w ogole ta bonus plansza;p wiec jakbys
zechcial mnie uswiadomic bylbym bardzo wdzieczny;p

Też z chęcią się dowiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest taka brama w rodos ktorej nie mogliscie pewnei otworzyc ;) jak sie pokona hadesa wylatuje czasami z niego taki maly zolwik " najwyzszy wladca " ( " overlord") , i to jeste ten klucz do tej bramy , tam idziesz zabijasz potworki i masz wielka skrzynke z ktorej wypadaja takie smiszne przedmioty czasem ;] klucz zdobywty na normal dziala na epic i legend ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie ciekawe pytanie ile zgonów macie? w odp. prosze o pisanie w ktorym swiecie jestescie i na jakim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chyba gdzies w polowie legendar i mam 32 , w tym 20 w bonusie zginalem razy i reszta u tyfona i hadesa , w grze z mobami 2 razy zginalem , nie wiecej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować