Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Formula Fusion - duchowy spadkobierca WipeOuta - prosi o zielone światło na Steamie

7 postów w tym temacie

Piotr Bajda

W marcu nowa gra twórców WipeOuta, Grand Theft Auto i Midnight Club trafi z kolei na Kickstartera. Dla fanów ponaddźwiękowych wyścigów Formula Fusion rysuje się jako pozycja obowiązkowa.

Przeczytaj cały tekst "Formula Fusion - duchowy spadkobierca WipeOuta - prosi o zielone światło na Steamie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zaczyna irytować mnie stwierdzenie "duchowy spadkobierca". Zwykłe ściągnięcie pomysłu
> a nie żaden spadkobierca.
Tutaj jest usprawiedliwione, bo grę robią ludzie, którzy przy WipeOucie faktycznie pracowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu na steam jest Quantum Rush dzięki wsparciu fanów który wcale taki zły nie jest, to po co nam kolejna taka gra bez żadnych innowacji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam co do tego mieszane odczucia. Akcja wygląda na powolną (choć jestem w stanie uwierzyć, że w grze znajdą się wyższe klasy prędkości), a te statki... jazda bokiem jak w Need for Speedzie. Do tego jeszcze jakieś drzewka.
Mam nadzieję, że kiedyś twórcy pójdą o wiele bardziej w stronę WipEoutów, bo na razie wygląda to dla mnie średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować