Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 18:00, mekin napisał:

Można sie dołączyć do gry? :)


Mam być ja, Goofy i Abi jak widać więc jeśli ustawię na 6 osób to dla 3 dodatkowych jest jeszcze miejsce więc zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 08:41, Abi Dalzim napisał:

>można ten problem jakoś rozwiązać?
Kupić nową myszkę? ;P
A tak na poważnie, to ja jakoś nie lubię bezprzewodówek (baterie itp.). Mam optyczną ale z
kabelkiem i nigdy mnie nie zawodzi.

No to mnie pocieszyłeś:P Spróbuje przeinstalować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff witam po kilkodniowej przerwie
Przepraszam za to że znikłem na jakiś czas bez słowa, ostatnio źle się czuję
ALe jutro biore ise od rana za ostrą aktualizację strony, wrzucam jutro rleikty legendarne, wszystkie amulety i Naturę, cos tam dodam do downloadu i pewnie cos sie jeszcze znajdzie co akurat mi dziś z głowy wyleciało
Mój gg 7404636 Pozdrawiam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze grajac na latce 1.15 nie da sie ... grac ... gra notorycznie wyskakuje do windozy co 20min srednio najbardziej stabilna byla dla mnie 1.08 choc tez czasami raz na 4-5h wyskakiwala do windowsa
ale to co sie dzieje po 1.15 to juz przesada, widocznie wina po czesci radeona mojego 9600xt ale jak gra na nim dziala to powinna dzialac stabilnie a nie odpierdzielac takie jajca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo mi do windy jeszcze TQ nie wyskoczył nigdy. Zdarzyło się 2 czy 3 razy, że mi się zawiesił i tylko twardy reset pomógł. Niektórzy mówią, że zauważyli znaczna poprawę po 1.15 jeżeli chodzi o płynność gry - dla mnie nic sie nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, również nie widzę za bardzo poprawy po tej łatce ... Grać się da, ale mimo dobrego sprzętu na wyższe detale nie mam co wskakiwać :\
Chociaż po co mi one ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:13, Abi Dalzim napisał:

> Na moje oko to jest nić Ariadny.
Niczego takiego w grze nie ma. Ale GeoT jest zdolny i zabija potworki gołymi pięściami, więc
może coś nowego odkrył?
;D

To był dżołk oczywiście.
Zassałem wczoraj aktualizację i byc może trochę się polepszyło wchodzenie/wychodzenie do podziemi. Ale momentami na otwartm terenie są sekundowe czkania (teren otwarty, ale pewnie zmiania sie lokacja albo coś). Nadal są dziwne "przychaczki" kiedy często wrzuca się mapę. No i jeszcze dziwniejsze, gdy podnosi przedmioty. Ogólnie nic strasznego ale psuje funa nieco. Egipt trochę bardziej wymagający jest. Na miano najgorszych bestii zasługują robaki grobowe (te gryzące, nie plujące). Zacząłem korzystać z Burzowej Chmury, ale chybe bez przypakowania inteligencji się nie obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 08:34, flymar napisał:

Na miano najgorszych bestii zasługują robaki grobowe

Robale są okropniaste - potrafią zaciukać w kilka sekund jak Cię otoczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 09:18, Abi Dalzim napisał:

> Na miano najgorszych bestii zasługują robaki grobowe
Robale są okropniaste - potrafią zaciukać w kilka sekund jak Cię otoczą :)


Dlatego ja prewencyjnie rzucam na nie Plagę, Wulkaniczną Kulę i z daleka wspieram swojego Mieszkańca - dla niego nawet 5 takich nie jest straszne, a ja mu zginąć też nie dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórym wersja 1.15 coś kaszani. Ale moim zdaniem to nie wina patcha bo u siebie nic złego nie zauważyłem (no poza tym dziwnym drągiem wystającym z ręki :)) a i Abi nie ma problemów i pewnie jeszcze kilka osób się znajdzie.
Ostatnio napakowałem mojego woja przed walką z Telkinem w Egipcie a ten okazał się cienkim bolkiem w porównaniu z czerwiami :D Te robaczki naprawdę są niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka z bossami w TQ jest po prostu śmieszna. Wystarczy tylko co jakiś czas od nich odbiec, łyknąć buteleczkę, wykosić ewentualnych przywołańców (zazwyczaj jednostrzałowcy) i po kłopocie. A już Tyfon jest najprostszy (wszystko to mówię o normalu, bo na Epiku nie zmagałem sie z Tyfonem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 09:33, bombel1981 napisał:

A czy to prawda, że można mieć maksymalnie 65lvl?

Tak, to prawda. Ponoć ma być kiedyś wydany dodatek do TQ i można będzie nabić większy lvl. ale jaki, to już nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 09:35, Abi Dalzim napisał:

Tak, to prawda. Ponoć ma być kiedyś wydany dodatek do TQ i można będzie nabić większy lvl.
ale jaki, to już nie wiem :)


Cieszy fakt, że kiedyś będzie dodatek bo gra jest przednia. A zanim to nastąpi to chyba należy wypatrywać modów za czas jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować