Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 09:45, scott napisał:

> Siemka.Jak dojsc do elfickjej wyroczni do kturej kaze mi iść sparta.

sparta każe ci iść do elfickiej wyroczni która jest w .... nie wiem
a może chodzi o leonidasa ze sparty i wyrocznę delficką :P .... no to trzeba iśc cały czas
przed siebie prosto nie da się zabłądzić
no coż ale jak się tak pisze to i zabłądzić można na prostej drodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:10, 14prc napisał:


> ja mam zboja i mam 2500 dmg z luku! na 42 lvl´bez cheatow oczywiscie, z wlocznia w reku
prawie
> 4000

i jeszcze nie wlaczam umiejetnosc ze lotra np. zatrutej broni wtedy jest wiecej:)


jak ty to zrobiłeś błagamcie napisz jakie przedmioty masz założone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 12:50, scott napisał:

> Ponawiam prośbę o tę zbroję http://miniurl.pl/zbroja
> proszę pisać jeżeli ktoś ma.
mam taką ale jak się masz umawiać tak jak po artefakt o który prosiłeś to ja dziękuję ;p


Za artefakt to przepraszam okazał się niepotrzebny a potem wyjechałem i wypadło mi z głowy :) Sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 14:42, Galileo napisał:

Niedawno skończyłem gierkę. Na koniec jest świetna muzyczka przy creditsach :D można to jakoś
usłyszeć nie kończąc gry ?


Nie jestem pewien ale ta muzyka jest za każdym razem kiedy wejdziesz do sekretnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden handlarz w oriencie miał na sprzedaż czarny barwnik, czy można gdzieś jeszcze kupić ten barwnik, czy tylko u niego?? Bo on jest dość daleko od najbliższego teleportu i nie chce mi sie tyle zapylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:45, adihash90 napisał:

Jeden handlarz w oriencie miał na sprzedaż czarny barwnik, czy można gdzieś jeszcze kupić ten
barwnik, czy tylko u niego?? Bo on jest dość daleko od najbliższego teleportu i nie chce mi
sie tyle zapylać


O ile wiem to itemy u kupców są generowane losowo. Tak więc co jakiś czas warto zobaczyć czy nie mają "nowej" dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie.
mam gre z dodatkiem IT
dziś od kolegi wzialem sobie jego savy chcialem przezoc sobie z niego itemy przez ''obasz transportu'' wklejam jego savy do moich dokumentow /my games postac w grze jest ale skrzynka nie jest powiekszona i obszar transportu jest pusty a u niego jest i skrzynka i obszar transportu pelen... pytanko gdzie zapisywane jest to co jest w skrzynce i w obszarze transportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W TQ jest zabezpieczenie przed używaniem cudzych postaci. Postać można odpalić tylko na kopi gry na, której została stworzona. Aby wydobyć te itemki spróbuj użyć "TQ Vault" lub "TQDefiler". Pierwszy programik odczytuje zasobnik postaci, a drugim możesz zmusić postac do działania na twojej kopi gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piterus_Von_Drackus

Mam obydwa programiki ale TQ Vault nie widzi obszaru transportu ani skyrzynki.... a TQDefiler nie wiem jak zrobić by zdjąć tą ''blokade''.

Powiedz mi jest wogole mozliwosc tym program zrobienie czegos takiego czyli zdjecie tej blokady... ?

Gdyby kumpel mial neta to niebylo by problemu poprstu na serwerku badz hamachi by mi je dal i wszystko no ale neta niestety nie ma.

Jesli wiesz jak zrobic to tymi programi bylbym bardzo happy jesli moglbys to jakos opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mogę ustawić aby w multi na mój serw mogły wchodzić tylko postacie od 67 do 70 lvl. Bo w tym oknie przy tworzeniu serwera mam tylko do jakiego poziomu a nie od. Wiem, że można tak ustawić ale nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znowu taki problem, że rok temu grałem sobie postacią, którą chciałbym teraz pograć, ale gra jej nie widzi o_O Jest wszystko w ''sejwach'' , płyta ta sama i nic :\ Ja zrobić, żebym mógł nią grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj w krótko w TQ i wszystko było OK. Dziś tak ok. po 30 minutach wyłączyła mi się gra i pokazał błąd (screen). Gdy wczytuje grę, wyłącza się ona po 5 minutach w wyskakuje taki sam błąd. Przeczytałem gdzieś że gdy przestawi się rozdzielczość w grze, to ponoć pomoże. W moim przypadku jednak nie. Proszę o pomoc.

20070827175401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:55, Marcinos07 napisał:

Grałem wczoraj w krótko w TQ i wszystko było OK. Dziś tak ok. po 30 minutach wyłączyła mi się
gra i pokazał błąd (screen). Gdy wczytuje grę, wyłącza się ona po 5 minutach w wyskakuje taki
sam błąd. Przeczytałem gdzieś że gdy przestawi się rozdzielczość w grze, to ponoć pomoże. W
moim przypadku jednak nie. Proszę o pomoc.


Wyłącz wszystkie nie potrzebne procesy to raz. Dwa czy modyfikowałeś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 19:03, Piterus_Von_Drackus napisał:

Wyłącz wszystkie nie potrzebne procesy to raz


Nie mam tam za dużo tego. :)

>. Dwa czy modyfikowałeś coś?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2007 o 10:49, MAZIIZAM napisał:

jak ty to zrobiłeś błagamcie napisz jakie przedmioty masz założone


no gra sie nie :)
a tak poważnie mam set tropiciela, artefakt krwawy klejnot, łuk appolina
na drugim zestawie jakis trójząb i tarcze, nie pamietam nazw legendarne w każdym bądź razie
pierścień shang, jeden zielony dający 26%siły, i amulet moja duma duuużo mnie ksoztował,
ale jak sie gra na zagranicznych serwach to można spoko interes zrobić
a nie jak ostatnio ban na wejście po słowach DAJ TP na pl serwerze HANDEL MILI LUDZIE
w sumiei kogoś strata:)
wrrr tak to jest zero kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować