Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż 3DS-a w Japonii w 2014 roku napędzana przez nowe modele

14 postów w tym temacie

Po tym roku raczej czekam na przecene WiiU i od razu kupię. Dużo świetnych tytułów tym bardziej by pobawić się w towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 11:51, One_of_the_Many napisał:

> Po tym roku raczej czekam na przecene WiiU i od razu kupię. Dużo świetnych tytułów
tym
> bardziej by pobawić się w towarzystwie.
Pomyliłeś WiiU z N3DS?


Napisałem raczej czekam czyli prędzem bym brał wiiU niż 3dsa na którego za dużo dobrych tytułów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że jeśli trafią do polski to cena LL będzie wynosić tyle co za WII U lub co najmniej 999zł ;( a szkoda bo fajnie byłoby takie cacko mieć. 2DS jakoś mi nie przypadł do gustu za to LL jak najbardziej. Ciekawe jak wyglądałyby gry na tak dużym ekranie z zwykłego NDS''a (jeśli obsługuje bo tego nie wiem na pewno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Coś czuję, że jeśli trafią do polski to cena LL będzie wynosić tyle co za WII U lub co
> najmniej 999zł ;( a szkoda bo fajnie byłoby takie cacko mieć. 2DS jakoś mi nie przypadł
> do gustu za to LL jak najbardziej. Ciekawe jak wyglądałyby gry na tak dużym ekranie z
> zwykłego NDS''a (jeśli obsługuje bo tego nie wiem na pewno).
>

Tylko, że LL wyszedł już dawno w Europie, pod nazwą 3DS XL i można kupić go w Polsce, za jakieś 700zł. I tak, obsługuje gry z pierwszego NDSa. Chyba że chodzi ci New Nintendo 3DS LL, na którego jeszcze poczekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Coś czuję, że jeśli trafią do polski to cena LL będzie wynosić tyle co za WII U
> lub co
> > najmniej 999zł ;( a szkoda bo fajnie byłoby takie cacko mieć. 2DS jakoś mi nie przypadł
>
> > do gustu za to LL jak najbardziej. Ciekawe jak wyglądałyby gry na tak dużym ekranie
> z
> > zwykłego NDS''a (jeśli obsługuje bo tego nie wiem na pewno).
> >
>
> Tylko, że LL wyszedł już dawno w Europie, pod nazwą 3DS XL i można kupić go w Polsce,
> za jakieś 700zł. I tak, obsługuje gry z pierwszego NDSa. Chyba że chodzi ci New Nintendo
> 3DS LL, na którego jeszcze poczekamy

Niestety ale się mylisz. 3DS XL to nie to samo bo nowy ma kolorowe przyciski na wzór z SNES''a i dodatkowy mini analog. Poza tym napisałem wyraźnie "... jeśli trafią do polski...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2015 o 11:52, Kafar napisał:

> > Po tym roku raczej czekam na przecene WiiU i od razu kupię. Dużo świetnych
tytułów
> tym
> > bardziej by pobawić się w towarzystwie.
> Pomyliłeś WiiU z N3DS?

Napisałem raczej czekam czyli prędzem bym brał wiiU niż 3dsa na którego za dużo dobrych
tytułów nie ma.


Na pewno więcej jest moim zadniem na 3DSa dobrych exclusivów niż na Wii U. Na Wii U masz tylko Bayonette 2 i Mario Kart 8. Cała reszta gier jest dostępna na wielu innych platformach jak PC, PS3 czy właśnie 3DS. Na 3DSa z kolei masz tony gier z serii Shin Megami Tensei, Etrian Odyssey, Pokemony, Fire Emblem, Bravely Default, Rune Factory 4, Fantasy Life i wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeczytaj jeszcze raz co to przeczytałem. Model z kolorowymi przyciskami, analogiem i innymi zmianami nazywa się New Nintendo 3DS XL. I go rzeczywiście nie ma w Polsce. Nintendo 3DS XL jest już dawno, do kupienia za około 700 PLN. Więc nie mylę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2015 o 15:49, Rizzan napisał:

Na pewno więcej jest moim zadniem na 3DSa dobrych exclusivów niż na Wii U. Na
Wii U masz tylko Bayonette 2 i Mario Kart 8. Cała reszta gier jest dostępna na wielu
innych platformach jak PC, PS3 czy właśnie 3DS. Na 3DSa z kolei masz tony gier z serii
Shin Megami Tensei, Etrian Odyssey, Pokemony, Fire Emblem, Bravely Default, Rune Factory
4, Fantasy Life i wiele innych.


No i tu widać jak bardzo nie wiesz co wyszło w ciągu całego roku na WiiU. Zgodzę się na przenośne konsole Nintendo zawsze się mówiło że jest TONA.. ale zazwyczaj nazywało się tą tone brzydkimi słowami a nie "grami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować