Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2007 o 22:06, Viper1 napisał:

Samildanach czy mozemy sprobowac dzis postawic ten portal?


sorki wielkie impreze mialem i mnie nie bylo;/ ale kiedy bedziesz chcial to odezawij sie na gg to sprobujemy;p moje gg 8484025. pozdro;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 21:40, lazurek00 napisał:

ja jestem chyba gdzies w polowie legendar i mam 32

Z poziomem 32 to musisz być na końcu normala lub początku epiku :)
Nie ma szans abyś był w połowie legendarnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 21:40, lazurek00 napisał:

ja jestem chyba gdzies w polowie legendar i mam 32 , w tym 20 w bonusie zginalem razy i reszta
u tyfona i hadesa , w grze z mobami 2 razy zginalem , nie wiecej ;]


tja jasne na legendzie ciekawe jak się tam dostałeś z tym levelem "legalnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 06:36, Abi Dalzim napisał:

> ja jestem chyba gdzies w polowie legendar i mam 32
Z poziomem 32 to musisz być na końcu normala lub początku epiku :)
Nie ma szans abyś był w połowie legendarnego.

Odnoszę silne wrażenie, że lazurek00 mimo wszystko odpowiadał na pytanie ile razy zgineliście, jednak zapomniał dodać, tak jak tego chciał 14prc swojego lvl''u ;).

scott

Zamiast oskarżać lazurka00 o cheaty lub inne trainery, przeczytaj jeszcze raz, ale ze zrozumieniem ;).

(skoro napisał on 32 "mam" [odpowiadał na pytanie "ile zgonów macie?"], dalej jest "w tym 20" [w czym? no chyba w tych 32 ;)], "reszta (...)" [no reszta będąca zapewne dopełnieniem tych 32 ;)]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2007 o 07:48, ROTFL napisał:

scott

Zamiast oskarżać lazurka00 o cheaty lub inne trainery, przeczytaj jeszcze raz, ale ze zrozumieniem
;).

(skoro napisał on 32 "mam" [odpowiadał na pytanie "ile zgonów macie?"], dalej jest "w tym 20"
[w czym? no chyba w tych 32 ;)], "reszta (...)" [no reszta będąca zapewne dopełnieniem tych
32 ;)]).

no tak wsumie masz racje - sorki :( ach ta godzina zwracam honor lazurkowi
thx za naprostowanie
co do zgonów na 59 lvl mam 12 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam 90 gdzieś (zgonów), mistrzostwo wojny i łowca (łucznictwo) z postaci jestem zadowolony, zabili mnie tyle razy bo lubie sobie ryzykować, co nie zawsze wychodzi na plus, ale jade bez tarczy z dwoma broniami, ładny widok jak macha dwoma kosami, tylko że obrona mniejsza wtedy ale cóż. Zastanawiam sie czy nielepiej było połączyć było łucznika z duchem albo burzą? słyszałem że z duchem ktoś próbował i jak jest?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 08:23, 14prc napisał:

ja mam 90 gdzieś (zgonów), mistrzostwo wojny i łowca (łucznictwo) z postaci jestem zadowolony,
zabili mnie tyle razy bo lubie sobie ryzykować, co nie zawsze wychodzi na plus, ale jade bez
tarczy z dwoma broniami, ładny widok jak macha dwoma kosami, tylko że obrona mniejsza wtedy
ale cóż. Zastanawiam sie czy nielepiej było połączyć było łucznika z duchem albo burzą? słyszałem
że z duchem ktoś próbował i jak jest?


ja mam łucznika z obroną - czemu tak ?
a no cóż jak walę z łuku to skile mam złucznictwa (przebijające strzały itd.)
co do obrony to jako drugą broń włócznia + tarcza - czyli maltretowanie i bonusy
gra się nieźle chodź brakuje dobrych bonusów dla waliki włócznią - w wojnie był by szturm ale za to brak by było bonusów dla tarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 08:28, 14prc napisał:

i z łotrem podobno niezłe połączenie


Mam takie połączenie - Mistrzostwo Wojny / Łotr
I jestem bardzo zadowolony. Na dwa mieczyki o wysokiej szybkości robie naprawde ostre zamieszanie ;) Narazie level 24 - więc z łotrowskich zdolnosci rozwiniete jedynie zatruwanie broni i zaostrzenie (czy jakos tak ;-) ), a pakuje ostrzej skille wojownika. W sumie do tej pory nie mialem problemu z niczym - leci jak przecinak ;]
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do grających w multi. Czy dropy są przypisywane do postaci? Tzn, czy jak zagrał łucznikiem to wszystkie skarby zdążą mi podebraj wojownicy zanim do nich dobiegnę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem czemiponem 34 lvl(wojna+natura) i uzywam jednej broni z tarcza, a to dlatego ze mam dobra bron i zajebista tarcze (135defa) ktora uzyskalem wyjatkowo wczesnie;p jestem z niej zaqcxwycony a dodatkowo bron zadajaca bodajze 80-90+10%od ognia +10%od zimna +10obrazen od trucizny obrazen z srednia predkoscia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 11:41, flymar napisał:

Pytanko do grających w multi. Czy dropy są przypisywane do postaci? Tzn, czy jak zagrał łucznikiem
to wszystkie skarby zdążą mi podebraj wojownicy zanim do nich dobiegnę?:)

raczej ci zabiorą ... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 10:37, Krondar napisał:

> i z łotrem podobno niezłe połączenie

Mam takie połączenie - Mistrzostwo Wojny / Łotr
I jestem bardzo zadowolony. Na dwa mieczyki o wysokiej szybkości robie naprawde ostre zamieszanie
;) Narazie level 24 - więc z łotrowskich zdolnosci rozwiniete jedynie zatruwanie broni i zaostrzenie
(czy jakos tak ;-) ), a pakuje ostrzej skille wojownika. W sumie do tej pory nie mialem problemu
z niczym - leci jak przecinak ;]
Pozdrawiam,
K.

mam identyczna sytucja ;) tez w lotrostwie tylko to rozwijam ;) ale mam dopiero 18 lvl moim assassinem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2007 o 19:00, lazurek00 napisał:

jakie mistrzostwa to zabojca i nadzorca ? jakie polaczenia /

nadzorca to połącznie łowów oraz obrony - zbójca to wojna/łowy
polecam instrukcję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam łucznika i wojne na 42 lvl ale zastanawiam sie żeby zmienic wojne na łotra i zaczac od nowa, ale mi sie nie chce troche hehe... zobacze jak bedzie na 75lvl jak lipa to zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próbowałem konfiguracji łowca/duch i było kiepsko. teraz mam łowca/łotr i jest to postać b.dobra. dobre przedmioty i jak na razie leci dobrze na legendarnym poziomie. kończe 3 epizod. lvl 63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łowca/sen. Obecnie styks na epickim, ale gram dość rzadko. TQ jakoś łatwo sie nudzi, ale przyjemnie np. po miesiącu przerwy przejść sobie 1 akt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 08:31, flymar napisał:

TQ jakoś łatwo sie nudzi

To jest największy ból Titana :/
Ogólnie gra jest bardzo dobra, piękna grafika (na mocnym sprzęcie ofkoz), świetne bronie, fajne umiejętności, dobre klasy i ogólnie git, ale nudzi się w tempie ekspresowym. W sumie nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować