Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

World of Warships

306 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2015 o 01:02, Budo napisał:

Heh, podoba mi się :)
Oczywiście nic nie ogarniam, ale jest fajnie póki co. Zagrałem może ze 4 bitwy Gremlinem.


Budo jaki masz nick? Wieczorem możnaby plutony popływać Gremlinem, bo w grupie prościej jego problem z działami okiełznać - obrót jak w pancernikach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 02:22, Ichvander napisał:

Jak udaje sie Tobie przebic krazownikiem do lotniskowcow to podziwiam, szczerze ;) ja
niszczycielami czesto nie daje rady :P


Wystarczy nie wciskać na początku cała na przód, śledzić sytuację na minimapie i zawsze się jakaś luka znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No wieże zasilane chomikami. Nick jak w czołgach, ImKilaya. Ostrzegam, że nic nie czaję i mam dopiero kilka gier i żadnych statków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 21:38, Budo napisał:

/.../

No wieże zasilane chomikami.


Tylko te chomiki muszą obracać dość ciężkie wieże z bardzo dobrą artylerią tak w ogóle - jest to jeden z mocniej uzbrojonych niszczycieli w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Coś nie mogłem Cię dodać do cumpli.
Na zdjęciu wkurzony lotniskowiec próbuje się ratować, ale na darmo. Gość siedział w samym kącie mapy i jełop tak się ustawił, że nie mógł wypłynąć. Więc jak się tam znalazłem, to jedyne co mógł zrobić, to wysłać samoloty i czekać na śmierć.

20150416002608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo jestem jakis ulomny, albo za cholere grac niszczycielami nie potrafie. Widza mnie z 6-7 km, unikam pociskow jak moge, ale dalej torped nie potrafie poprawnie wystrzelic. Albo duzo za wczesnie, albo za pozno. A (jak mi sie uda :P) wyrzucam je z ok. 3-4 km. Masakra :P tak mnie wpienia ta klasa, ze jeszcze bardziej chce sie nauczyc jak nimi plywac :D

EDIT: w ostatniej grze w langleya nie trafilem torpedami a to przeciez stodola na wodzie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 01:01, Ichvander napisał:

Albo jestem jakis ulomny, albo za cholere grac niszczycielami nie potrafie.


Pływaj jak kot z pęcherzem lub kobieta na zakupach - zmieniaj kierunek co 3 sekundy (jest już coś na wzór AimBot), staraj zaznaczać "X" cel który chcesz storpedować a pokaże Ci się odpowiedni celownik. Pamiętaj, że przeciwnik widząc torpedy stara się manewrować a im dalej jestes od niego tym trudniej trafić. Staraj się, też po wybraniu torped zmniejszyć ich "rozstrał" poprzez wciśnięcie jeszcze raz 3 na klawiaturze - mniejsza odległość od torped teraz to większa szansa na wcelowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej ta gra może mieć potencjał!!! Muszę w nią zagrać. Pamiętam, że nie raz na kartkach w kratkę grałem w statki :D to jest to samo jak widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem byłoby zrobić jak w 3/4 innych tematów postu z samymi namiarami na graczy - możnaby wtedy pływać razem a to o wiele więcej daje frajdy na Randomie :)

Aby dodać kogoś do znajomych należy:

1) Znać nick
2) Znając nick kliknąć w Porcie w taką małą czerwoną belkę na spodzie ekranu po lewej stronie i wpisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że bitwami morskimi się nieco interesuje, szczególnie w wydaniu drugowojennym, to chyba spróbuje sił w tej grze. Choć pewnie będę musiał ją potraktować trochę z przymrużeniem oka, bo na przesadny realizm nie liczę. Niestety z tego co wyczytałem zabraknie tutaj okrętów podwodnych, a te są moją ulubioną działką. Zapewne ciężko byłoby zbalansować rozgrywkę w takiej grze, gdyby zostały one wprowadzone - pewnie multum osób kampiło by spod wody i trzeba by wprowadzać cały skomplikowany system obrony przeciwpodwodnej ;)

Wiadomo choć w przybliżeniu kiedy rozpocznie się open beta, bo póki co trzeba coś tam kupić, żeby móc pograć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mi się właśnie najlepiej gra niszczycielami. Strasznie wkurzają mnie za to pancerniki. Nie chcę przesadnie psioczyć, bo jeszcze kongo nie mam. Dojdę do kongo i wtedy zobaczę, bo tym się pływa już jak prawilnym pancernikiem. Póki co zdecydowanie niszczyciele i japońskie krążowniki to moje ulubione okręty :)

alexiej---> no albo to ja jestem dziwny, albo nie działa mi dodawanie do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2015 o 16:38, Wszystkozajete napisał:

Jako że bitwami morskimi się nieco interesuje, szczególnie w wydaniu drugowojennym, to
chyba spróbuje sił w tej grze. Choć pewnie będę musiał ją potraktować trochę z przymrużeniem
oka, bo na przesadny realizm nie liczę.


Czytałeś Drugą Wojnę Światową Na Morzu? Jeśli nie, to polecam, zaczytywałem się tym z wypiekami jako młody grzdyl :) Jeśli chodzi o realizm to nie jest źle. Oczywiście jest arkadówka i zręcznościówka, ale przyłożyli się. Historyczne działa, charakterystyki okrętów, odwzorowanie. Modele są piękne i szczegółowe.

Dnia 16.04.2015 o 16:38, Wszystkozajete napisał:

Niestety z tego co wyczytałem zabraknie tutaj
okrętów podwodnych, a te są moją ulubioną działką. Zapewne ciężko byłoby zbalansować
rozgrywkę w takiej grze, gdyby zostały one wprowadzone - pewnie multum osób kampiło by
spod wody i trzeba by wprowadzać cały skomplikowany system obrony przeciwpodwodnej ;)


Niszczyciele by miały jeszcze więcej do roboty niż teraz. No ja też bym chciał okręty podwodne, ale chyba były by niemożliwe do balansu, tak jak napisałeś.

Dnia 16.04.2015 o 16:38, Wszystkozajete napisał:

Wiadomo choć w przybliżeniu kiedy rozpocznie się open beta, bo póki co trzeba coś tam
kupić, żeby móc pograć?


Nie wiadomo, ale już niedługo. Teraz musisz kupić okręt premium, żeby dostać dostęp. Jak będzie coś wiadomo o open becie, to będę krzyczał w wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak w ogóle, jak chcesz potrenować niszczyciele, to pływaj Sampsonem- amerykański tier 2, straszna bestia. Jest bardzo dobry do treningu, bo szybki i zwrotny, a przy okazji ma szybkie przeładowanie torped. Także można sporo trenować celność, a walczysz z wolnymi i klocowatymi statkami typu kawachi, katori, czy inne. Wrogie niszczyciele za to nauczą Cię robić zwroty i uniki od torped :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 13:44, Budo napisał:

Czytałeś Drugą Wojnę Światową Na Morzu? Jeśli nie, to polecam, zaczytywałem się tym z
wypiekami jako młody grzdyl :)


Niestety nie, gdyż w moim przypadku zainteresowanie wojną na morzu skupiło się głównie na wojnie podwodnej i to głównie w tej tematyce się zaczytuje do tej pory. Chociaż rozwijając temat bitwy wielkich okrętów też mnie zainteresowały, ale tu skupiłem się raczej na oglądaniu filmów/dokumentów, ewentualnie czytaniu czegoś w necie. Z tego co widzę książka już "nie pierwszej świeżości" ale tak czy siak dzięki za info, jak będę miał okazję to być może przyjrzę jej się bliżej :)

Dnia 19.04.2015 o 13:44, Budo napisał:

Nie wiadomo, ale już niedługo. Teraz musisz kupić okręt premium, żeby dostać dostęp.
Jak będzie coś wiadomo o open becie, to będę krzyczał w wątku.


Właśnie tylko jak tak patrzę na tej stronie, do której podałeś wcześniej linka, to ceny oscylują przynajmniej w okolicach 100 zł za jakieś pakiety premium. Da się tam kupić coś za jakieś drobniaki? ;)
W każdym razie nie śpieszy mi się aż tak, więc spokojnie poczekam sobie na wersję otwartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Musisz kupić jeden z tych trzech okrętów, drogie nie są, ale tanie też nie...
https://eu.wargaming.net/shop/wows/

Tamta książka poświęca sporo miejsca na wojnę podwodną, szczególnie z perspektywy u-bootów i konwojów. Świeża nie jest, ale to dobra i obiektywna lektura, w dodatku fajnie napisana. Jak gdzieś wyłapiesz, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, gra jest fajna. Dokopałem się już do pierwszego krążownika z pradziwego zdarzenia- japoński tier 6 Aoba, gra się ciekawie. Muszę powiedzieć, że linie są zróżnicowane, jednostki wyglądają pięknie, dźwięki i muzyka na wysokim poziomie. Słyszałem, że gra po kilkuset bitwach się nudzi, ale jeszcze nie stwierdziłem :)
Na drugiej fotce ciekawostka- nie wiem jak ja to zrobiłem, ale udało mi się przeciąć gościa wpół płynąc na wstecznym xD

20150422001825

20150422001830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2015 o 00:18, Budo napisał:

Na drugiej fotce ciekawostka- nie wiem jak ja to zrobiłem, ale udało mi się przeciąć
gościa wpół płynąc na wstecznym xD


Zniszczyłeś Gremlina! Ty zły! :)

Ja akurat na teraz utknąłem na 4 tierach poza Murmańskiem i Gremlinem i gra mi sie przyjemnie :) Plus mam już 1 wszy pancernik <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować