Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dying Light - podkładka pod mysz gratis do zamówień przedpremierowych w sklepie gram.pl!

12 postów w tym temacie

gram.pl

Każdy, kto złoży pre-order na grę Dying Light w sklepie gram.pl otrzyma bonus w postaci podkładki pod mysz komputerową. Dzięki niej walka z zombie stanie się bez wątpienia znacznie łatwiejsza!

Przeczytaj cały tekst "Dying Light - podkładka pod mysz gratis do zamówień przedpremierowych w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten gratis dotyczy tylko zamówień na PC, czy także wersji konsolowych ?

Czy do zamówień złożonych w grudniu, także dodacie ten gratis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2015 o 15:27, elmartin napisał:

Czy ten gratis dotyczy tylko zamówień na PC, czy także wersji konsolowych ?

Czy do zamówień złożonych w grudniu, także dodacie ten gratis ?


Napisane jest "każdy" czy niezależnie od wersji :)
A znając gram.pl to prezent będzie do wszystkich pre-orderów, także tych złożonych przed ogłoszeniem całej akcji.
Inaczej byłoby raczej niesprawiedliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w takim razie mam pytanie.
Czy dodaliście już opcje odbiorów osobistych nie wymagających opłat z góry?
Zawsze u was zamawiałem w ten o to sposób i nie wiem czemu to zmieniliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
>
> Napisane jest "każdy" czy niezależnie od wersji :)
> A znając gram.pl to prezent będzie do wszystkich pre-orderów, także tych złożonych przed
> ogłoszeniem całej akcji.
> Inaczej byłoby raczej niesprawiedliwie :)

Dzięki, co ja bym bez Ciebie zrobił ;)
Wiem, że jest napisane "Każdy, kto złoży pre-order", można domniemywać, że dotyczy to wszystkich wersji, jednak wolę dopytać.
Później powiedzą, że nie było napisane nic w sprawie wersji konsolowych, a w ogóle po co Ci podkładka jak masz konsolę itp. :D
Ja stary "gadżeciarz" lubię takie dodatki. Mała rzecz a cieszy.

W razie czego, powołam się na dobrze poinformowane źródło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Podkładka pod mysz z materiału? To nie sprawia problemów przy myszkach laserowych / optycznych?
ja używam tylko takich podkładek a materiałowa jest tylko wierzchnia warstwa po której ślizga się mysz, spód jest pewnie z jakiejśgumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wersję na ps4 , ale podkładka się przyda zawsze :) . Tak swoją drogą mam pytanie do kolegów. Zamówiłem preorder kilka dni temu, ale nie otrzymałem żadnego potwierdzenia ma maila, że przyjęto zamówienie czy coś. Pierwszy raz zamówiłem grę w gram.p i do tego preorder. Czy to normalne, że nie wysyłają takich maili i mam spokojnie czekać aż tydzień przed 30 stycznia wyślą dane do przelewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zamówiłem wersję na ps4 , ale podkładka się przyda zawsze :) . Tak swoją drogą mam pytanie
> do kolegów. Zamówiłem preorder kilka dni temu, ale nie otrzymałem żadnego potwierdzenia
> ma maila, że przyjęto zamówienie czy coś. Pierwszy raz zamówiłem grę w gram.p i do tego
> preorder. Czy to normalne, że nie wysyłają takich maili i mam spokojnie czekać aż tydzień
> przed 30 stycznia wyślą dane do przelewu?


Jeżeli składałeś zamówienie w czasie weekendu, pewnie dostaniesz potwierdzenie zamówienia za jakiś czas.
Sprawdź na swoim profilu w sklepie gram, w zakładce moje zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elmartin dzięki za odpowiedź. Niestety zamawiałem grę bez zakładania konta jakoś 2 stycznia. Dopiero po paru dniach założyłem konto na ten sam email co składałem preorder. Także na profilu nie wyświetli mi tego zamówienia. No nic, poczekam sobie do 23 -24 stycznia,może przyjdą dane do przelewu. Jak nie, to najwyżej gdzie indziej zamówię :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować