Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Nadzorca JEST na włócznię, i tu nic nie trzeba myśleć. On po prostu JEST. A Nadzorca na łuk jest jak elementalista na zwarcie według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sie zdobywa 3 sakwe? Bo jestem na jedwabnym szlaku, i nagle mnie wywalilo z gry. Wchodze ponownie, a tu nie mam doswiadczenia ktore ostatnio zdobylem, odkrytej mapy no i 3 sakwy >< I nie pamietam od kogo ja dostalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,,bry wieczor szanownemu gronu,,,:>}}}
pytanko mozna by zadac?a ,,,to swietnie sie sklada,,
hmmm,,,wybralem szanowny kolego(lezanko) droge ducha i teraz juz moge wybrac 2 droge,,pytam szanowne grono jaka ?czy sen bedzie dobrym wyborem? chce stworzyc maga
Dziekuje serdecznie za pomoc i pozdrawiam jeszcze cieplej,,no,,

Ps.czesto czytam wasze posty,,ale szczerze przeszukac wszystkie 412 stron by odnalezc kogos kto juz(byc moze)opisal moje pytanie-to dla mnie troche za wiele,,mam nadzieje ze nikt sie za to nie pogniewa,tudziez nie da mi bana:>}}}
czuwaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 21:59, burczynski napisał:

> a można postac komus dac albo sprzedac

Dac mozesz, sprzedawanie, na ile mi wiadomo jest zabronione/nie legalne, wiec tego nie
proboj.

Jesli chcesz dac komus swoją postać, to poprostu wyslij mu emailem.
Plik z savy znajdziesz w C:\Documents and Settings\*twoja nazwa konta*\Moje dokumenty\My
Games\Titan Quest - Immortal Throne\SaveData\Main - i w folderze main bedą postacie twoje
z tq. Pakujesz je winrarrem i wysylasz komus na email. Proste :)

A jakie masz postacie ??

>
>jednom postac mam co ma 60 level

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

michał26-----> trzecią sakwę zdobywa się na oriencie w pierwszym portalu. Przejdź przez ogrody Babilonu, następnie przez świątynie marduka. Na jej końcu będziesz walczyć z chimerą. Po jej pokonaniu dojdziesz do zrujnowanego pomieszczenia. Na podłodze będzie leżała kobieta. To od niej dostaje się ostatnia sakwe

sylwdom-----> osobiście grałem duch+ziemia co daje niezłego czarodzieja. Pozatym dobre jest też połączenie ducha z burza co daje wyrocznię lub snem co z kolei ale nie wiem co daje to ostatnie połączenie bo nigdy nie próbowałem

shirikandahs-----> do walki dobra jest burza co skonczy się powstaniem władyki. Polecam też sen i ci wyjdzie zwiastun. Inne połączenia jakoś mi na razie do głowy nie przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednom postac mam co ma 60 level

Po 1: Piszę sie jedną...
Po 2: Twoja oferta mnie nie interesuje
Po 3: Trudno mi to mówić, ale już nie gram w Titan Questa ! Mafia przyszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 15:35, shirikendahs napisał:

Najlepsza postać na miecz? Bardzo mi zależy proszę o jak najszybszą odpowiedź!!! Najlepiej
turnera jak znajdzie chwilkę


Ja mogę Ci odpowiedzieć :)

Ja polecam dwie postacie. Jedna z bardzo silnym atakiem i słabą obroną oraz pośrednią w ataku i silną w obronie.
Wojna +łotroctwo (zapamiętaj kolejność) = skrytobójca
Oraz Wojna + Obrona = Zdobywca. Polecam szczególnie tą postać :).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 16:00, shirikendahs napisał:

A Templariusz? Przeglądałem wcześniejsze strony i poczytałem o Turnerowym TEMPLARIUSZKU
na mieczyk :)


No też, ale za długo nim nie grałem bo do 15lv czy tam 14lv. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shirikendahs:
Żadnego zdobywcy! Zrobiłem templariusza na mieczyk bo mi się podoba, równie dobrze mogłem mu dać jakąś "pałkę" kto wie, może i miałby wyższe obrażenia. Spróbuj wojna+sen, sen+duch, duch+wojna, wojna+łowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miecz potrzebne jest dużo zręczności a zdobywcą idziesz głównie na siłę. jak chcesz nawalać mieczem to polecam skrytobójcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w mistrzostwie snu taka umiejętność Lucid Dream jest aktywna cały czas, bez względu na stan gracza?
Z resztą wydaje mi się że duch to tylko na kostur się nadaje. I chyba zainwestuje w templaiusza którym miałem przyjemność grać kilkakrotnienie.Nie lubię wojny a to połączenie łaczy ogromne obrazenia z wspaniałą obroną i uderzeniami tarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wsystkich. Właśnie z kumplem kupiliśmy złotą edycje titan quest czyli titan quest + titan quest immortal throne. Chcemy przejsc grę w cooperacji przez lan. Zauważyłem ze it wnosi wiecej funkcji itd, zauwazylem tez ze jak włączam it, to pojawiam się w helos i przechodzę titan quest zwykłego z nowymi funkcjami.
Czy to oznacza ze jak zaczne grac w IT nie grając w zwykłego TQ, to przechodze w kolejnosci najpierw TQ a potem IT z nowymi funkcjami? Czyli powinienem zainstalowac tq i potem it i odpalić tylko IT? mam dylemta, z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 13:05, QBanzai napisał:

Witam wsystkich. Właśnie z kumplem kupiliśmy złotą edycje titan quest czyli titan quest
+ titan quest immortal throne. Chcemy przejsc grę w cooperacji przez lan. Zauważyłem
ze it wnosi wiecej funkcji itd, zauwazylem tez ze jak włączam it, to pojawiam się w helos
i przechodzę titan quest zwykłego z nowymi funkcjami.
Czy to oznacza ze jak zaczne grac w IT nie grając w zwykłego TQ, to przechodze w kolejnosci
najpierw TQ a potem IT z nowymi funkcjami? Czyli powinienem zainstalowac tq i potem it
i odpalić tylko IT? mam dylemta, z góry dziękuję za pomoc.

prop[onuję zainstalowac najpierw podstawkę a potem dodatek. bo z samego dodatku to raczej nie zagrasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować