Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2009 o 14:58, jarekao napisał:

Gra ktoś na sprzęcie zbliżonym do minimalnych wymagań. Teraz mam core2duo, 2gb ram i
grafike 512 i gra czasami potrafi przyciąć. W wakacje chce zainstalować na komputerze
troche lepszym od minimalnych wymagań i mam pytanie czy da się grać wmiare płynnie?


---- Zmień kartę graficzną na lepszą, od tego dużo zależy, mi gra przycinała gdy miałem 1 gb ramu, gdy zmieniłem na 2 to chodzi płynnie. Obecnie mam dual core 3800 +, gforce 8800 gts i 2 gb ramu i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:
Jak zrobic, zeby dzialaly savy z innej wersji gry? Tzn mam teraz najnowsza 1.30, zas znalazlem na dysku stara postac z wczesniejszej wersji gry. Wgralem pliki do c:\ my documents/blabla/titan quest ale w grze jej nie widze. Jakas rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wymagania to nie wspominacie o rozdzielczosci,zalezy na jakiej gracie,gra jest nie mloda,obecny hardware jest az za mocny do titan, ja gram na 1440 x 900 wszystko max i czasami przytnie ale to silnik gry taki jest,animacja jest plynna 45kls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cisza nastala na forum :D ..dowiedzialem sie z tym prywatnym adresem ip co pisalem wczesniej ze mam problem z logowaniem do titan w sieci,okazalo sie ze ja czekam a pierwszenstwo maja adresy ip z puli publicznej czyli np: jak ma neostrada, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 09:00, Morte napisał:

Cisza nastala na forum :D ..dowiedzialem sie z tym prywatnym adresem ip co pisalem wczesniej
ze mam problem z logowaniem do titan w sieci,okazalo sie ze ja czekam a pierwszenstwo
maja adresy ip z puli publicznej czyli np: jak ma neostrada, :(


Witam.
Ja gram poprzez aster. Są hosty , na które loguję się bez problemu , są takie na które ni w ząb. Po prostu próbuj. Generalnie im niższy ping tym lepiej .Często się zdarza jednak , że tak egzotyczne pingi jak np 1597 załapują a ping 61 nie.
Jeżeli za pierwszym razem jakiś host ci nie wchodzi, nie próbuj wchodzić nań ponownie. Z doświadczenia wiem , że albo wchodzi się za pierwszym razem, albo w ogóle.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 16:45, HuMaNThe napisał:

Mam takie pytanie:
Jak zrobic, zeby dzialaly savy z innej wersji gry? Tzn mam teraz najnowsza 1.30, zas
znalazlem na dysku stara postac z wczesniejszej wersji gry. Wgralem pliki do c:\ my documents/blabla/titan
quest ale w grze jej nie widze. Jakas rada?


Spróbuj do c:\my documents\blabla\titanquest\savedata\main

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brade bardzo ci dziekuje za odp. :D tez to zauwazylem ale martwilem sie bo z regoly na 20 hostow 1 sie zaloguje i zanim znajde cos co pasuje pod moja postac to mija pol godziny albo w ogole ,.Pani w aster mowila ze priv ip czeka w kolejce hehe,te kobity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 13:51, HuMaNThe napisał:

Kolejny problem - przeniosłem savy, działają, postacie maja wszystkie itemy ale karawany
są zupełnie puste : | Można coś na to poradzić?


Przykro mi, ale niestety nie, chyba że możesz jeszcze coś cofnąć i przerzucić wszystkie przedmioty z karawany, (te z obszaru transportu również), na postacie wtedy się zachowają , jeżeli nie masz miejsca to robisz tzw. postacie muły tak jak w Diablo II. Podczas przenoszenia sejwu obszar karawany nie jest zapisywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczescie mialem je jeszcze zapisane, wiec przenioslem je do programu TQVault.
Czy ma ktos postac w miare dobra, ktora nie przechodzila jeszcze misji "wsrod ruin" za trzecim miastem w dodatku? Mam bug w tej misji i nie mgoe jej zakonczyc wiec potrzebuje kogos kto pojdzie ze mna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 19:28, HuMaNThe napisał:

Na szczescie mialem je jeszcze zapisane, wiec przenioslem je do programu TQVault.
Czy ma ktos postac w miare dobra, ktora nie przechodzila jeszcze misji "wsrod ruin" za
trzecim miastem w dodatku? Mam bug w tej misji i nie mgoe jej zakonczyc wiec potrzebuje
kogos kto pojdzie ze mna :P


Ja bym ci chętnie pomógł gdyż mam zbójkę która obecnie ubija lamie i anteoki na Soronis tak więc jeszcze odrobinę mi brakuje ale z twoją pomocą mam nadzieję że szybko dojdziemy do Epiru:) Odezwij się do mnie na gadulca to ustalimy co, jak i kiedy. Numer podawałem parę razy w wątku o handlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogralbym z wami :( ale nie zaloguje sie bo w mym przypadku to loteria trafic na serwer co zalapie yh. a ostatnio gram w podstawke postacia ktora mialem na 4 lvl przed zainst.dodatku,tym razem do ziemi dalem nature a nie sen jak w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem ostatnio z amerykaninem w sieci,ma zwiastuna na dwie bronie,poziom33,ja patrze a on wszystko w inteligencje wpakowal,obrazenia ok100 i byl w 3 akt.podziwiam go za upor do walki.dalem mu bron,ale nic nie moze zalozyc ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam rozpoczac granie druga postacia, walczaca na odleglosc i nie wiem jakie mistrzostwa wybrac zeby sie ciekawie gralo :D Myslalem nad lowy+ziemia i tak rozplanowac skille:
http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Avenger&master1=7&master2=1&sa=7&m1=32-0-0-6-12-12-6-0-0-0-0-0-12-0-8-0-6-0-0-12-6-0&m2=32-12-0-8-0-0-0-0-16-0-10-8-0-0-0-12-0-0-12-8-0

Czyli zmaksowac obrazenia lukiem i zywiolaka, zeby mogl brac na klate bossow :P Tylko czy takie cos sie sprawdzi? Czy w 3 czy 4 akcie nie okaze sie, ze zywiolak jest za slaby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na normalu to jeszcze pojdzie ten wymaxowany zywiolak,ale dodasz jeszcze wilki i elfice z natury to przytszymaja dluzej hordy,ja mam przywolawce ziemia i natura lecz w podstawce na 14 lvl na kostur,ale nie podoba mi sie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki,ty chcesz lowy a mi natura sie skojazyla..-ps.edytowac nie moge.z tel pisze..- do lowow wez typowo zbrojne mistrzostwo,nie bierz magicznego czyli ziemi burzy lub ducha,takie jest me zdanie. ale to kwestia kto co lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 13:52, Turner_William napisał:

HuMaNThe będziesz grał z jakimiś modami? i czy tylko na normalu?

Prawdopodobnie z modem mnozacym potwory x3 i na normalu, lecz w przyszlosci moze bede chcial przejsc wyzsze poziomy trudnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, nareszcie udało mi się pokonać Tyfona nową postacią.

Pod koniec walki byłem o krok od zgonu przez jego wysysanie życia i deszcz meteorytów, ale na szczęście sztandar zdążył się w porę zregenerować. Z czystym sumieniem mogę teraz rozpocząć maraton do Hadesu. ;)

20090612145455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować