Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Miałem dość długą przerwę z TQ, w ogóle to grałem tylko natura/łowy i nie dało się tym rozwalić ostatniego bosa na normalnym. Co polecacie żeby przyjemnie się grało? Jakieś fajne połączenie i proporcje punktów do inwestycji żebym potem nie żałował, myślałem nad duch/łotrostwo albo coś z burzą. I jak wygląda gra na multi? Muszę mieć do tego postać czy gra się tak jak na kampanii?

PS: Nie mam dodatku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób połączenie łowów i łotrostwa (zbój chyba to jest) na włócznie. Masakruje wszystko. Punkty statystyk tylko w zręczność i siłę.

Bulid na TQ bez dodatku: http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Brigand&master1=6&master2=7&sa=15&m1=32-8-6-1-0-0-8-0-6-12-0-0-12-0-0-8-8-0-8-0-0&m2=32-0-0-6-0-12-4-0-8-0-0-8-0-0-8-10-6-0-6-0-0-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 18:49, Abi_Dalzim napisał:

Zrób połączenie łowów i łotrostwa (zbój chyba to jest) na włócznie. Masakruje wszystko.
Punkty statystyk tylko w zręczność i siłę.

Bulid na TQ bez dodatku: http://www.titancalc.com/TitanCalc.asp?mastery=Brigand&master1=6&master2=7&sa=15&m1=32-8-6-1-0-0-8-0-6-12-0-0-12-0-0-8-8-0-8-0-0&m2=32-0-0-6-0-12-4-0-8-0-0-8-0-0-8-10-6-0-6-0-0-0

A zostaną mi jakieś punkty, bo ja w ogóle nawet nie pamiętam jak tam się gra, jakich skilli używać do tego i przedmiotów :P? I właśnie wcześniej kiedyś grałem i zabójcą i czymś z łowami nie za bardzo mi się to podobało, jest coś innego :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2009 o 19:02, Grodhar napisał:

A zostaną mi jakieś punkty, bo ja w ogóle nawet nie pamiętam jak tam się gra, jakich
skilli używać do tego i przedmiotów :P? I właśnie wcześniej kiedyś grałem i zabójcą i
czymś z łowami nie za bardzo mi się to podobało, jest coś innego :P ?


Jak chcesz coś innego to może wojna + obrona ?? Bardzo mocne połączenie, a jak używać skilli i przedmiotów to sam na pewno ogarniesz w czasie gry, zresztą na normalu i tak nie zdobędziesz itemów do bulidu :P więc jak przejdziesz normal to się zacznij zastanawiać nad itemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi-Dalzim
Dobry build na zbója. Zawiera jedno ale - krwawienie. Jest to skill marny i rozwijamy go, gdy mamy jakieś wolne punkty. W tym wypadku polecam rozwinąć Salwę kosztem krwawienia - wyjdzie o wiele lepiej

MasterHADES
Itemki z buildów znaleść można, ale nie będą one aż tak dobre jak ich wersje z legendy

Grodhar
http://titanquest.gram.pl/mistrzostwa.php
Wybierz co cie interesuje a my ci powiemy czy ci się spodoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 13:39, kreciuch napisał:

Abi-Dalzim
Dobry build na zbója. Zawiera jedno ale - krwawienie. Jest to skill marny i rozwijamy
go, gdy mamy jakieś wolne punkty. W tym wypadku polecam rozwinąć Salwę kosztem krwawienia
- wyjdzie o wiele lepiej

Z tego co pamiętam to salwa działa tylko z łukami. A to jest build na włócznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:23, Abi_Dalzim napisał:

Z tego co pamiętam to salwa działa tylko z łukami. A to jest build na włócznie.

Salwa działa również z włóczniami ;)
"Volley - A combat technique that uses the spear or bow to rapidly strike three times in succession." (przepisywałem z TitanCalc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko ;) opłaca się pakować jakiekolwiek punkty w pułapki u łotrzyka ?? Czy lepiej zachować je sobie na drugie mistrzostwo którym jest u mnie natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 17:16, masterHADES napisał:

mam pytanko ;) opłaca się pakować jakiekolwiek punkty w pułapki u łotrzyka ?? Czy lepiej
zachować je sobie na drugie mistrzostwo którym jest u mnie natura :)

Możesz spróbować, a jak Ci się nie spodoba, to cofnąć punkty. Choć dla mnie pułapki są cienkie.

-->Lfdracon - Faktycznie :) Nie zwróciłem uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 13:39, kreciuch napisał:

Abi-Dalzim
Dobry build na zbója. Zawiera jedno ale - krwawienie. Jest to skill marny i rozwijamy
go, gdy mamy jakieś wolne punkty. W tym wypadku polecam rozwinąć Salwę kosztem krwawienia
- wyjdzie o wiele lepiej

MasterHADES
Itemki z buildów znaleść można, ale nie będą one aż tak dobre jak ich wersje z legendy

Grodhar
http://titanquest.gram.pl/mistrzostwa.php
Wybierz co cie interesuje a my ci powiemy czy ci się spodoba czy nie


Myślałem nad charakternikiem, zbójem albo skrytobójcą może, paladynem lub czarodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem misji od wyroczni w Delfach, która polega na znalezieniu źródła potworów, miałem znaleźć wskazówkę w Parnassus Cave ale nic nie znalazłem. Coś przegapiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:23, BoloMaster napisał:

dostałem misji od wyroczni w Delfach, która polega na znalezieniu źródła potworów, miałem znaleźć wskazówkę w Parnassus Cave ale nic nie znalazłem. Coś przegapiłem?

Nie. Wyjdź z jaskiń, dojdziesz do obozu potworów. Wtedy zadanie się zaktualizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:23, BoloMaster napisał:

dostałem misji od wyroczni w Delfach, która polega na znalezieniu źródła potworów, miałem
znaleźć wskazówkę w Parnassus Cave ale nic nie znalazłem. Coś przegapiłem?

Musisz iść cały czas przed siebie i rozwalać hordy potworów wkońcu się zaliczy zadanie. Warto do tego questa wziąść ze sobą dużo misktur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 20:39, HaatreT_ReviveD napisał:

Mam pytanko. W immortal thronie na Rodosie obok fontanny między plażą a lasem są takie
drzwi.
Zamknięte, a strażnika nie ma. O co z tym chodzi? Btw dopiero normala skończyłem.


Potrzebny jest klucz. Zwie się on "Najwyższy władca" i można go dostać przy odrobinie szczęścia od Hadesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w podstawce są jakieś ''''mysterious'''' :D ?

Właśnie jakieś drzwi czy coś ukrytego, czy opłaca się cofać czy tylko jechać do przodu :P ?
I mam prośbę, mógłby mi ktoś podać listę questów pobocznych, bo za niektóre są chyba talenty do rozdania, a znając życie to coś przegapię :D

PS: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9813&pid=12252 - wciąż aktualne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:23, Grodhar napisał:

Myślałem nad charakternikiem, zbójem albo skrytobójcą może, paladynem lub czarodziejem.


Charakternik i paladyn to typowe klasy hybrydowe, łączące jedno mistrzostwo dobre do walki w zwarciu, oraz jedno typowo magiczne. W multi jeszcze nie spotkałem się z charakternikiem, z paladynem - owszem. Ogólnie takie łączenie klas ma sens tylko wtedy, gdy z danych mistrzostw rozwiniesz zdolności typowo magiczne, lub bojowe ( do walki w zwarciu ), inaczej odbije się to na sile postaci. Owszem, zwykły poziom trudności pokonasz bez większych problemów, ale legendarny i epicki mogą być już nie do przejścia.

Skrytobójca, polecam, dobra postać, stworzona by walczyć dwoma broniami jednocześnie, najbardziej preferowane te, z dużą szybkością ataku. Jednakże, dostajemy coś za coś, wysoki dmg, a zamian za kiepskawą obronę, ale nie można mieć wszystkiego. :P

Co do zbója, to sam mam taką postać, póki co na poziomie 14. Muszę przyznać, że spisuje się bardzo dobrze, a będzie jeszcze lepiej gdy dojdą do tego wyższe umiejętności z mistrzostwa łowów. Ogólnie, jest to silna postać, uzyskująca wysoki dmg od obrażeń kłutych ( najwyższe ze wszystkich klas ), oraz krwawienia czy trucizn, do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 20:23, Grodhar napisał:

Czy w podstawce są jakieś ''''mysterious'''' :D ?

Właśnie jakieś drzwi czy coś ukrytego, czy opłaca się cofać czy tylko jechać do przodu
:P ?
I mam prośbę, mógłby mi ktoś podać listę questów pobocznych, bo za niektóre są chyba
talenty do rozdania, a znając życie to coś przegapię :D

PS: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9813&pid=12252 - wciąż aktualne :P



----- Myślę że na normalu można sobie odpuścić, chyba że się chce nabić poziom postaci, ale trzeba uważać na bosów którzy tam są, zwłaszcza na Tokseusza (chyba że nie przejmujesz się liczbą zgonów:)), skądinąd dla samego ich zobaczenia może warto, ale zobaczysz tych samych (tyle ze silniejszych) zarówno na epiku, jak i na legendzie, natomiast na epiku i legendzie możesz w ostatniej skrzyni znaleźć ciekawe zestawy przedmiotów, ale to już niespodzianka :).
Ja skompletowałem je wszystkie robiąc parę podejść na epiku, można tam również znaleźć fioletowe przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować