Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 14:39, Goofy23 napisał:

> Ja bym chętnie się wymienił za Ucieleśnienie Kodeksu Hammurabiego (dodaje do inteli, a
wkłada
> się w amulety, czyli tam gdzie potrzebuje) bądź coś co poprawi Ziemia/Natura.
Mogę Ci dać tego Hammurabiego.


To jak robimy? Spotykamy się w multi? Nie wiem tylko co mógłbym Ci za niego zaoferować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:42, OmenSannarin napisał:

> > Ja bym chętnie się wymienił za Ucieleśnienie Kodeksu Hammurabiego (dodaje do inteli,
a
> wkłada
> > się w amulety, czyli tam gdzie potrzebuje) bądź coś co poprawi Ziemia/Natura.
> Mogę Ci dać tego Hammurabiego.

To jak robimy? Spotykamy się w multi? Nie wiem tylko co mógłbym Ci za niego zaoferować:)

Nie ma problemu,będzie za free :) Trzeba sobie pomagać.
Nie wiem czy będę dziś wieczorkiem,ale na pewno będę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:44, Goofy23 napisał:

Nie ma problemu,będzie za free :) Trzeba sobie pomagać.
Nie wiem czy będę dziś wieczorkiem,ale na pewno będę jutro.


No to dzięki bardzo, kiedyś postaram się odwdzięczyć:) i tak uważam, że jak na 25 poziom Przywoławcy to zadaje znacznie większe obrażenia niż powinienem:D
Zobaczyłem co daje pełny set Wyroczni i oklapłem - 30% uszkodzeń od żywiołów... Toż to rzeźnia.
Jak coś to odezwiesz się na gg? Może ja mam się odezwać? Mój jest w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:45, Goofy23 napisał:

Tłumaczysz coś teraz Omen?
Odzywał się do Ciebie Seba?


Wczoraj mu pisałem na gg, że robię Naturę i wczoraj ją też wysłałem gotową, ale nic nie napisał, więc nie wiem, co się dzieje... W tej chwili i tak robię to dość ogólnie, bo wkrótce mam test na prawo jazdy i do tego trza się przyłożyć. Wiesz może co z layoutem by Deadkings?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:08, Goofy23 napisał:

> Nic wielkiego tak ? KILKA LEGENDARNYCH setów toz to jest świetne !
Sam zobaczysz później,że to naprawdę nic wielkiego :)

http://gamebanshee.com/titanquest/setitems/eternalwardoftartarus.php
http://gamebanshee.com/titanquest/setitems/trackersarmor.php
Takie mam np.


to czy jest cos lepszego niz te niebieskie, armory? czyli te rozowe tak? bo jeszcze nie wypadlo nic rozowego :P jak na 32lvl widocznie to wypada na wyzszych poziomach gry czyli na epicki albo jakis tam co jest jeszcze

jak to cos zbierasz przechodzisz gre normalnie czy zatrzymujesz sie na bossie jakims i zapisz -> bijesz go -> gre wylaczasz pozniej znow bijesz i znow zapisz i tak caly czas? dopoki cos nie wypadnie co pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:49, OmenSannarin napisał:

> Tłumaczysz coś teraz Omen?
> Odzywał się do Ciebie Seba?

Wczoraj mu pisałem na gg, że robię Naturę i wczoraj ją też wysłałem gotową, ale nic nie napisał,
więc nie wiem, co się dzieje... W tej chwili i tak robię to dość ogólnie, bo wkrótce mam test
na prawo jazdy i do tego trza się przyłożyć. Wiesz może co z layoutem by Deadkings?

Dead miał wziąć kilka dni wolnego i zrobić.
Może gdzieś pojechał,bo mi też nie dał żadnego znaka,a też mam wszystko przetłumaczone i wziąłbym się za przedmioty albo jakąś klasę.
A do Ciebie stuknę na gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:53, klystianek napisał:

jak to cos zbierasz przechodzisz gre normalnie czy zatrzymujesz sie na bossie jakims i zapisz
-> bijesz go -> gre wylaczasz pozniej znow bijesz i znow zapisz i tak caly czas? dopoki
cos nie wypadnie co pasuje?

Nie,bo to bez sensu i marnuje się czas.
Fioletowe wypadają bardzo rzadko (czytaj prawie nigdy),ale większść przedmiotów mam z wymian na sieci.
Kończę teraz legendarny i już kilka mi wypadło purpli,ale nic ciekawego i to nie od bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może do naszej powstającej strony wprowadzić pewną modyfikację? Nasunęło mi się to na myśl, jak powiedziałeś, że wymieniasz się w sieci. Może obok nazw przedmiotów dać nazwy po angielsku? Ułatwi to szukanie i ewentualne prośby w czasie gier z graczami z zagranicy, bo tak to się można poplątać w tył nazwach:) Co Ty na to Goofy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 15:12, OmenSannarin napisał:

A może do naszej powstającej strony wprowadzić pewną modyfikację? Nasunęło mi się to na myśl,
jak powiedziałeś, że wymieniasz się w sieci. Może obok nazw przedmiotów dać nazwy po angielsku?
Ułatwi to szukanie i ewentualne prośby w czasie gier z graczami z zagranicy, bo tak to się
można poplątać w tył nazwach:) Co Ty na to Goofy?

Pomysł super,tak zrobię :) Na pewno bardzo to ułatwi szukanie.
Thx Omen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 15:14, Goofy23 napisał:

Pomysł super,tak zrobię :) Na pewno bardzo to ułatwi szukanie.
Thx Omen :D


Phi, nie ma sprawy:) Pomysł wydawał mi się tak banalny że aż głupi;] ale z całą pewnością przyda się to tym wszystkim, którzy chcą pohandlować w sieci i zdobyć jakieś cenne łupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:38, Goofy23 napisał:

Będę dziś wieczorkiem Omen.
Masz neo czy kabel?


Ani to ani to:D Mam net radiowy, ale mój provider się spisuje ostatnio (tyle ze mną przeszedł że nie może być inaczej) i jak zakładam serwer to serio ładnie gra działa. Więc się możesz spokojnie na gg odzywać. Możemy się we 3 również spotkać: Abi, Ty Goofy i ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 16:49, OmenSannarin napisał:

> Będę dziś wieczorkiem Omen.
> Masz neo czy kabel?

Ani to ani to:D Mam net radiowy, ale mój provider się spisuje ostatnio (tyle ze mną przeszedł
że nie może być inaczej) i jak zakładam serwer to serio ładnie gra działa. Więc się możesz
spokojnie na gg odzywać. Możemy się we 3 również spotkać: Abi, Ty Goofy i ja:)

Pasi, ok 21.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o połączeniu Ducha +Obrona kurde hmm morze bedzie dobry ale te tarcze przecierz on urzywa większość umiejętnośći z tarcz troche kapowato i to ma być czarnoksiężnik dziwne :) hmm a jeszcze jedno to jak lepiej zaczynac najpierw od obrony czy ducha hmm... ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 17:13, Dawid.Sz.18 napisał:

co myślicie o połączeniu Ducha +Obrona kurde hmm morze bedzie dobry ale te tarcze przecierz
on urzywa większość umiejętnośći z tarcz troche kapowato i to ma być czarnoksiężnik dziwne


Zauważyłeś, że w tym momencie zadajesz pytanie i sam sobie na nie odpowiadasz?

Dnia 29.08.2006 o 17:13, Dawid.Sz.18 napisał:

:) hmm a jeszcze jedno to jak lepiej zaczynac najpierw od obrony czy ducha hmm... ? :/

Zależy na co stawiasz - ja bym brał Ducha na początek bo to bardziej ofensywne niż Obrona (jak wskazuje sama nazwa) i pozwoli Ci to szybciej uporać się z wrogiem.

Goofy - ok, możemy się spotkać o 21.30. Odezwij się wtedy na gg a ja założę serwer. Login i hasło takie jak zawsze: omen. Innych też zapraszam jeśli chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować