Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dobra dzięki. Jeszcze jedno pytanie: jaki jest max poziom? Bo strasznie dużo umiejętności, a mało punktów :P

Ten mod: "xmax", co on robi? Skąd go pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecko09
Podczas gry najedź myszką na portret postaci w lewym górnym rogu

necron1501
W podstawce 65 lvl, w dodatku 75 lvl. Xmax możesz pobrać z "Titanquest.gram.pl", dział Download

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:49, Pawlo09 napisał:

na ile godzin gra starcza?


w CD-action czytałem że rekordziści przechodzili tę grę w 30 godzin a tacy normalni to 60h.

Jeśli chodzi o drogę do wyroczni to potrzebuje tylko nakierowania gdzie iść z obozu Spartan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 17:58, NecroVisioneR napisał:

Witam,czy możecie mi powiedzieć czy historia w TQ wciaga,czy jest ciekawa,intrygujaca?Bo
jesli nie to nawet nie instaluje

To nie jest RPG! Nie masz co liczyć na fabułę w stylu Baldurs Gate. Titan to takie Diablo w starożytnej Grecji (między innymi). Jak lubisz Diablo, to się nawet nie zastanawiaj tylko instaluj :)
Jak nie lubisz, to z czystym sercem możesz odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem a nie chciałem zakładać już nowego tematu, nigdzie także nie znalazłem rozwiązania ale nadal szukam...
Mam Titan Quest z CDAction, dziś dokupiłem dodatek.
I mam problem, wszystko pięknie działa gdyby nie to że jak wchodzę do multiplayera i chcę odświeżyć listę aby ujrzeć servery wyskakuje mi taki oto błąd jak na obrazku.
:( czy wie ktoś jak to naprawić? Reinstalacja pomoże czy coś innego trzeba zrobić?
Z góry dziękuje..
Dodam że dziś rano także robiłem formata systemu

20091102204923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 20:51, Przemkoj napisał:

Hej. Mam problem a nie chciałem zakładać już nowego tematu, nigdzie także nie znalazłem
rozwiązania ale nadal szukam...
Mam Titan Quest z CDAction, dziś dokupiłem dodatek.
I mam problem, wszystko pięknie działa gdyby nie to że jak wchodzę do multiplayera i
chcę odświeżyć listę aby ujrzeć servery wyskakuje mi taki oto błąd jak na obrazku.
:( czy wie ktoś jak to naprawić? Reinstalacja pomoże czy coś innego trzeba zrobić?
Z góry dziękuje..
Dodam że dziś rano także robiłem formata systemu


Uruchom grę z prawami administratorskimi. Prawy klik na skrócie i wybierz "Uruchom jako Administrator".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to z tymi serialami do multi gry z CD-Action jest? Jak wchodzę pod adres podany przez nich - to mi wyskakuje info, że nie ma seriali ! wtf??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:21, BluesBoy napisał:

Jak to z tymi serialami do multi gry z CD-Action jest? Jak wchodzę pod adres podany przez
nich - to mi wyskakuje info, że nie ma seriali ! wtf??


Musiałeś się spóźnić – seriali było tyle ile kopii CD-a a skoro jeden koleś kupił a miał zamiar pograć z kumplem to dał mu płytkę a kumpel wziął tylko numer ze strony - czyli po prostu go ukradł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 16:07, Orion napisał:

Którędy mam wyjść z obozu spartan, aby dojść do tej wyroczni lub do tego kolesia na "T"?


Proszę o dopowiedź, bo grać nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 15:26, NecroVisioneR napisał:

Witam czy ktoś z was zna sposób na tego cyklopa co stoi na drodze do gaju oliwnego??Ja
przeszedłęm obok niego bo praktycznie nie da się go zabic na moim lvl[11]

Da się wojem - trzeba trochę potów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować