Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Co do mojego problemu z TQ, to udało mi się go naprawić instalacją wszystkich sterowników od nowa. Thx za pomoc.

Co do kupowania dodatku, to za tak niską cene masz masę doatków, więc yko polcać.

Robie sobie wojne + sen. Co sądzicie o tym połączeniu? Bawie się w walkę dwoma brońmi i psioniczne uderzenie co daje fajną nove.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 10:15, MINIONQ napisał:

Robie sobie wojne + sen. Co sądzicie o tym połączeniu? Bawie się w walkę dwoma brońmi
i psioniczne uderzenie co daje fajną nove.


Moim zdaniem połączenie w miarę dobre. Choć nim nie grałem, wydaję się być ok. Sen jako mistrzostwo samo w sobie jest bardzo smakowite. Ma potężne skille zarówno w defensywie, jak i w ofensywie. A potężne umiejętności ataku z wojny dodają smaczka. Tak więc życzę miłej dalszej gry. Choć zdaję mi się, że templariusz *chyba* by sie lepiej sprawdził. Jednak nie wiem dokładnie.
Ps. Możesz pokozać mi swój build? Tzn. postaci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie dość cienko, bo wczoraj zacząłem:
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Harbinger&master1=3&master 2=9&sa=1&m1=4-5-1-0-5-1-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0&m2=7-0-1-0-0-1-0-0-0-0-0-0-0 -0-0-0-0-0-0-0-0-0
ale w planach mam taki build:
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Harbinger&master1=3&master2=9 &sa=0&m1=32-6-1-0-6-8-0-0-6-12-0-0-6-0-12-0-0-0-6-0-0-0&m2=32-0-12-0-0-8-0-6-0-8-0-0 -0-0-0-0-6-0-12-0-0-0
i z tego drugiego mam jeszcze 42 punkty wolne, bez uwzględnienie nagród. To tak na 28 poziomię bede miał rzeźnika, jeżeli to będzie działać tak dobrze jak myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 10:38, kielek1223 napisał:

Doradzie mi czy opłaca się kupować tę grę.


Jeżeli lubisz gry pokroju idziesz i rąbiesz wszystko na swej drodzę, plus dobry rozwój postaci i masa fajnych itemków, to ta gra jest dla ciebie, a czy jest dobra, to to akurat potwierdza 418 stron tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/Ciach/

Według mnie, zdecydowanie lepszym wyborem byłby szturm zamiast tego skilla ze snów(nazwy nie pamiętam).
Ale to wybór należy do Ciebie. Oczywiscie również warto inwestować w wir wojny(polecam). Rozwalisz 6 przeciwnikow stojący wokol Ciebie, a z 2 bronnmi to juz totalna masakra. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie się pryjrzałem i musze stwierdzić, że all bierne i jedna pod lewy to będzie straszna nuda xD
Ide wybrać inną klasę, bo z tą długo nie pociągne trzymając tylko lewy i mając poty pod prawym.

Ide myśleć. Jakieś propozycje z waszej strony mile widziane.
Thx z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 11:02, MINIONQ napisał:

Ide wybrać inną klasę, bo z tą długo nie pociągne trzymając tylko lewy i mając poty pod
prawym.

Zamiast wojny czy snów? Zamiast wojny polecam obronę, i zamiast snów to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś w IT ma zbroję, nagolenniki i naramienniki z GABAL TJAUTI set''u? byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi mógł je skopiować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z ciekawosci chce zapytac kto z Was ma i jaki ma najlepszy artefakt?a moze ktos moglby rowniez wrzucic jakies fotosy z parametrami?
Pozdrawiam,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie czy ktoś w IT ma zbroję, nagolenniki i naramienniki z GABAL TJAUTI set''u?
> byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi mógł je skopiować :)

Posiadam wszystkie unikaty ale wogóle z nich nie korzystam traktuję je jako jedynie kolekcję godną pooglądania gdyż nie zdobyłem ich sam mogę ci je skopiować ale wierz mi znalezienie ich samodzielnie a wzięcie od kogoś stanowi KOLOSALNĄ RÓŻNICĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:21, shirikendahs napisał:

.../ciach/...KOLOSALNĄ RÓŻNICĘ :)


Tak szczególnie nie daje takiej radosci jak przy znalezioniu samodzielnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shirikendahs - wymianę też się pamięta ale to nie to samo... Pamiętam jak kiedyś zwaliłem postać i baaardzo długo walczyłem z Lordem Minotaurów wiedząc, że ma obsydianowy półksiężyc i wiedząc, że chcę go mieć... Walka dłużyła mi się strasznie ale deda nie zaliczyłem :D


QBanzai - mam butki i zbroję które zdobyłem SAM i mogę się za nie wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro wrzuce screena postaci i umiejętnosci i licze na pomocne rada jak mozna ja rozwinac gdyz nie grałem jeszcze piromantą nie nie wiem dokładnie jak ją dobrze wybustowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 11:15, Semi arafate napisał:

i jak podziałka punktow moze byc


Wd. mnie za dużo zainwestowałeś w mieszkańca jądra(czy jakoś tak). Powinenes dac 12/12 tej umiejętności( ta pierwsza w pierwszej kolumnie od dołu) i 8/8 w to nad tą umiejętnością z 12/12. Sorki że może wyraziłem się nie jasno, ale nie pamiętam nawz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej napisałem gram od nowa inną klasą :P
Ziemia + łotrzyk z łukiem ;] Fajny bajer, zwłaszcza jak daję w ognistą broń + zatrucie broni. Przeważnie jeden strzał zabija, a jak co to mam rzucanie nożami, które o dziwo też są podpalone, zatrute i jeszcze wywołują krawawienie. Jak będzie potrzebne to dam w goldema, ale nie preferuje sług, bo AI jest beznadziejne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 13:05, MINIONQ napisał:

Jak już wcześniej napisałem gram od nowa inną klasą :P
Ziemia + łotrzyk z łukiem ;] Fajny bajer, zwłaszcza jak daję w ognistą broń + zatrucie
broni. Przeważnie jeden strzał zabija, a jak co to mam rzucanie nożami, które o dziwo
też są podpalone, zatrute i jeszcze wywołują krawawienie. Jak będzie potrzebne to dam
w goldema, ale nie preferuje sług, bo AI jest beznadziejne :/


Co do AI, to prawda ;/ Dam Ci radę. Nie inwestuj za dużo w krwawienia i zatrucia, bo one na epiku a zwłaszcza na legendzie są bez użyteczne. Co do bajerów z nożami, za pewne ciekawie wyglądają. Ziemia szczerze pisząc, to jedna z moich ulubionych mistrzostw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować