Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Filip92... oj bieda, a ja myślałem, że polski to jednak nie taki trudny język :/

Wracając do TQ. To mam dwa pytania:
1) Jaki jest najlepszy set dla Obrońcy z niebieskich, bo na legendarne rzeczy jeszcze nie licze?
2) Jak jest po angielsku Obrońca w TQ, bo na Defender nie zawsze rozumieją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:45, Filip92 napisał:

Podono FRATER który bedzie w CDA podobno moze być lepszy od Titan Queasta. Nie wiem czemu choc
osobiście w niego nie grałęm. to FRATER może byc lepszy od TQ


W ostatnim numerze było demo - eee takie sobie TQ znacznie lepsze - TQ pierwszy gra typu action rpg w świecie antyku - szkoda tylko że nie dali ekwipunku na modłę Rzymu - zbroja segmentowa czy scutum itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce bronie dwuręczne i w dodatku chce religie celtycką :P

Tak pozatym to taki handel jak jest w TQ jest troche do bani :/ Chciałem handlować z kimś mojego poziomu (znaczy się z podobnym uzbrojeniem), a tu mi wybiega jakiś 55LV pokazuje fioletowe i pyta jakie ja mam... niech spier.... ja nie mam żadnych fioletowych jeszcze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:31, MINIONQ napisał:

2) Jak jest po angielsku Obrońca w TQ, bo na Defender nie zawsze rozumieją?

Nazwa Mistrzostwa to nie obrońca,ale Obrona - Defence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:44, DemonCleaner napisał:

Co Wy o tym sądzicie?

Tez jestem tego zdania i dlatego nigdy nie używam żadnych edytorów itp. bo potrafią obrzydzić skutecznie grę na długie miesiące (miałem tak z Diablo - po użyciu pewnych programów i kilkugodzinnej grze z nimi nie chciało mi się tykać Diablo przez 6 m-cy). TQ Valut używam tylko i wyłącznie do przerzucania itemków i do niczego więcej.
Myślę, że dlatego Twórcy TQ nie zdecydowali sie na wprowadzenie dueli w grze, bo byłoby pełno oszustów z podkręconymi postaciami i wypasionymi itemami. A wtedy takie pojedynki nie miałyby sensu. A tak, to można zaszkodzić co najwyżej sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisjaj fajne przedmioty znalazłem opończa epicka i dwie bronie epickie i 3 rzadkie fajnie nie ? Jestem w Babilonie i ten Telkin co był w egipcie był łatwiejszy od tego w grecij nie rozumiem czemu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno pytanie który mielscie level jak doszliscie do Babilonu ? Ja 25 lvl, ale zaraz chyba pójde sobie do egiptu bić zeby narobic do trzydziestki lvl i byc super dobry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja hp na 41 skromne 2700.

Tak pozatym właśnie zabiłem tego Legendarnego Talosa.
Oto moja taktyka walki z nim, dla każdego używającego broni w zwarciu:
1) Koniecznie trzeba mieć coś co spowalnia atakiem, mi jako obronie wystarczyła umiejętność tarczy.
2) Sporo miksturek
3) Kiedy palant podnosi noge, by tupnąć, trzeba odbiec i niech se tupie. Potem znów podbiec i go lać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:14, turtlesomaniak1 napisał:

nom tyle ze znajduje ciagle toporki :P a wole toporek z 50-70 niz mieczyk 30-40
ile macie hp? ja na 29 lvl -1905



Sorki, że jeden pod drugim, ale...
Turtle polecam bardziej patrzeć na obrażenia zadawane na sekunde niż obrażenia broni. Gdyż w praktyce używanie słabszego mieczyka, może szybciej zabijać przeciwników. Tak samo jeżeli masz np. chmure burzową, która dodaje ileś obrażeń do ataku, to lepiej będzie działać z szybszą bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ukończyłem... Taki jakiś niedosyt. Tyfon owszem, zrobiony fajnie ale coś tak od orientu zabrakło chyba twórcom weny. Neandertalczycy (?) Ja rozumiem yeti w Himalajach, tygrysołaki w Indiach ale neandertalczycy na lwach(!?) szablowych (!?). Dżizas!! A gdzie jest hydra z okładki ja się pytam? Bestarium niestety ograniczone. A Olimp? Spodziewałem się tam tytanów przynajmniej kilku, z różnymi mocami itp. a tu lipa. Do tego na Olimpie z 5 razy zginąłem i co... i bieg na przełaj, bo jedyna fontanna jest na starcie. "Sie mi to nie podoba":\ Odpaliłem sobie potem Dungeon Siege 2 i powiem Wam, że z przyjemnością odsapnąłem od TQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 16:31, flymar napisał:

(..) A gdzie jest hydra z okładki ja się pytam? (..) Do tego na Olimpie z 5 razy zginąłem i co... i bieg
na przełaj, bo jedyna fontanna jest na starcie. (..)


Hydry poszukaj na legendarnym poziomie trudności w Grecji (ogólnie jest kilka takich potworów, których nie ma na normalnym), a bieg na przełaj to (dla mnie - gram czystą obroną) konieczność przy farmowaniu Tyfona - spora oszczędność czasu.

Latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 17:08, turtlesomaniak1 napisał:

mi chodzi o umiejetnosc ktora uzywa naciskajac PPM

Chyba to jest jakaś umiejętność zwizana z atakiem tarczą, ale nie jestem pewien bo obroną nie grałem, a na filmie nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować