Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Ta gra jest cholernie zabugowana, nie dość, że wychodzi do Windy to jeszcze takie numery strzela... Przy okazji, zdobyłem gałązkę Oliwną i nie wiem, gdzie iść dalej. Ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:05, DemonCleaner napisał:

Czy moglibyście potwierdzić, że tak robiliście przed próbą wypłynięcia??

Gadałem z Leonidasem, gadałem z agentką, wszystko robiłem (łącznie z przeinstalowywaniem gry) i nic. Dopiero ramzesserwis mi pomógł (sposób z portalem do Knossos).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:29, Snake_GMC napisał:

Ta gra jest cholernie zabugowana, nie dość, że wychodzi do Windy to jeszcze takie numery strzela...
Przy okazji, zdobyłem gałązkę Oliwną i nie wiem, gdzie iść dalej. Ktoś może mi pomóc?


Mi do Winy jeszcze nie wyszła - może to sprawa sterowników nie samej gry? Bo z tego co widzę to bug "zewnętrzny" dotyczy tylko wyświetlanej grafiki, tak to jedynie błędy w samej grze - nazwy zamienione bądź brak aktywacji NPC.
A z gałązką to nie kojarzę, choć TQ jest grą tak liniową, że ciężko się w niej zgubić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam się udać by pogadać z Wyrocznią do jakiegoś miasta na D (Delphi, Daphne? coś takiego) i nie wiem, gdzie to jest! Obleciałem wszystko dookoła aż mi się gra wywaliła. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, kiedyś widziałem na jakiejś stronce o TQ programik do przerzucania przedmiotów między własnymi postaciami. Teraz za cholerę nie mogę tego znaleźć. Wie ktoś może co to za stronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2006 o 21:46, Snake_GMC napisał:

Mam się udać by pogadać z Wyrocznią do jakiegoś miasta na D (Delphi, Daphne? coś takiego) i
nie wiem, gdzie to jest! Obleciałem wszystko dookoła aż mi się gra wywaliła. :P


Oj, ciężko u Ciebie z mitologią:D Wyrocznia była od zawsze w Delfach. Nie powiem Ci dokłądjen drogi dojścia, ale kurde - przez całą gre są praktycznie tylko dwie: jedna to ta, zktórej przyszedłeś i druga, na której Cię jeszcze nie było. Idź tą drugą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki - dwa wyjścia do windy i jeden spontaniczny reset systemu:D Jak na kilkanaście godzin gry to nienajgorzej.
Pytanko: Nie mogę w nic wetknąć amuletu "części mechaniczne". Czy mieliście ten roblem?
Wreszcie zaczynam Egipt - mam nadzieję, że pojawią się jakieś nowe stworki (krokodyle, wielbłądy, węże), bo trzaskanie satyrów i centaurów trochę mi się znudziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 08:27, flymar napisał:

mam nadzieję, że pojawią się jakieś nowe stworki

Skorpiony, skarabeusze, krokodyle, mumie, szakale itp. :)
Co do części mechanicznych, to tez pamiętam, że nie chciały mi wchodzić w nic, ale chyba tylko raz próbowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 08:31, Abi Dalzim napisał:

> mam nadzieję, że pojawią się jakieś nowe stworki
Skorpiony, skarabeusze, krokodyle, mumie, szakale itp. :)
Co do części mechanicznych, to tez pamiętam, że nie chciały mi wchodzić w nic, ale chyba tylko
raz próbowałem...

A nie ma wielbłądów? (Hakesh - wielki wściekły chory wielbłąd mordu krwiopijcy):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 08:34, flymar napisał:

A nie ma wielbłądów? (Hakesh - wielki wściekły chory wielbłąd mordu krwiopijcy):D

Wielbłądy są tylko w miastach (sporadycznie) i koło kupców. Ale wielbłądy to chyba zbyt łagodne stworki żeby z nich zrobić monstery do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 10:09, Goofy23 napisał:

Będzie nowa łatka

W końcu będzie można wyłączać cienie (ktoś się o to dopytywał).
A ciekawe jak to będzie z polską wersją? CDP zrobi to równolegle czy znowu z miesiąc poczekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 10:23, Abi Dalzim napisał:

> Będzie nowa łatka
W końcu będzie można wyłączać cienie (ktoś się o to dopytywał).
A ciekawe jak to będzie z polską wersją? CDP zrobi to równolegle czy znowu z miesiąc poczekamy?

Może będzie kompatybilny z naszą wersją? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 10:23, Abi Dalzim napisał:

> Będzie nowa łatka
W końcu będzie można wyłączać cienie (ktoś się o to dopytywał).
A ciekawe jak to będzie z polską wersją? CDP zrobi to równolegle czy znowu z miesiąc poczekamy?

Cienie faktycznie do niczego. Mniej więcej tak jak w HOMMV. A przecież można to zrobić - w Codename Panzers - grze niemłodej są one bardzo ładne i "niemrugające".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2006 o 10:23, Goofy23 napisał:

Może będzie kompatybilny z naszą wersją? ;)

Myślę, że nie będzie problemu, bo dopiero teraz doczytałem, że trzeba będzie pogrzebać w pliku options.txt żeby te cienie wyłączyć. Więc polska wersja nie będzie przeszkadzać (myślałem, że będzie się wyłączać w menu gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Fixed pathing crashes involved with entering and leaving underground areas
To właśnie chyba najlepsza wiadomość - może już tak się nie będzie cięło, choć "crashes" rozumiem bardziej jako zawieszenie się gry.

- Implemented the ability to turn shadows on and off. Shadows are currently on by default.
Już kilka osób pytało, jak je wyłaczyć to teraz będzie można, choć świat słonecznego TQ bez cieni może śmiesznie wyglądać.

- Fixed Quest NPC issue where NPC’s were not completing their animation cycles and awarding proper quest tokens to advance the quest. This is in reference to issues some players were having with some of the ship captains updating as well as Phaedrus in the Catacombs.
No nareczcie, może jak będę grę drugi raz przechodził to nie będę musiał prosić innych o pomoc.

Dziwne, że nie wspomniano nic o kartach GF6600 bo wydaje się, że z nimi są niezłe jazdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym gram w Titana i jakiś nie mam takich problemów - gra działa stabilnie - a co do gemów (fragmęty do upuchnia w przedmioty) to działa, tylko w niebieskie przedmioty się nie da a tak to wszystko działa sprawnie.
Co do cieni ??? Wszystko spoko wyglądają (mamGF7900 gt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować