Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2007 o 01:10, piero92 napisał:

Co byście powiedzieli o takim buildzie??

http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Harbinger&master1=3&master2=9&sa=0&m1=32-6-12-8-6-8-6-0-6-12-0-0-6-6-12
-0-0-0-6-6-16-0&m2=24-0-0-0-12-8-0-6-16-0-0-0-0-0-8-0-6-0-0-0-0-0

PS Jak można skracać takie linki jak wyżej podałem??

isun drugi od gori skill z walki 2 broniami i zainwestuj w ten najlepsz , tak samo w szturmie , usun 2 od gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. pomoze mi ktos pokonac wielkiego yeti? moim wrozbita nawet z pomoca licza nie udaje mi sie;/ pouszcza jeden grad kamieni na mnie i padam;/ jak ktos mi moze pomoc to napiszcie na forum llub na gg(8484025) wielkie dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2007 o 14:54, Magwisienka napisał:

> jestem wrozbita (duch+natura) i uwazam ze mimo wszystko ta postac nie jest taka dobra
jak wszyscy
> mowia... wszedlem do babilonu i po prostu szok zabijali mnie raz za razem mimo pomocy
licza.
> male pajaki i modliszki wchodzily mi po prostu jak w maslo choc moim czempionem rzezalem
je
> jak chcialem....
Mam dokładnie ten sam problem. Też gram taką postacią, mam 26lvl, do pomocy licza, nimfę i
wilczka. Przez dwa pierwsze światy szłam jak przez masło - 0 zgonów. A tutaj już na początku
Babilonu o mało mnie jakieś durne roślinki nie wykończyły :/ Na szczęście udało mi się zachować
czyste konto jeżeli chodzi o zgony, ale na pewno przez cały Orient będzie bardzo ciężko, aż
się boję, co mnie czeka na Epiku...


z ducha to nie wiem co tam dodaje magicznego ataku ale z natury bierzecie jeśli chcecie odnowe i upy do nie, obowiązkowo sece dębu, plagę do wyboru, ochrona krzewów się przyda a pomocnicy to dziadostwo z natury nimfa na maxa na IT w nowym rozdziale zadawała tyle co nic obrażeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, co mozna ciekawie+efektywnie polaczyc z Walka? I jak inwestowac w to "cos" punkty? Narazie jestem na 18 lvlu i inwestowalem w sama walke (mistrzostwo mieczemitp,ta umiejetnosc co ci zwieksxza dmg za kazdym atakiem i ta, co ci daje mozliwosc wpadniecia w szal bitewny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 19:07, truptus napisał:

mam pytanie dlaczego jak gram to czasami sie zawiesza albo wylącza gra chcialbymżeby ktoś mi
powiedzial


gra moze miec za duze wymagania jak na twoj komputer... mozesz sprobowac rozwiazac ten problem wylaczajac cienie, ewentualnie zmniejszajac jakosc innych ustawien gry (dzwiekowych, graficznych)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:03, michał26 napisał:

A wiecie, co mozna ciekawie+efektywnie polaczyc z Walka? I jak inwestowac w to "cos" punkty?
Narazie jestem na 18 lvlu i inwestowalem w sama walke (mistrzostwo mieczemitp,ta umiejetnosc
co ci zwieksxza dmg za kazdym atakiem i ta, co ci daje mozliwosc wpadniecia w szal bitewny)

w takim razie wojne rozwijasz podobnie jak ja;p ja do wojny dorzucilem nature, naprawde super sie sprawdza. moim powstalym czempionem z tyfonem nie mialem zadnych problemow. zabilem go za pierwszym razem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem, stworzyłem nowa postac, gram sobie doszedłem do 8 poziomu, gram dalej, nagle wychodzi mi z gry i reset kompa, odpalam od nowa a i nie moge grac nowa postacia! Przy jej wzborze mam tylko nick a postaci nie widac, biore start i wraca do wyboru postaci. Patrzylem na pliki wydaje mi sie ze wszystko ok a jednak cos nie lata. Wie ktos moze jak mozna to rozwiazac czy musze od nowa?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do wspolnej gry w klanie Titan Quest !! Mam do oddania wiele ciekawych itemow :) I gra sie znacznie ciekawiej niz zwykle , Pozdro !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:10, Kermit5738 napisał:

Zapraszam do wspolnej gry w klanie Titan Quest !! Mam do oddania wiele ciekawych itemow :)
I gra sie znacznie ciekawiej niz zwykle , Pozdro !!

zapraszasz do gry na jakims konkretnym servie? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:10, 14prc napisał:

mam taki problem, stworzyłem nowa postac, gram sobie doszedłem do 8 poziomu, gram dalej, nagle
wychodzi mi z gry i reset kompa, odpalam od nowa a i nie moge grac nowa postacia! Przy jej
wzborze mam tylko nick a postaci nie widac, biore start i wraca do wyboru postaci. Patrzylem
na pliki wydaje mi sie ze wszystko ok a jednak cos nie lata. Wie ktos moze jak mozna to rozwiazac
czy musze od nowa?:/


przyznam ze jedyne co mi przychodzi do glowy to to iz musisz miec jakis blad w grze. bo nic innego nie tlumaczy tego zachowania gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:12, Samildanach napisał:

> Zapraszam do wspolnej gry w klanie Titan Quest !! Mam do oddania wiele ciekawych itemow
:)
> I gra sie znacznie ciekawiej niz zwykle , Pozdro !!
zapraszasz do gry na jakims konkretnym servie? czy jak?

Teraz zrobie:) na server o nazwie TQ jezeli ktos chce sie przylaczyc to zapraszam !!
pamietajcie hasło : tq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:14, Kermit5738 napisał:

> > Zapraszam do wspolnej gry w klanie Titan Quest !! Mam do oddania wiele ciekawych
itemow
> :)
> > I gra sie znacznie ciekawiej niz zwykle , Pozdro !!
> zapraszasz do gry na jakims konkretnym servie? czy jak?
Teraz zrobie:) na server o nazwie TQ jezeli ktos chce sie przylaczyc to zapraszam !!
pamietajcie hasło : tq


Poczekaj kilka dni, az przejde normala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:14, Kermit5738 napisał:

> > Zapraszam do wspolnej gry w klanie Titan Quest !! Mam do oddania wiele ciekawych
itemow
> :)
> > I gra sie znacznie ciekawiej niz zwykle , Pozdro !!
> zapraszasz do gry na jakims konkretnym servie? czy jak?
Teraz zrobie:) na server o nazwie TQ jezeli ktos chce sie przylaczyc to zapraszam !!

Przepraszam za spam :) jezeli ktos chce sie przylaczys to zapraszam na server TQ forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:20, michał26 napisał:

> > > Zapraszam do wspolnej gry w klanie Titan Quest !! Mam do oddania wiele ciekawych

> itemow
> > :)
> > > I gra sie znacznie ciekawiej niz zwykle , Pozdro !!
> > zapraszasz do gry na jakims konkretnym servie? czy jak?
> Teraz zrobie:) na server o nazwie TQ jezeli ktos chce sie przylaczyc to zapraszam
!!
> pamietajcie hasło : tq

Poczekaj kilka dni, az przejde normala :)

Spox dajcie mi znac czy mam robic serwer na epiku czy normalnym czy moze legendarny :)
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2007 o 21:03, michał26 napisał:

A wiecie, co mozna ciekawie+efektywnie polaczyc z Walka?


Ja niedługo dodam sen i powiem ci najwyżej jak się gra, jak inwestować punkty itp...
PS Jak na razie to sprawdze co z tego wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować