Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Mam pytanie - da się jakoś cofnąć punkty wpakowane w inteligencję, a dać w siłę i zręcznność? Mag mi się znudził, wolę rąbanki :P
A tak wogóle, to może ktoś chciałby się wymienić przedmiotami? Szukam czegoś, co wymaga mało siły ( Mam: ostrze eteru, kolczuga nieśmiertelnych, włócznia nieśmiertelnych, cesarskie ochraniacze, nagolenniki ramzesa, nabożna szarfa, jedwab włócznika, adamantową tarczę, fulakterion i pierścień dominacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:55, kawa12 napisał:

Mam pytanie - da się jakoś cofnąć punkty wpakowane w inteligencję, a dać w siłę i zręcznność?
Mag mi się znudził, wolę rąbanki :P

Chyba niestety nie można. Zrób sobie drugą postać najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:56, Konował napisał:

> Mam pytanie - da się jakoś cofnąć punkty wpakowane w inteligencję, a dać w siłę i zręcznność?

> Mag mi się znudził, wolę rąbanki :P
Chyba niestety nie można. Zrób sobie drugą postać najwyżej.

A nie da się czegoś zmienić w plikach gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 16:06, kawa12 napisał:

> > Mam pytanie - da się jakoś cofnąć punkty wpakowane w inteligencję, a dać w siłę i
zręcznność?
>
> > Mag mi się znudził, wolę rąbanki :P
> Chyba niestety nie można. Zrób sobie drugą postać najwyżej.
A nie da się czegoś zmienić w plikach gry?


jest program zwany SSTQDefiler którym możesz pobawić ale ściągnij najnowszą wersje I NIE ZAPOMNIJ ZROBIĆ kopię zapasową swoich sejwów bo nie wiem czy zmieniona postać będzie działać w następnym
długo oczekiwanym Paczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 15:55, kawa12 napisał:

Mam pytanie - da się jakoś cofnąć punkty wpakowane w inteligencję, a dać w siłę i zręcznność?
Mag mi się znudził, wolę rąbanki :P
A tak wogóle, to może ktoś chciałby się wymienić przedmiotami? Szukam czegoś, co wymaga mało
siły ( Mam: ostrze eteru, kolczuga nieśmiertelnych, włócznia nieśmiertelnych, cesarskie ochraniacze,
nagolenniki ramzesa, nabożna szarfa, jedwab włócznika, adamantową tarczę, fulakterion i pierścień
dominacji)

jak chcesz pozamieniac sie itemami to odezwij sie na gg. mam w podpisie nr podany. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 16:06, kawa12 napisał:

A nie da się czegoś zmienić w plikach gry?

Nie znam się na tym:/. Ja bym wolał nie grzebać w plikach bo można coś zawalić ale jeżeli chcesz to popróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaki mozna mieć największy lvl jak po pokananiu trzech meduz, które kazała zabić wyrocznia. ja mam 15lvl i mistrzostwo w burzy i wojnie????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 18:26, Pawelec3 napisał:

jaki mozna mieć największy lvl jak po pokananiu trzech meduz, które kazała zabić wyrocznia.
ja mam 15lvl i mistrzostwo w burzy i wojnie????????????????

jak najwyzszy level ? na np tam mailem straznikeim obrona + natura np 20 . tu nie ma ograniczen levelowych ;'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 09:45, scott napisał:

> Siemka.Jak dojsc do elfickjej wyroczni do kturej kaze mi iść sparta.

sparta każe ci iść do elfickiej wyroczni która jest w .... nie wiem
a może chodzi o leonidasa ze sparty i wyrocznę delficką :P .... no to trzeba iśc cały czas
przed siebie prosto nie da się zabłądzić
no coż ale jak się tak pisze to i zabłądzić można na prostej drodze :P

Ale potem so góry i jest ten centaur kturego mjalem zabic a dalej otaczajo mie tylko góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E no bez przesady - jak zabijesz centaura to dalej możesz przejść spokojnie. Zaglądaj na mapę, tam nie można się zgubić - droga prowadzi cały czas do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:39, kawa12 napisał:

Ma ktoś może coś z tego zestawu? http://www.gamebanshee.com/titanquest/setitems/vestmentsofthebattlemage.php
(narękawniki mam)
Mogę dać fioletową tarczę ''krwiożerczy żarłok'', zbroję płytową somatofilakesa albo zwój hierofanta
;)

mam zbroje i nagolenniki napewno , zagadaj na gg to jakas upchne to ;) 5123207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:59, mikal15 napisał:

Mam hełm, ale najpierw musiałbym dostać inny dobry dla maga (miło by było jakby dodawał energię
albo jej regenerację).


W zasadzie wątek ten można ciągnąć dalej. Tym razem będę posiłkował się Nieśmiertelnym (tak to ten znany film z Lambertem ;)) - i żeby nie było tak różowo z tą nieśmiertelnością, możnaby wprowadzić coś takiego jak poziom nieśmiertelności (Immortality Level - w skrócie IL) - a do odrodzenia potrzebne nam byłyby punkty nieśmiertelności (Immortality Points - jak wyżej IP). Za każdy IP wzrastałby IL, a za każdy IL wskrzeszenie zajmowałoby mniej czasu i bardziej "wypoczęci". Np. na 1 IL moglibyśmy się wskrzesić po 12h, z jakimś np. ujemnym statusem typu - rana czaski, z jakimś ujemnym modyfikatorem do odpowiedniej cechy (zależącej od typu rany) i zmniejszonym maksymalnym HP- po jakimś czasie oczywiście po rekonwalescencji w Innie ;) wszystko wracałoby do normy, a wraz ze wzrostem IL wskakiwałoby nam mniej ujemnych statusów i tak np. na IL na poziomie 100 dawałoby nam pełną nieśmiertelność, z ocknięciem się po 1h bez żadnych ujemnych modyfikatorów. Teraz wystarczy tylko wymyślić jakiś sensowny sposób uzyskiwania IP i znaleźć moddera do realizacji projektu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 21:59, mikal15 napisał:

Mam hełm, ale najpierw musiałbym dostać inny dobry dla maga (miło by było jakby dodawał energię
albo jej regenerację).


O jaaa nie ten temat !!! Przepraszam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 10:37, lisio19941 napisał:

Jak dojsc do przelenczy italikonskjej z megary.Doszłem do cyklopa ale nie wiem czy w dobrą
strone idĘ.

Na pewno idziesz w dobrą stronę ;) TQ jest strasznie liniowy - nie sposób się zgubić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 11:12, Magwisienka napisał:

> Jak dojsc do przelenczy italikonskjej z megary.Doszłem do cyklopa ale nie wiem czy w dobrą

> strone idĘ.
Na pewno idziesz w dobrą stronę ;) TQ jest strasznie liniowy - nie sposób się zgubić :)

Dzjenki.Jest troche liniowy ale nie przesadzaja.Mozesz chodzic w boczne drogi a nie tylko po jednej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować