Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Ten filmik > http://video.google.com/videoplay?docid=-7182138759872895148 , to akcja na najwyższym poziomie trudności ? Jezeli tak , to naprawde twórcy powinni zacząć się zastanawiać nad jakims patchem utrudniającym grę :P Zreszta tekst pojawiający się w trakcie mówi sam za siebie ;). W Diablo 2 takie cos z czarką na hellu (powiedzmy w akcie 5) byłoby raczej niemozliwe. Chociaz widywalem Hammerdina , ktory bawił sie tak na hellu z Ballem jak ta gościówa w tym filmiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:05, Dann napisał:

najwyższym poziomie trudności ? Jezeli tak , to naprawde twórcy powinni zacząć się zastanawiać
nad jakims patchem utrudniającym grę :P

o ile dobrze pamietam d2 tez nie bylo takie trudne, dopiero w latach dokrecili. tym bardziej ze tu jest troche mozliwych kombinacji mistrzostw a w mistrzostwach konkretnych umiejetnosci wiec tu nie ma tak latwo jak w diablo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

""o ile dobrze pamietam d2 tez nie bylo takie trudne, dopiero w latach dokrecili. tym bardziej ze tu jest troche mozliwych kombinacji mistrzostw a w mistrzostwach konkretnych umiejetnosci wiec tu nie ma tak latwo jak w diablo...""

No zgadza się na początku w Diablo 2 nie było np. niewrazliwości na magię itd. I ze dopiero patche wyśrubowały poziom trudności. Twórcy TQ tez powinni nad tym z czasem pomyśleć, aby nie było takiej kombinacji mistrzostw i skilli , ktora pozwala samemu robić na najwyższym poziomie trudności takie rzeczy jak tu na filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

abi mam angielska wersję ale ściagnołem spolszczenie i mam problem np : wysanie zycia u mnie nazywa się kaskade czy coś takiego i mi jest trudno grac wieć prosze o jak najszybsze zrobie tego drzewka z gory dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:36, bartekp8 napisał:

abi mam angielska wersję ale ściagnołem spolszczenie i mam problem np : wysanie zycia u mnie
nazywa się kaskade czy coś takiego i mi jest trudno grac wieć prosze o jak najszybsze zrobie
tego drzewka z gory dziękuje

a masz oryginalna angielska wersje?
w dziale download na stronie sciagnij sobie moda 1.11 by Latach, poprawia on takie krzaczki i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 12:36, bartekp8 napisał:

abi mam angielska wersję ale ściagnołem spolszczenie

To po jakiego grzyba kupujesz angielską wersję, skoro potem nie umiesz na niej grac i ściągasz spolszczenie (co jest nielegalne). No chyba, że w ogóle masz pirata, to nawet sie cieszę, że Ci nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:17, Abi Dalzim napisał:

> abi mam angielska wersję ale ściagnołem spolszczenie
To po jakiego grzyba kupujesz angielską wersję, skoro potem nie umiesz na niej grac i ściągasz
spolszczenie (co jest nielegalne). No chyba, że w ogóle masz pirata, to nawet sie cieszę, że
Ci nie chodzi.

mam orginała porzyczonego od kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 13:42, bartekp8 napisał:

> > abi mam angielska wersję ale ściagnołem spolszczenie
> To po jakiego grzyba kupujesz angielską wersję, skoro potem nie umiesz na niej grac i
ściągasz
> spolszczenie (co jest nielegalne). No chyba, że w ogóle masz pirata, to nawet sie cieszę,
że
> Ci nie chodzi.
mam orginała porzyczonego od kumpla

Nikt Ci nie będzie zaglądał do komputerka czy masz oryginał czy nie,Twoja sprawa :)
A to uaktualnienie spolszczenia nadaje się tylko do użytku wówczas, gdy masz polską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 25.08.2006 o 14:12, Goofy23 napisał:

Nikt Ci nie będzie zaglądał do komputerka czy masz oryginał czy nie,Twoja sprawa :)


Jasnie też jego sprawką jest czy ukradł od producenta 20zeta czy 300 prawda?Nie ma różnicy przecież to on ukradł a nie jakiś inny pirat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2006 o 15:15, Abi Dalzim napisał:

Ale przecież premie do kompletów bywają różne, nie zawsze takie same wychodzą,

No pewnie :) Wszystko jest opisane i zmieniony tylko język :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować